Şimdi Ara

Sokaktaki İnsanlar Bizden Neden Para İstiyor?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Sokaktaki İnsanlar Bizden Neden Para İstiyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    127 Mesaj
    Çok güzel bir cevabı var bunun lütfen aşağıdaki iki videoyu sonuna kadar izleyin! Özellikle ilk videodaki 1:24 'deki kısmı dikkatlice izleyin. Verdiğimiz paraların nereye gittiğini bu insanların bizden neden para istediğini görünün birde ikinci attığım videoya bakın bu insanlara gerçekten yardım etmek istiyorsak nereye bağış yapacağımızı bilmemiz gerekiyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=EP8_1hlXUBU
    https://www.youtube.com/watch?v=wgPv3OskP0g&t=10s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekkanatlı -- 8 Aralık 2017; 11:45:56 >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bu gerizekalılar bunu meslek edinmiş bizim insanımız da iyi niyetli yardımsever olduğu için para veriyor ama vermemek lazım....
    |
    |
    dilenciler sevap ATMsidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cuma namazında imam uyarıyor namazdan çıktıgınızda dilenciler kapının önünde sizden para isteyecek vermeyin onları lüx arabayla kapıya bırakıyorlar diye uyarıyor ama gel gör ki namazdan çıkışta bir bakıyorum millet imama inat dilenciye para yardırıyor nasıl bir kitleye sahibiz hala şaşırıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 850 Evo 250gb || Samsung 860 Evo 500gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27&quot; İPS
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.