Şimdi Ara

Sokakta yavru kedi buldum napiyim (ssli-Video ekledim) KEDİ ÖLDÜ :(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
12
Favori
7.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİT: Beyler 2 gün önce öldü nedeni ise aldığımızdan beri kemik yapısı bozuktu hergün veterinere götürüp iğne yaptırdık vitamın antibiyotik falan ama , kemik yapısından dolayı ciğerleri şişmiyodu zor nefes alıyodu en sonunda öldü malesef .

Süt vermeyi denedim icmiyo ac kalirmi anneside gözukmuyo sizce napiyim
     Sokakta yavru kedi buldum napiyim (ssli-Video ekledim)  KEDİ ÖLDÜ :((( Sokakta yavru kedi buldum napiyim (ssli-Video ekledim)  KEDİ ÖLDÜ :((( Sokakta yavru kedi buldum napiyim (ssli-Video ekledim)  KEDİ ÖLDÜ :(((

Gelişmeler: Veterinerden önceden aldığımız mamayı sütü biberonla içirdik , pire ilacı için veterinere götürdük normal mama yiyebilir dedi. Şu an iyi durumda 1-2 saat sonra daha tatlı resimler koymaya çalışıcam

Video çekiyim dedim fazla suratı gözükmüyor ama bi türlü çekemedim suratını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur. -- 1 Aralık 2013; 23:54:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yerim lan ben bunu
  • oyy
  • em onu

hocam ayakkabı kutusu felan varsa içini pamukla gazeteyle bişeyle kaplayın sıcak olsun arasıra süt verirsiniz belki aç değildir
  • olm çok tatlıymış ya sahiplen besle

• Almasaydın annesi gelir alırdı onu şimdi bıraksanda almaz hangi ildesin.sütü sulandır ver iğne tüpüyle. Poposunu kulak çubuyla masaj yap(ergen ergen gülmeyin anneleri rahat yapsın kedi yavruları diye yalarlar o etki için)

• Cok tatli ya

• tatlılığa bak ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur.

Süt vermeyi denedim icmiyo ac kalirmi anneside gözukmuyo sizce napiyim
     Sokakta yavru kedi buldum napiyim (ssli-Video ekledim)  KEDİ ÖLDÜ :((( Sokakta yavru kedi buldum napiyim (ssli-Video ekledim)  KEDİ ÖLDÜ :((( Sokakta yavru kedi buldum napiyim (ssli-Video ekledim)  KEDİ ÖLDÜ :(((

Saf süt vermeyin öldürürsünüz hayvanıı hocam
    Yarı su yarı süt yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inwwisible -- 11 Kasım 2013; 0:42:42 >

• Evde bakmam zorda simdi disari.koysam karga falan kapar diye korkuyorum

• Su şişesi ni sıcak suyla doldur havluya sar yanına koy bu arada uyurken anne sıcaklığı gibi gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Almasaydın annesi gelir alırdı onu şimdi bıraksanda almaz hangi ildesin.sütü sulandır ver iğne tüpüyle. Poposunu kulak çubuyla masaj yap(ergen ergen gülmeyin anneleri rahat yapsın kedi yavruları diye yalarlar o etki için)

cay kaşığı ile yağ içermek de tavsiye edilir. ben bir zamanlar yapmıştım boyle kucuk bir kedime basarili sonuç

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

Bunlarla dolu heryer . Millet bakiyo büyüyorlar sonra heryer kedi köpek doluyo! At gitsin, melek girmez eve. Ben söyleyim.

iyilik amaçlı yapıyosan girer...herşeyin bir kuralı var sen orda muhtaç bir canlıya yardım ediyon dinen evde komple beslemek uygun görülmez!! ölüme terketmek değil!

o kediler için değil köpekler için söylenilen bir şey. melek girmemesi olayı
  • Çok tatlı lan böyle yavru bulsam bende alırım eve ama bizim buradaki kedi yavrularında meymenet yok suratlarında ki çok severim kedi yavrularını
  • Onur. kullanıcısına yanıt
    bu acayip şirin bir şey yahu hocam benim yavru kedilerime yaptıgım bir mama var şu ana kadar hiçbiri reddetmedi gayet de besleyici 100 gram süte 1 yumurta sarısı, 1 kesme şeker ve 1 çay kaşığı margarin yağı katıp şırıngayla içiriyorum, deneyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi criminalminds -- 11 Kasım 2013; 1:02:29 >
  • çok tatlı lan kesip yiyesim geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Muzun içinde gelen böcek

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Bunlarla dolu heryer . Millet bakiyo büyüyorlar sonra heryer kedi köpek doluyo! At gitsin, melek girmez eve. Ben söyleyim.

iyilik amaçlı yapıyosan girer...herşeyin bir kuralı var sen orda muhtaç bir canlıya yardım ediyon dinen evde komple beslemek uygun görülmez!! ölüme terketmek değil!

o kediler için değil köpekler için söylenilen bir şey. melek girmemesi olayı

dinimizde kedi köpek ayrımı yoktur kim sıkmış sana bunları azrailde bir melek milyonlarca evinde kedi köpek besleyen insanlar var ozaman azrail gorevini nasıl icra ediyor güzel kardeşim? melek girme tam belli değildir.. sadece dindne evde 4 ayaklı beslemek uygun görülmez...!!

• quote:

sana söyleyecek güzel şeyler varda..
  • quote:

Kediye gerek yok.Sendeki bu vicdanla sizin eve de melek girmez.
  • Oha çok tatlı. Severken öldürürüm ben bunu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.