Şimdi Ara

Sokak röportajında konuşan İsmail Demirbaş tutuklandı. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
21.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
405 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakaret ettiği icin alınacak tabi.Adam gibi eleştirse elleyen olmaz.Haddini aşana haddini bildirmek gerek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ototube

Hakaret ettiği icin alınacak tabi.Adam gibi eleştirse elleyen olmaz.Haddini aşana haddini bildirmek gerek...

Hocam buradakiler anlamaz siz bu amcanın dediklerini ( hele de kaddafi gibi gidecek söylemi) muhalif biri için söyleseydiniz sizi linçlerlerdi, herkes özgürlükçü olmuş madem o kadar özgürlükçülerdi neden başörtüsü yasağına tepki vermediler?

• röportajı yapanın basın kartı var mı ki? halka soru sorduk yayınladık ifadeye çağırıyorlar diyebiliyor. her önüne gelen mikrofon uzatsın istediğini sorsun olur mu böyle. önce bunu sorgulamak lazım. tabi ki bir yere kadar haklı bunu paylaşan

• İşlerine gelsin yada gelmesin bundan sonra böyle vatandaş korkmadan doğruları söyleyecek doğruları duymayı hazmedemeyenlerde bu diyardan gidecek!

• Adminlerden ricamdır..
    Lütfen bu konunun başlığını değiştirin resmen algı var. Sanki adam röportaj yaptığı için ifadeye çağrılmış.

• Beni kendi izlediğiniz haber bültenleriyle karıştırmayın. Algı onların işi benim değil ben ne gördüysem onu yazdım başlığa bir sıkıntı olursa git yöneticilere şikayet et. Algı falan yaptığım yok. Olmamış bir şeyi olmuş gibi mi gösterdim ben ? Algının kelime anlamı nedir biliyor musun ? Bana algıyı sen yapıyormuşsun gibi geldi şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnback45 -- 11 Kasım 2020; 20:43:44 >
  • Nedir mesela başlık öneriniz merak ediyorum eğer eleştirmeyi biliyorsanız başlığı da yazın.

• Bugün Soros az kalsın bana $100 ateşliyordu git şu DH üyesine hakaret et diye. Neyse ki omurgamız var. Elimin tersiyle ittim hemen.

• Sizin gözünüz dönmüş. Birisi için “sokaklarda sürünerek ölecek” demek tehdittir, ifade özgürlüğü değil. Dersini almıştır bu dayı da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F059F8BEE

Adminlerden ricamdır..
    Lütfen bu konunun başlığını değiştirin resmen algı var. Sanki adam röportaj yaptığı için ifadeye çağrılmış.

Hala cevap alamıyorum ?

• johnback45 J kullanıcısına yanıt

Bu amca kaddafi saddam gibi sokaklarda benzetmesi yapacağı için ifadeye çağrıldı röportaj yüzünden değil

• Tamam işte bu röportajı vermeseydi ifadeye çağrılmayacaktı problem nedir ? Verdiği sokak röportajı yüzünden ifadeye çağrıldı ne gibi bir algı var burada ? Röportajın içeriği yüzünden ifadeye çağrıldı= Röportaj yüzünden ifadeye çağrıldı aynı şey zaten ?

• quote:

Hocam buradakiler anlamaz siz bu amcanın dediklerini ( hele de kaddafi gibi gidecek söylemi) muhalif biri için söyleseydiniz sizi linçlerlerdi, herkes özgürlükçü olmuş madem o kadar özgürlükçülerdi neden başörtüsü yasağına tepki vermediler?

Alıntıları Göster

Sizin yaptığınız da yanlış. “Malum kesim” ayrıştırıcı bir hitap.

• benim bildiğim bahçeli bir sürü hakaret etti çok ağır ifadeler kullandı .ama ne cağrıldı nede tutuklandı.

amerika avrupada ne hakaretler var ağır küfürler tutuklanan yok.

gecmişte liderlere hakaret ediliyordu kimse tutuklanmadı.karikatrürlerle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 11 Kasım 2020; 21:35:41 >
  • quote:

Adam diktatör, aile şirketi gibi kavramlar kullanmış. O yetmezmiş gibi Kaddafi ve saddamla kıyaslıyor hem de çok kötü bir şekilde. Cumhurbaşkanına fetöcü demiş.. bunu hangi ülkede derseniz deyin hele de bir cumhurbaşkanına mutlaka ifadeye çağrılırsınız. İfade özgürlüğünün de bir sınırı var bu adam resmen yakışık olmayan kelimeler kullanmış.

Şu yazdıkların ifadeye çağırılmak için yeterli sebepler değil. Türk ceza kanununda böyle şeyler yok. Bu ülkede polisler ,savcılar ve hakimler keyfen kanun yazıyorlar. 37 yaşındayım . ben bu ülkede Siyasiler için karikatürler çizildiğini , tiplemere, parodilere ,tiyatrolara,sinemalara ve dizilere konu olduklarını hatırlıyorum. neden hiç biri ifadeye çağırılmadı? O Zaman suç değildi de şimdi mi suç oldu?

İfade özgürlüğü nedir bir oku istersen. kavramlar diyorsun tıpkı sende birilerinin kanun uydurduğu gibi kavramlar uyduruyorsun.

Şu savunanları hiç anlamıyorum. Çok terbiyeli adamlarsınız. hepiniz vatan seversiniz. Şu yaşlı adamın söylediklerinin bir tanesi bile yanlış değil. Ha uslup tartışılır ancak ilk başta yazdığım gibi bu tip şeylerden insanları ifadeye çağıramazsınız. Tamamen keyfen olan bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 11 Kasım 2020; 21:47:56 >

• Alen Doğu Gencer kullanıcısına yanıt

Videoyu 30. Saniyeden itibaren dikkatle izlemenizi tavsiye ediyorum.

• Ulan be aktroll bu yaşlı dayıya da mı bunu yaparsın. Pü senin haysiyetine!

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.