Şimdi Ara

Sokak köpeklerinden kurtulma yöntemleri yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar oturduğum muhitte bulunan sokak köpeklerinden artık gına geldi. Saldırı durmuyor.Belediye tarafından kısırlaştırma operasyonu yapılmamış.Bu köpeklerin alınmasını istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim ?

• Belediye kılını bile kıpırdatmıyor.
    Görünen o ki maalesef hiç bir yol yok.
  • Hayır kendimi geçtim çoluk çocuğa saldırıyorlar ben köpek saldırmasın diye köpeğe yalakalık yapıcak halimde yok hayvanseverde değilim ozaman tek çare kalıyor ama bunuda istemiyorum başka bir yolu bilen var mı?
  • Lannate
  • Her yerde kıl bir hayvansever çıkıyor bunları koruyan belediyeninde elini kolunu bağlıyorlar. Geçen kış Balıkesir de ki mahallemizde biskletli çocuğa saldırdı köpek. Bisikletten düştü tabi çocuk. Yardımınada komşumun köpeği koştu
    Hayvansever diyebilirim ben kendime. Emaneten köpek bakmak zorunda kaldım 2 hafta. Alışınca güzel bir duygu ama şu her şeye saldıran tipteki köpekleride koruyorlar deli oluyorum. Balıkesir’de kış günleri hayvanlar hep böyle saldırgan. Yazın yazlıkçılar geliyor tabi çöp konteynerları dolunca daha az sataşıyorlar etrafa. Açlıktan oluyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 9 Haziran 2020; 1:52:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.