Şimdi Ara

Sokak köpekleri çocuğa saldırdı ve öldürdü. (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
2
Favori
40.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nukleikasit

Hocam bizim burada bir pitbull vardi herifin biri almis buna kedi oldurtmeye baslamis kurtardik hayvani bir guzel sevgiyi ogrettik simdi parkta misler gibi kedi kopek karisik yasiyor.Bu kadar masumlar aslinda
    Ne ? Pitbullu Parka Geri mi saldın ?

Iflah olmaz medeniyet düşmanı seni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sormayin hergun bi insani olduruyor parkta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nukleikasit kullanıcısına yanıt
    sokaklara atılınca ne oluyor?

arabalar eziyor.

çöp karıştırıyor.

çocukları kovalıyorlar.

her yeri pisletiyorlar.

çözüm bu mu?

sokakta köpekler kaldırım taşı mı yiyor?
  • mako3e kullanıcısına yanıt
    bizim gibi vicdan sahipleri heryerde oldugu icin onlari her gun duzenli besliyorlar hocam kaldirim tasi sizin orda yiyorlarsa buyrun bir mama alin da besleyin yada cocuklara sevgi ogretin de cocuklar salak salak kacmasin kopeklerden allahim yarabbim surekli saldirma cabasi icerisindesiniz asil cozum sizde yok bir seyler cabalamaya calisan insanlari yargilayip oturdugunuz yerden hayvanlarin cani hakkinda hukum vermek gibi bir yetkiniz yok sizin haddinize de degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, aranızda insansever var mı?
    vicdan sahibi olan çok saygıdeğer hayvansever kardeşlerimiz 1 tas mama vermekle bu işlerin çözüldüğünü sanıyorlar.

barınması, aşıları, üremesi, sağlığı vs.

bu konular ne olacak.

sokak köpeklerinin bir çoğu hevesini aldıktan sonra kapıya konulan köpeklerden oluşmaktadır. ormandan gelmiyor bunlar.

kaç insan daha köpekler tarafından öldürüldüğünde! ha tamam yanlış yoldayız diyeceksiniz?
    barınmasını da sağlıyoruz biz şahsen 3 tane kulübe yaptırdık.Aşılarını belediye yapıyor geri getiriyor bölgeye sonra.Kaç hayvan daha insanlar tarafından öldürüldüğünde ha tamam yanlış yoldayız diyeceksiniz?
  • 5199 sayılı kanun değişmeden konuşmak boş arkadaşlar,

sizi ısıran iti belediye alsa ve orada hasta ruhlu biri köpeği geri salacaksınız dese,

yasa 10 gün içinde alındığı yere bırakılmayı emrediyor.

köpek yine ısırıyor ve döngü böyle gidiyor.

İnanmayan cimere yazsın ve cevabını alsın.

izmire köpek sayısı 500 000 olmuş beş yüZ BİNNNN,

NE kısırlaştırmasından bahsediyorsunuz,

çocuğunuzu oynadığı park köpek boku ve işeği dolu, sosyal devlet buna izin veririmi.

Kanun değişecek veya bu kabus devam edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Merhabalar, aranızda insansever var mı?
    insan mı? köpek sevdalılarının yanında böyle şeyler söylemeyin sakın.

linç ederler.
  • spyman S kullanıcısına yanıt
    kabus gibi resmen!
  • Raz Muay kullanıcısına yanıt
    İnsana saldıran her insan öldürülüyor mu? Sözde akıl sahipleri? (insanı kastediyorum sözüm sadece sana değil)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    peki tasmalarını çözüp insanlara saldırmasına, hırlamasına, izin veriyor musunuz?

benim mahallemde böyle bir köpek var.

çocukları kovalıyor. 6-7-8 yaşlarında çocuklar. korkudan piskolojileri bozulan bu yavrucaklarımızın hesabını kim verecek?

üstelik tenhada kıstırsa ısıracak .

şimdi bu itin sahibi insanlara zulmederek nasıl hala insan sıfatında kalabiliyor?

her yere pisliyor, havlıyor, hırlıyor, saldırıyor.

madur olmak için illa kayseri de ki gibi ölmemiz, kuduz olmamız yada ısırılmamız mı gerekiyor?

ben hakkımı helal etmiyorum!
    it? hasta ruhlu biri? bu hayvanlar size ne yaptı çocukların parkında köpekler varsa ne kadar güzel bir şey işte çocuk onlarla arkadaş olmayı öğrenir de vicdan sahibi olarak yetişir belki gerçekten akıl almaz düşünceler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

kabus gibi resmen!
    ısırıldığınızda alacağınız cevap bu, 5199 kaya gibi köpekleri koruyor, bizde hesabını Akpartiden soracağız,

Sokak köpekleri çocuğa saldırdı ve öldürdü.
    Bütün insanları kontrol edemeyiz hocam benim de evde köpeğim var üstelik apartmanda yaşıyorum kızım akşam hava kararınca havlamaz bile sizin dedikleriniz gibi var evet haklısınız ama köpeklerin toplatılmasını da dileyemezsiniz çünkü arada benim kızım gibi olanlar da olucak.Bakın bana da köpek saldırdı aşımı oldum dikişimi attırdım geldim bu kadar basitti benim için hayatımda hiçbişey değişmedi hala da köpeklere aynı sevgiyle yaklaşırım çünkü sevgiyle yaklaşıp kaçmayınca %98i size sevgiyle yanıt veriyorlar.Belki uzun olacak ama bunu da anlatayım köpeğimle geziyorduk köpek sürüsü geldi 10 tane falandı sanırım belli insanla dertleri yok köpekle var alan savunması yapıyorlar köpeğimi yanımdaki arkadaşıma verdim ve tek yaptığım elimi uzatıp öpücük atmak oldu ve o dişlerini çıkara çıkara havlayan köpekler kuyruk sallar moda geldiler hepsi köpeğimi unuttular bile kendilerini sevdirmeye geldiler bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: nukleikasit

it? hasta ruhlu biri? bu hayvanlar size ne yaptı çocukların parkında köpekler varsa ne kadar güzel bir şey işte çocuk onlarla arkadaş olmayı öğrenir de vicdan sahibi olarak yetişir belki gerçekten akıl almaz düşünceler bunlar
    ben parkta it bokuna bulaşmış çocuk istemiyorum,

sokaklar çocuklarındır, itlerin değil.

ama size bunu anlatmak zorunda değiliz, bizim muhatabımız 500 000 iti izmir e salan devlettir.

5199 değiştiği gün bu ülke avrupa standartlarına çıkar, yoksa çocuklarımız parklarda it boku ilk oynayıp, it işeği ile de duş alır.
    sahibi olan ve onun sorumluluğunu alanlarla ilgili değil bizim derdimiz.

bizim derdimiz sokakta başıboş köpeğe sahip çıkan ama sorumluluğunu almayan insan düşmanları ile.
    sizin derdiniz beni pek alakadar etmiyor ki son yaşadığım anıyı da savunduklarınıza ithafen yazdım kötü köpek yoktur diye
    ben de izmirde yaşıyorum ve iyi ki sokakta o kadar tatlı mı tatlı köpekler var.Sanırım köpekten korkuyor çocuğunuzu çekerek uzaklaştırıyorsunuz köpekten görünce içimde öyle bi his oluştu umarım yanlıştır eğer öyleyse çocuğunuzun vay haline
  • lion45 kullanıcısına yanıt
    Ölmek üzere olan 3 tanesini ve ölmek üzere olan yaklaşık 100 küsur kediyi sahiplendim. Yarısını kurtarabildim çünkü aklına bile gelemeyecek vicdansızlıklar, merhametsizlikler, hukuki saçmalıklar yaşadım. Devletin göstermelik geçici barınakları dışında (ki hiçbir halta yaramiyorlar) hiçbir hayvan hakkını, sağlığını gözettiği yok. Ha insan hakkını da gözettiği yok adalet sistemi ortada. Ekonomik durumum ancak bu kadarını yapabilmeme olanak sağladı. Keşke daha fazlasını kurtarabilecek param olsaydı. Hayatında hiç bir canı kurtarma girişiminde bulunmamış, o merhamete muhtaç gözlere bakmamış, ona sarılıp uyumamış, hayatı sadece sosyal medyada atar yaparak geçiren kişilere bunu anlatmak maalesef imkansız. Köpeklerimden bir tanesini yaklaşık 10 kişilik bir çocuk halkasının içinden çıkardım. Sürekli hayvana ellerine geçen en kocaman taşları fırlatıyorlardi ve kanlar içinde yerde yatıyordu. Şu an 6 yaşında ve çok sağlıklı. Tesadüfen gördüm kurtardım. Peki ya göremediklerimiz, görmediklerimiz, umursamadıklarımız. Bu dünyada sadece insan yok, sadece insanın canı değerliymiş gibi bir algı yaratılıyor. Merak ediyorsan da söyleyeyim et, süt ve balık tüketmiyorum. Neyse son olarak şunu söyleyeceğim, sevmeseniz de öldürmeyin. Ona o canı siz vermediniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.