Şimdi Ara

Sokak köpeğini seveyim dedi, Saldırıya uğradı!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
197
Cevap
3
Favori
4.050
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Sokak köpeğini seveyim dedi, Saldırıya uğradı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Yavrulari varsa yapar acimaz.
    yavru yok
    quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

kedinin güzelliği orda. severken birden tırmığı basıyor kaçıyor gidiyor. sonra terkar geliyor başını sürtüyor bacağına koluna. seviyorsun mırlıyor uyuyor kucağında. sonra kaçıyor tekrar.
    bence güzellikleri bu zaten kedilerin. asiller. canları ne isterse onu yaparlar.

köpekler yılışık, 2 sevdin mi hemen geliyor yanına. bi git uzak dur diyon hayvan oyun oynuyon sanıyo.

kedi geldimi yanına, seçilmiş kişi gibi hissediyorsun kendini

Alıntıları Göster
    Asil mi

Kediler sadece köpek besleyecek kişiler için giriş hayvanı olabilir. Fazlası değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Knife -- 16 Ağustos 2018; 22:27:7 >
    |
    |

• Yarbay
    4228 Mesaj

Vardır sen göremezsin onları öyle saklamıştır ki.
    |
    |
    Dark_Knife kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 si sokak köpeği olmak üzere 3 köpek ve 3 kedi besleyen birisi olarak öncelikle bu konudaki hayvanları öldürelim vb şeklindeki yaklaşımları kınıyorum siz nasıl Allahın verdiği canı alabilirsiniz hadi hayvan acı çeker hastadır vb anlarım da durduk yere nasıl öldürebilirsiniz ? Hayvanı keyif olsun diye alıp onun ihtiyaçlarını gideremedikten sonra o hayvanı barınağa ya da sokağa atanlar yüzünden bu kadar sokak hayvanı oluyor. Bu hayvanların günde2 3 kere tuvalete çıkarılması gerekiyor. Onların da fiziksel ve duygusal ihtiyaçları var. Ev hayvanı olarak başlayıp sonra kendilerini sokakta aç susuz bulunca bu hayvanlar da doğal olarak korkuyorlar ve saldırganlaşıyorlar. Videodaki adam hayvanı normal şekilde sevse anlarım fakat hayvanın boğazına sarılıyor ve hayvanı strese sokuyor diğer hayvanlar da ona zarar verecek sanıp o insana saldırıyor. Şu ana kadar yaklaştığım hiç bir sokak köpeği bana saldırmadı çünkü ürkütecek hareket etmeden yaklaştım. Lütfen onlara iyi davranın onlar da birer canlı ve en az bizim kadar bu doğada yaşamayı hak ediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    5189 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Köylü Çiftçi

Öldürmek değilde hepsi kısırlaştırılmalı zamanla azaşır zaten. Eğer genç bir dişi köpek kısırlaştırılmazsa 67.000 köpeğe neden oluyormuş diye okumuştum.
    Yuh lan 67000 ne

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Yuh lan 67000 ne

Alıntıları Göster
    http://www.akyaka.org/hayvansever/kay_projesi.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    5189 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Köylü Çiftçi

http://www.akyaka.org/hayvansever/kay_projesi.htm

Alıntıları Göster
    Yuh . Helal olsun maşallah
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Vardır sen göremezsin onları öyle saklamıştır ki.
    ben değilim olayı yaşayan ayrıca kedi zaten sonra arkadaşın yanına gelmiş
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Peki durum böyleyse benden önce uyarman gereken yüzlerce insan var. Üstüne bu cevabı verdiğim kişide senin uyarman gereken bir kişi.

Bakarsan ki forumun modları bile bana karışmazken senin bana karışman çok saçma.
    İyi madem beyefendi karışmayalım :) Ben bunu kendime sorumluluk bildiğim için söylüyorum çevremdede her açıdan böyle bir kişiyim ha karşımdaki insan kişilik ve kültür olarak 5 para etmez düzelmesinin imkanı yoksa hiç karışmıyorum zaten ama heleki hayvan hakları gibi hassas bir konu tamamen sağlıklı koşullar içinde tartışılması gereken bir konuda ekstra hassas olmak gerekiyo çünkü toplum bu konuda bölünmüş bir durumda . Senden önceki arkadaş kötü bir ithamda bulunduysa onu allaha emanet ediyoruz emin ol denk gelsem onuda uyarma gereği hissederdim bunu birilerine gıcıklık yapmak için yapmıyorum :)

|
    |

• Yarbay
    11575 Mesaj
    konudaki yorumlari okumadim ama sokak kopeklerinin sinirli olmalarinin nedeni bulundugu ortamla alakali oluyor genelde.
    mesela bizim burada sokak hayvanlarina insanlar bakiyor, gordugum kadariyla zarar da vermiyorlar onlar da uslu uslu gecinip gidiyorlar. hastalikli falan hayvan varsa da belediyeyi arayip soyluyoruz boyle boyle diye gelip hayvani aliyorlar ya tedavi edip geri saliyorlar ya da cok hastaysa tutuyorlar (ya da olduruyorlar tam bilemiyorum o kadarini)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • DH Yönetici
    8593 Mesaj
    Köpeklerin tiplerinden belli tehlikeli oldukları.
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: Everest K-9020 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    3499 Mesaj

Kimin kimden nefret ettiğini sen bilmezsin ikincisi çok kazık yiyorsan çok safsındır o yüzden kazık yiyorsundur benim kazık yediğim yok mesela bana neden denk gelmiyorsa ayrıca insan primatlar'dan gelmemiştir ama sen buna inanıyorda olabilirsin saygı duyarım ayrıca verdiğin kaynağa baktım csmonitor isimli bir siteden yazılmış ki site'yi biraz araştırırsanız ne sitesi olduğunu görebilirdiniz ayrıca ben kurt dediğimde sen neden bu zamanki kurt'u söylediğimi sanıyorsun ki ? kendi aklına geleni yazıp sanki benim aklımı okuyormuşsun gibi yazmışsın komik olmuşsun benim söylediğim Cornell Üniversitesi'nden Adam Boyko'nun araştırmaların'da bulduğu 15 bin yıl önce Avrasya'daki gri kurtlardı umarım anlamışsınızdır işsiz bey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 17 Ağustos 2018; 13:8:54 >
    |
    |
    Zerathull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |

• Yarbay
    3499 Mesaj

Bana cahil diyen adama bakın neymiş o zamanda yaşayan kurtların nasıl olduğu bilinkiyormuş adamlar m.ö yaşamış dinazorların nasıl olduğunu biliyor ama kurtları bilmiyor kimin cahil olduğu belli oluyor

|
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Yarbay
    3499 Mesaj

Bilgisizliğinizi hala göstermeye devam ediyorsunuz bilimin ne kadar geliştiğinden haberiniz olmaması normal hayatında iki kitap okumamış başka konularda rezil olunca direk bu konuya gelip iki laf sokayım moduna girmiş bir insan olduğunuz zaten biliniyor bir canlının milyonlarca yıl önce yaşaması evrim geçirmesi kişiliği ve diğer binlerce bilgiyi çıkartan bilim bunu yapamaz demeniz zaten çok komik ben bizi engelliyorum sizin seviyenize inme gibi bir durumum olamaz az kitap okuyup kendinizi geliştirirseniz haber edin insan gibi tartışalım daha yorumlarınızdan tartışmayı bilmediğiniz görünüyor zaten Edit: Siz şimdi sizi blokladıgım halde yorum yazmaya kalkar komik duruma düşersiniz onuda haber edeyim bloklanınca mesajlarınız görünmüyor boşuna kasmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 17 Ağustos 2018; 14:48:43 >
    |
    |

• Teğmen
    168 Mesaj
    [26 Ağustos 2020 07:29:42 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Önce sen Türkçe ile ilgili birkaç kitap okusan? Sonra burda yazmaya çalışsan?
    |
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3499 Mesaj

Laf sokayım derken devrik cümle kurmanızdan belli zaten

|
    |
    askyourmom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5927 Mesaj
    Dalga mı geçiyorsun? Köpekler adamı parçalamış! Ortada parçalama falan yok. Alakası bile yok! Adam Rating amaçlı bir video cekmiş, giysilerini veriyor köpeklere köpekler de giysileri cekiyor. Köpekler cisimler eşyalar ile canlılar arasındaki farkı bilir, giysiyi cekiyorlar adamı değil! Cekime güvenlik kamerası süsü vermişler bir de fakat kamera hareket ediyor yani özel cekim. Ve gerçek saldırı olsa adam kaçardı veya hayatta kalma amaçlı olarak adam da saldırganlısırdı fakat burada adam rol gereği mağdur ayaklarına yatıyor. Sen kendi kendini kandırmışsın, forumdaki insanların da kanmasını istiyorsun. Yok öyle şey. Sen gerçek saldırı, gerçek parçalanma görmemişsin; göndereyim mi birkaç gerçek saldırı videosu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.