Şimdi Ara

Sokaga Tüküren Tipler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani sokakta yuruken bi anda yere tukuren tipler vardirya.
    Bunlarin amaci ne cozebildinizmi yere tukurunce cool olduklarini falanmi saniyorlar niye tukuruyorlar hic anlamiyorum.Niye normal insanlar gibi yutkunmak yerine agizda biriken tukurugu tukururerek disari atiyorlar.
    Boyle sokakta tukuren tiplere kil oluyorum.Hayatimda bir kere bile sokaga tukurmedim bunlar hayatinda hic edep adab diye birsey duymamislar heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben tükürüyom birader karşılaşırsak yüzüme söyle bunu neden tükürdüğümü izah ediyim.

• Sokaga Tüküren Tipler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaydonunAbisi

Sokaga Tüküren Tipler?

Büfenin hası

• Balgamlı olanlar mide bulandırıcı oluyor o yüzden rastlayınca tükürüyorum ama kimse yokken ve kimsenin görmeyeceği yere bizde yalan yok

• Bende bazen tükürüyorum ama kimse olmadığı zaman öyle hayvan gibi balgam çıkarmıyorum tabi:) bazıları dediğin gibi ayı oluyor hatta daha iğrenci adam burnuna kolunu sokuyor karıştırmak için :D nasıl bir özgüven var anlamıyorum ben şahsen öldürseler yapamam ama adamlar aşmış yapacak birşey yok.

• Bazen otobüs o kadar dolu oluyor ki 10 dk sonra inecek olsam bile midem ağzıma geliyor tükürük sekresyonlarim artıyor. Otobüsten indikten sonra bir köşeye geçip 4-5 kere tukuruyorum. Çok fena olursam bazen kusuyorum. Onun dışında durduk yere tukurdugum olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: II.Leopold

Ben tükürüyom birader karşılaşırsak yüzüme söyle bunu neden tükürdüğümü izah ediyim.

Artis liseli atarın kime gel adana optimum arkası sana bir izah ederim tükürük bezlerin bir daha tükürük salgılayamaz

• balgandamı atmayalım bro
  • sürekli tükürenler var öyle. yürürken kolları hafif açarak kasılarak yürümek gibi sosyal mesaj verme amaçlı. eğitim ve zihniyetle alakalı. Almanya'da da öyle yapan cok gördüm, tüküren, salına kasıla yürüyen, elindeki çöpleri bilhassa yere atan. hepsi sosyal mesaj.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mask Off

quote:

Ben tükürüyom birader karşılaşırsak yüzüme söyle bunu neden tükürdüğümü izah ediyim.

Artis liseli atarın kime gel adana optimum arkası sana bir izah ederim tükürük bezlerin bir daha tükürük salgılayamaz

Kesin öyle olur evlat güldürdün :D

• Deli oluyorum adam yanımdan geçiyor sokağı inleterek baglam atıyor bazen yavaş a..k diye bağırıyorum iplemiyorlar da

• Biri tükürüp de üstüne basınca çok rahatsız edici bir durum oluyor, hiç hoş değil. O yüzden tükürmemeye dikkat ediyorum. Bazen oluyor, hasta oluyorum veya tükürük birikiyor, direkt olduğum yere tükürmüyorum da gidiyorum yağmur suyu ızgarası veya toprak felan varsa, kimsenin basmayacağı bir yer varsa gidip oraya tükürüyorum. Karınca kararınca.
  • soakağa tüküren ,
    trafikte kaos yaratan 10 saniye beklemeye sabrı olmayan
    kadınlara şiddet uygulayan
    herşeyin 3 kağıdına kaçan

insanlar Türkiye'de bitmez, Türkiye bu insanlardan oluşuyor.
  • Salyanizi evde lavobaya akitmaniz gerekiyor.

• arabadan dışarı çöpünü atanı gördüğe insan oğlundan nefret ediyorum.

Yere tüküren insan beyin gelişimini tamamlamamış insandır benim için.
  • Yav tükürükten de değil, koca balgam atanlar varya . Allahım çıldırıyorum . Yürürken yerde görüyorum kocaman yeşil öğkkkk yazarken bile kusasım geldi ne pis insanlar var ya.
  • II.Leopold kullanıcısına yanıt
    KÜRT ?

Köyden cıkıp gelmiş kendini eğitememiş insanlar tam tükürürken çenesi kırıcaksın aç duracak 1 hafta anca öyle adam olurlar allahın kültürsüz çulsuzları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 15 Şubat 2018; 15:27:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

KÜRT ?

Köyden cıkıp gelmiş kendini eğitememiş insanlar tam tükürürken çenesi kırıcaksın aç duracak 1 hafta anca öyle adam olurlar allahın kültürsüz çulsuzları.

Boş yapma ırk ile alakası yok bu işin samsunda da herkes tükürüyor.

• quote:

Hala kendini ciddiye aldırabiliyorsun ya insanlara. Ne diyem? Büyük trolsün.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.