Şimdi Ara

Sokağa çıkma yasağı sanırım bazılarına gelmemiş !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki açıklamaya göre restorantlar hafta sonu sabah 10:00 akşam 20:00 saatine kadar paket servis yapabilir yazıyor ama dün gece sabah 4 e kadar sipariş motorları geziyordu . Şu an baktım hala bir sürü gezen motor ve yemeksepetinde açık restorant var . Yok mu bunun bir denetimi ? Biz salak mıyız yasağa uyup evde oturuyoruz sıkıntıdan patlıyoruz , ya da yasağa uyan restorant sahipleri salak mı ? Bu açanlar mı tek akıllı ?

Sokağa çıkma yasağı sanırım bazılarına gelmemiş !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 6 Aralık 2020; 20:24:15 >

• Siz çok basit düşünmüşsünüz ya da tam okumamışsınız . Tüm restorantlar açık olsa bende sonuna kadar desteklerim yanlarında dururum . Ancak 100 taneden 10 tanesi yasağı delip açık kalıp sipariş yolluyorlar . Diğer 90 tanesinin günahı ne ? Onlar yasalara uyuyor kapatıyorlar dükkanlarını onların rızkını şu an yasağa uymayan restorantlar kazanıyor ayıp değil mi ? Herşeyi geçtim bu yasağın amacı salgını önlemek onada engel oluyorlar . İnsanlar evinde aç demişsiniz , 2 gün ekmek arası kaşar kola yiyip içsinler marketlere gündüz gidilebiliyor sonuçta parasızlıktan aç kalıyor değil söylediğiniz insanlar .
  • Turistlere de gündüz gezmek serbestmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet onda bir sorun yok , avrupalı turiste serbest , afrikalıya serbest değil demedikleri sürece yani ayrım olmadığı sürece sorun yok . Ama bu restorant işi tamamen saçmalık oldu . Yemeksepetide sanırım yasakların delinmesini destekliyor ve sipariş alanını kapatmıyor anlamadım ben bu işi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 6 Aralık 2020; 20:44:52 >
  • birader insanlar ne yiyecek?

bir sürü restoran iflas eşiğine geldi . insanlar 3 5 kuruş kazanıyor neden battı size?

baba parasıyla yaşamak kolay

• Siz çok basit düşünmüşsünüz ya da tam okumamışsınız . Tüm restorantlar açık olsa bende sonuna kadar desteklerim yanlarında dururum . Ancak 100 taneden 10 tanesi yasağı delip açık kalıp sipariş yolluyorlar . Diğer 90 tanesinin günahı ne ? Onlar yasalara uyuyor kapatıyorlar dükkanlarını onların rızkını şu an yasağa uymayan restorantlar kazanıyor ayıp değil mi ? Herşeyi geçtim bu yasağın amacı salgını önlemek onada engel oluyorlar . İnsanlar evinde aç demişsiniz , 2 gün ekmek arası kaşar kola yiyip içsinler marketlere gündüz gidilebiliyor sonuçta parasızlıktan aç kalıyor değil söylediğiniz insanlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 6 Aralık 2020; 22:35:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Siz çok basit düşünmüşsünüz ya da tam okumamışsınız . Tüm restorantlar açık olsa bende sonuna kadar desteklerim yanlarında dururum . Ancak 100 taneden 10 tanesi yasağı delip açık kalıp sipariş yolluyorlar . Diğer 90 tanesinin günahı ne ? Onlar yasalara uyuyor kapatıyorlar dükkanlarını onların rızkını şu an yasağa uymayan restorantlar kazanıyor ayıp değil mi ? Herşeyi geçtim bu yasağın amacı salgını önlemek onada engel oluyorlar . İnsanlar evinde aç demişsiniz , 2 gün ekmek arası kaşar kola yiyip içsinler marketlere gündüz gidilebiliyor sonuçta parasızlıktan aç kalıyor değil söylediğiniz insanlar .

sen hala konuşuyor musun

• Yazdığınız saçmalığa cevap yazdım siz hala okuyamıyor musunuz ?
  • Restoranların ne kadar haftasonu kapalı kalma kararını saçma bulsamda yasak yasaktır.

Otobanda giderken of 120 çok saçma bir limit diyip aşanlarada ceza yazılmasın o zaman.

Kesinlikle bu restoranlara ve yemeksepeti'ne çok sağlam bir ceza kesilmeli.
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Keşke herkes sizin gibi düşünse .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 6 Aralık 2020; 23:26:58 >
  • Yok mu bunun denetimi demişsiniz . Bu ülkenin başına ne geldiyse denetimsizlikten geldi zaten. Mesela güya sokakta sigara içmek yasaktı hafta içi dışarı çıktığımda millet keyifli keyifli içiyordu daha maskeyi bile tam takamiyoruz. Milletçe almamız gereken çok yol var daha .

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Kurallara uyulmasını istiyorsanız şikayet etmelisiniz .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.