Şimdi Ara

Şok Pes5 / We 9 Videosu :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: musty17

quote:

Orjinalden alıntı: ridvan2004

pES NAPARSA YAPSIN uyuz oluyorum fifayada konamiyede daha kafa toplarinda faul vede elle oyanamak gibi kurallari koymamislar !!!!

pes5 de kafa toplarında faul var hem de oldukça çok pes3 de de elle oynama vardı ama çok uyuz ediyodu o yüzden kaldırdı onu konami..

ben bir yerde elle oynama görmüstüm.
    http://media.putfile.com/Hand78
    ayrica hava toplrinda pes de cok faul oluyor.(örnegin topa ben kafa vuruyorum ama iterek hakemde faul veriyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pratique03 -- 25 Eylül 2005, 14:19:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pratique03

quote:

Orjinalden alıntı: musty17

quote:

Orjinalden alıntı: ridvan2004

pES NAPARSA YAPSIN uyuz oluyorum fifayada konamiyede daha kafa toplarinda faul vede elle oyanamak gibi kurallari koymamislar !!!!

pes5 de kafa toplarında faul var hem de oldukça çok pes3 de de elle oynama vardı ama çok uyuz ediyodu o yüzden kaldırdı onu konami..

ben bir yerde elle oynama görmüstüm.
    http://media.putfile.com/Hand78
    ayrica hava toplrinda pes de cok faul oluyor.(örnegin topa ben kafa vuruyorum ama iterek hakemde faul veriyor.)

o videodaki harekette faul vermiş mi ki hakem belki de pes5 de de vardır el ben hiç rastlamadım
  • hakem görmemis
  • Gerçekten ilginç bir video.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faruk-MC

Valla ya banada Foe'yi hatırlatdı birden üzüldüm bak şimdi bu kadar olmaz be Konami

he ya
    +1
  • up

• quote:

Orjinalden alıntı: fatalflex

imzan süper ama smilaya sağ tıklıyınca başka forum çıkıo adını vermiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: albus

downlaodım var şindi indiririm birazdan

Bak yine sinir oldum, download'unun olup olmaması bizi ilgilendirmez ama madem yazdın, download'un bittiği zaman buraya yorum yaz bari...

Laf olsun diye, kuyuya bi taş atıp kaçmayın, gereksiz mesajlar bölümü mü burası..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChivaS

quote:

Orjinalden alıntı: fatalflex

imzan süper ama smilaya sağ tıklıyınca başka forum çıkıo adını vermiyim

• ilginç
  • Yahu uyuz oluyorum.Bu oyunu we nin ps1 deki ilk versiyonundan beridir her versiyonunu oynuyorum daha denk gelmedi !!!
  • uplayayım da 2 topic olsun ortalık karışsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

uplayayım da 2 topic olsun ortalık karışsın

ben sunu scn de görmüştüm baya bi önce
  • abi ne konusu bu ya we 9 nedir ben sürekli pes oynadığım halde bilmiyom nedir bu we 9

___________________________________________ biri söylesin
  • vay bee gercekten cok ilginç ya özellikle fifacılara izletin bunları
  • Arkadaşlar aynısı bana da oldu ronaldinhoda tam aynısı oldu sora baktım sakatlanmış o yüzden.yani ölmekle alakası yok.ztn eer böle bişi olsaydı o oyun şu anda piyasada bulunan oyunların tümünün toplamının 3-5 katı gibi bişi olurdu.tmm pes 5 bi efsane ama sadece spor oyunları arasında :)
  • Çok ilginç bir video cidden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugo

Arkadaşlar aynısı bana da oldu ronaldinhoda tam aynısı oldu sora baktım sakatlanmış o yüzden.yani ölmekle alakası yok.ztn eer böle bişi olsaydı o oyun şu anda piyasada bulunan oyunların tümünün toplamının 3-5 katı gibi bişi olurdu.tmm pes 5 bi efsane ama sadece spor oyunları arasında :)

adam yere düşerken sakatlanmış gibi bi hali yoktu bence bi tarafını falanda tutmuyodu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.