Şimdi Ara

ŞOK marketlerde masajlı oyuncu koltuğu, monitör adaptörü ve çoklayıcılar var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Böyle bir mantık olabilir mi? Kaynak mutfaktaki tencere mi?

Araç koltukları, ortapedik yapılı, ısıtma sistemleri vs ile donatılır ki sürücü rahat etsin. Normal araçlarda dahi yanlarda bel desteği var, süs mıydü yani şimdi hepsi?

Sağlık olmazmış, hadi ordan. Formula aracımı bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 29 Ağustos 2022; 13:28:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brightlord kullanıcısına yanıt

Bundan bir tık pahalı flintan mağazada buna göre çok daha rahattı onu aldım, pek memnun kalmadım sandalyede şekilden şekle giriyorsanız ağrı yapabiliyor. Ev içinde de çok fazla sandalye kullanıyorum iş gereği, oturma yeri süngerinde çökmeler oldu ilk haftadan. İkea kalitesinden beklemezdim.

• Kanunimurat K kullanıcısına yanıt

yav he. biri Dünya'nın her bir yanında onbinlerce belki yüzbinlerce kullanıcısı olan ürünler ve üretimler, "oyuncu" zırvalığına takılmayan ürünler ve takılanı da yine bir diğer Dünya devi ASUS ile ortak geliştirilmiş. ilk ikisi 10 yıl, diğer "geymır" olanı 3 yıl garantili. YouTube'da her bir ürüne dair profesyonel tarafta da amatör tarafta da gayet objektif zibilyon inceleme ve uzun kullanım inceleme içerikleri mevcut.

bunlardan "çok daha kaliteli" denilenlerin ikisi "köyümün mis gibi organik koltukları, vitamini kabuğunda"

• Kanunimurat K kullanıcısına yanıt

xdrive altay business i burda alabilecek babayiğit yoktur bence hocam. en azından şok indirimleri takip eden kitle 6500 vermez o koltuga. ama kullanıcısı olan ben bukadar başka rahat görmedim. gömülüyorsun resmen. markus filan öneren olmuş. 10 tane markus koy üst üste altay business olmaz yine.

• Döte masaj yapıyorsa alınır,döt oturmakdan aglıyor .Döt önemli.

• Ürün çok kaliteli, diğer koltuklara göre fiyat performans olarak çok ileride. Tercih edebilirsiniz

• Önceden basit bir ofis koltuğum vardı. Sonrasında İkea jarvfjalleta geçiş yaptım rahattı fakat file olması beni rahatsız etti 1 yıl falan sonunda altay businessa geçiş yaptım.

Muazzam bir şey. Bendeki döt bunu hak ediyor mu bilemedim. Halt etmiş hepsi yanında. Arkadaşım Hawk'ın future modelini almış onu denedim, yok babacım altay beş çeker..

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

sağ ol cevap için bakarım.Ufak gibi duruyor sanki,var mı başka önerebileceğin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 30 Ağustos 2022; 17:18:2 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.