Şimdi Ara

Şok Market Paramın Üstüne Çöktü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şok marketin online uygulamasında stokta görünen ürünleri satın aldım Banka Kartımdan (kredi kartı değil) ücreti tek seferde çekti ben ürünleri beklerken yarım saat 45 dakika sonra bir mesaj geldi ürünleriniz stoklarımızda yoktur siparişiniz iptal edildi ücretiniz iade edilecektir diye aynı şekilde markettende arayıp aynı şeyleri söylediler Fakat iade gerçekleşmedi
    Olmayan ürünü bana nasıl satıyorsun sizin stok takip diye bişeyiniz yok mu üstüne üstelik hadi yanlışlık oldu diyelim aradan bir gün geçti aynı ürünler hala daha stokta duruyor ve satın alınabiliyor ama ürün yok.
    Ödediğim parada yok ortada geri iade yapmadılar
    Anladığım kadarı ile bunlar milletin parasını toplayıp kullanıyorlar yani bedava kredi kullanmış oluyorlar
    Tüm bunlara ek olarak müşteri hizmetlerini arıyorum beni bekletiyor 10. Kişisiniz 9. Kişisiniz. Deyip sayıyor bana sıra gelince mesaj bırakın diyor Yahu niye bekletiyorsun mesaj bırakacaksam
    Çok saçma sapan sistemleri var kesinlikle şoktan online alışveriş yapmanızı tavsiye etmem Paranla rezil olmak deyiminin tam karşılığını veriyor şok marketleri

• Bunun adı Covid-19 fırsatçılığıdır, türkiye geneli %99.9 oranında kullanılmaktadır. Sebebe ise basitçe eklenir ve yoğunluk derler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onlar iadeyi yapmıştır ama banka kartı olduğu için iade anca 10-12 günde geliyor. kredi kartı olsa anlık gelirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasko92

Bunun adı Covid-19 fırsatçılığıdır, türkiye geneli %99.9 oranında kullanılmaktadır. Sebebe ise basitçe eklenir ve yoğunluk derler.
    Bencede fırsatçılık ama covid den ziyade insanları keriz yerine koymaktır bu
    tamam yoğunlk var herkeste var sadece sende değilki mesela başka bir firmadanda buna benzer bir şey yaşadım anında paramı iade ettiler hadi bir yanlış oldu yoğunluk oldu şu oldu bu oldu müşteri hizmetleri diye bi tele sekreter koymuşlar mesaj bırakıyorsun mesajı bıraktım tel no verdim mail attım marketteki müdürlerine öyledim kısaca ulaşabileceğim her yere ulaştım fakat hala daha yanlış devam ediyor olmayan ürünü satıp parayı alıyorlar sonra ürün yok paranızı iade edeceğiz diyorlar ama iadede yok
    insanları enayi yerine koyuyorlar haraç kesmenin teknolojik yönünü bulmuşlar heralde bunlar bukadrda olmaz yani pes doğrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: JustBeHappy

onlar iadeyi yapmıştır ama banka kartı olduğu için iade anca 10-12 günde geliyor. kredi kartı olsa anlık gelirdi
    alakası yok başka bir firmaylada yaşadım aynı sorunu aynı banka kartı ile anında iade ettiler parada 10 dk sürmedi hesaba geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdan kale -- 1 Mayıs 2020; 13:58:23 >
  • Şokta çalışanlarının ahı tutmuştur. Çalışanları maraba "mal" gibi kullanan gören sözde müslüman firmadır. Güya biz müslümanız algısı yapıp Ülker firması Şoku satın alır almaz içki reyonları kaldırmıştı. Ama çalışanları 3 kuruşa çalıştırıp kriz var iş yok çıkamazlar diye yapmadığı rezillik pislik kalmadı. Eğer eve siparişi istediysen haberin olsun mağazada çalışan adamları zorla eve siparişe gönderiyorlar 2 km yere kadar ellerinde poşetlerle yürüyor. Araç yok ek personel yok ek ödenek yok hem mağaza işlerini eksiksiz yaptırıp hemde git hızlıca siparişi teslim et diyip arkalarından kronometre tutan aşağılık zihniyet.

Ben ve çevremden olan olmayan birçok kişinin o firmadan alışverişini keseli 1 ay oldu. çalışanlara şu virüs döneminde dahi maske ve dezenfektan sağlamayacak kadar paracı rezil bir şirket. Hem zihniyetleri hem sistemleri pislik. Alışveriş yapmayarak iyi karar vermişsin. Engeliniz veya yaşlı vatandaşınız yoksa lütfen kullanmayın kullandırtmayın şu Şok'un uygulamasını hatta mağazasının önünden bile geçmeyin. Heryer market kaynıyor arternatifleri bol sıkıntı çekmezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

Şokta çalışanlarının ahı tutmuştur. Çalışanları maraba "mal" gibi kullanan gören sözde müslüman firmadır. Güya biz müslümanız algısı yapıp Ülker firması Şoku satın alır almaz içki reyonları kaldırmıştı. Ama çalışanları 3 kuruşa çalıştırıp kriz var iş yok çıkamazlar diye yapmadığı rezillik pislik kalmadı. Eğer eve siparişi istediysen haberin olsun mağazada çalışan adamları zorla eve siparişe gönderiyorlar 2 km yere kadar ellerinde poşetlerle yürüyor. Araç yok ek personel yok ek ödenek yok hem mağaza işlerini eksiksiz yaptırıp hemde git hızlıca siparişi teslim et diyip arkalarından kronometre tutan aşağılık zihniyet.

Ben ve çevremden olan olmayan birçok kişinin o firmadan alışverişini keseli 1 ay oldu. çalışanlara şu virüs döneminde dahi maske ve dezenfektan sağlamayacak kadar paracı rezil bir şirket. Hem zihniyetleri hem sistemleri pislik. Alışveriş yapmayarak iyi karar vermişsin. Engeliniz veya yaşlı vatandaşınız yoksa lütfen kullanmayın kullandırtmayın şu Şok'un uygulamasını hatta mağazasının önünden bile geçmeyin. Heryer market kaynıyor arternatifleri bol sıkıntı çekmezsiniz.
    bende ilk defa denedim 2. ye birdaha böyle bir hata yaparmıyım hiç ne olduklarını tecrübe ile öğrenmiş oldum

• programda iade gözüküyor ise 1 en geç 2 gün içinde karta iade oluyor merak etmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

programda iade gözüküyor ise 1 en geç 2 gün içinde karta iade oluyor merak etmeyin
    parıyı merak ettiğimden değil yaptıkları rezilliğe sinirleniyorum yoksa tabiki iade edecekler parayı fakat olmayan bir ürünü bana varmış gibi satıp sonrasında aaaa ürün yokmuş deyip benim ve benim gibilerin parasını kullanmalarına kızıyorum
    ürün yoksa nasıl stokta var olarak görünür hadi bir hata oldu diyelim üstünden gün geçti hala daha aynı hata devam ediyor olmayan ürünü satıyorlar resmen milletin parasına çöküp kullanıyorlar
    koskoca ülker yani yıldız holding benim parama muhtaçmış meğerse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.