Şimdi Ara

Şok market lenovo G5070 499 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
9.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • google şok g5070 lenovo laptop yazıp görsellerden bakmak çok mu yetenek istiyor anlamadım,
    madem beceremiyorsun al buraya tıkla bari
    https://www.google.com.tr/search?q=%C5%9Fok+lenovo+g50-70+laptop&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjI5POg4c3WAhVNY1AKHSCGD8IQ_AUICigB&biw=1920&bih=949#imgrc=_

adam fırsat ürün bulmuş resim çekmiş konu açmış paylaşım yapmış,

tuhaf tuhaf yorumlar yapıyorsunuz yok yalan, yok trol yok bit yeniği bilmem ne?
    adamı konuyu açtığına pişman etmeye hakkınız yok,

önceki sayfada da yazılmış daha önce şokta 850 den 900 den satılmış bir laptop

forumda konusu da açılmış satıldığı zamanhttps://forum.donanimhaber.com/lenovo-g5070-harici-ekran-kartli-849-tl--101929079

ya iade geldi ya depoda kaldı vs bir şekilde kalmış ki satışa sunulmuş,

ben 2 tane şoka baktım yoktu. varsa yakınında şok gider bakarsın bulursan alırsın

yoksa önümüzdeki fırsatlara bakarız deyip geçersin.

kimse bir şey demeyince ağzınıza geleni söylüyorsunuz ayıptır. emeğe saygınız yok bari kirlilik yapmayın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haldunser -- 1 Ekim 2017; 0:0:18 >

• haldunser H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

Arkadaşlar, ne yalan söyledim ne trol nede şok çalışaniyim..

Detaylı anlatayım

Şokta alışveriş yapıyordum önümdeki bir eleman baktı almaktan vazgeçti o arada fiyatı 499 dediler..

O adam almayınca bende kasiyer sordum bana evet 499 lira dedi bende özelliklere baktım ve foto çektim, niyetim buraya sormak ve herkesi bilgilendirmekti.

Kasiyer bende alabilirim dedi, sonrada dedikodu siz alın ben başka şoktan alırım.

Konuyu açtım hatta adres verdim ki bugün satılmış muhtemelen buradan duyan biri aldı.

Ayrıca buradan da öğrendik ki genel kampanya/ürün değilmiş, eski satılan ürünmus..

Laptop bilgisayar teknolojisinden uzak olduğum ve fiyatı uygun diye burada konu açtım her türlü ithamlarda bulunuldu..

37 yaşındayım galiba 10 senedir buradayım, hep sıcak fırsatlar sayfasındayim bilenler vardır beni hiç öyle gereksiz konu açmam ayrıca fazla konu da açmam..

Neyse, herkese iyi fırsatlar dilerim.

Konu kilitlenebilir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçekten harici ekran kartı var ise o cihazla hem hd film izler hem de oyun bile oynarsın (oyun derken abartıp son çıkanları değil, deneye deneye onları bile düşük ayarda kaldırır belki). İhtiyaç varsa ve kullanılmamışsa o paraya kaçmaz. Dandiğinden telefon bile yok o fiyata. Kısmetinde varmış önüne gelmiş, durum müsaitse ve lazımsa bırakma vindobona kardeşim. Milletin ağzı torba değil bakma onlara sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 1 Ekim 2017; 9:45:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Marjinal bey bende kararsiz kaldim. Anneme laptop bakiyorum kendisi emekli memur sabahtan aksama kadar pc basinda internette geziniyor 😊 Simdiki laptopu 13 inc ekrani ufak ,gozleri artik iyi gormuyor 15.6 ekranli laptop arastiriyorum geleyim soruma

Simdi bu celeron islemcili laptoplar full hd film izlerken,internette gezinirken donma ve kasma yapar mi ? Yoksa en kotu i3 lu laptop mu tavsiye edersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Valla ben 2 yıl önce bunun farklı bir modelini aldım 15.6" lik yine Lenovo Pentium cpu lu (celeron değil, celeronlar baş ağrıtır) 4gb lı ve dahili ekran kartlı bir model, film izliyorum, internet, ofis belgeleri vb rahat sıkıntısız kullanıyorum hala.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.