Şimdi Ara

Şok Market ev interneti satmaya başladı: Şok Net (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
14.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkerler kadar paraya doymayan şirket var mıdır?

• Alfanet. Daha sattıklarını görmedim.

• deepfear7 kullanıcısına yanıt

Var

• cormen kullanıcısına yanıt
    Alfanet = Oris Telekom

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenber

Turknet 100 liraya 1000mbps e kadar hız veriyor. Bence 30 lira kar edicem diyip dandik bir hizmet alma.

o altyapı nerede var?? ben görmedim

• power-pc P kullanıcısına yanıt
    Gigafiber yani Türknet'in kendi altyapısı varsa 100 liraya 1000 mbps alabilirsiniz.

Ama yoksa mecbur telekom üzerinden türknet alırsınız maximum 100 mbps 100 tl olur.

• Telefonunu cıkra

• cormen kullanıcısına yanıt
    Herkesin cebinde 5 mülyonluk tilifon

• lan ben 7 yıldır kullandığım tt net e şu anda 75 tl ödüyorum . şoka sorsunlar bakalım kabloları da onlar mı döşüyormuş . birinin alt yapısını kullanarak kazıklamak prim yapmak derdinde olanlar çoğaldı . herşey bitti şokun internetine kaldık . bu abuk subuk türetilcilerden önce gsm şirketlerinin hücresel internet kotalarına bir çözüm bulunmalı önce . 1 gb a ekstra ya 20 tl ödüyoruz nerdeyse .

devrim yapacaklarsa halka 100 mbit interneti 50 ila 70 tl arasından sunsunlar . bu böyle bk tan işlerle uğraşmayı bıraksınlar .telekom geçirdikçe geçiriyor . valla sosyal iktisadi hayat falan filan verebilecek var veremeyecek varda avrupanın göbeğinde 100 mbiti nerdeyse indirimle 150 tl ye sunacaklar . ayıptır be . hızdan taviz veriyoruz bu sefer elektrik masrafı açığı kapatıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 9 Eylül 2021; 23:7:45 >
  • Bunda bağlantı ücreti vs yoksa iyi denilebilir. bir tatilde internet bağlatılmamış kayınlara gidip orada 10 15 gün kullanıp otomatik kapanması. Fakat başka ücret ekleniyorsa tırt

• Ttnet taahhüt bitsin hemen geçeceğim. Beğenmezsem de taahhüt yazmıyor hiçbir yerde. Umarım bim de bu işe girer.

• Alt yapı TTNET'in olduğu sürece internet hızları artmaz. Vaad ettikleri hızı da tüketiciler alamazlar. Pandemi döneminde, alt yapının yetersiz olduğu çok iyi anlaşıldı.

• thestell kullanıcısına yanıt

Kaç yıl taahhüdünüz var ?

• şok netin ön ödemeli olması lazım. ancak yazlıkta falan iyi olur(tabi hizmet kalitesini bilemem).

yılda 3 ay gittiğin yazlığa kontör yükletir gibi internet yükleteceksin. gayet mantıklı.

• a101 net bim net ne zaman gelir

• 1 yıl kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internet alana yanında bir senelik piskevit veriyolarmış.Çocuklar Anne ha benim piskevitim diye ağlamayacak.Hüloğğğğğ

• 35 mbit sınırsız taahhütsüz 64.90 tbt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom kullanıyorum tamam diğer sağlayıcılardan biraz pahalı ama istediğim an teknik desteğe bağlanabiliyorum sorun varsa hemen adrese gelip bakıyorlar diğer sağlayıcılar olsa bu kadar iyi hizmet verileceğini sanmıyorum.

• Turknet kullanıyorum çok şükür müşteri hizmetlerine kayıt oluşturacak kadar bir sorun yaşamadım. Yaşadığım yerde vdsl alt yapısı var 35 mbps kullanıyorum geçen bildirim geldi 3-5 tl ekstra ücret ödeyerek 100 mbps hizmeti alabilirisiniz denildi paket başvurusu yaptım fakat bir değişiklik olmadı. ŞOK un da 35 mbps ise turknete göre daha uygun oluyor. Aradaki fark için ŞOK nete geçmeye değer mi bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.