Şimdi Ara

Şok Market ev interneti satmaya başladı: Şok Net (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
14.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Programming Guru

O fiyata kotasız 50 mbit fiber kullanıyorum 49 TL maksimum eder telekom ve $ok sizi bakır kablolarla kazıklıyor

Alıntıları Göster

Evet kazıklıyorlar biliyorum da yapacak bisi yok. En azından kazığın boyutunu kucultebilirsek diğer yiyeceğimiz kazıklara yer açılırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 megabit demişler de onu dahi alamıyoruz ki altyapı yüzünden. 12 megabite zorla çıkıyor çoğu bina.

• Ben şok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hızı çok düşük. Şöyle 90 TL'ye 50 mbit falan verse süper olurmuş hemen geçerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 8 Eylül 2021; 21:04:24 >
  • Yabancılar ne iş yapıyor ise onda çok daha uzmanlaşıp en iyisini yapmaya çalışıyor

Bizim gözümüz o kadar aç ki işimiz ile alakası olmayan başka işler yapıp çok çok çok para kazanmaya çalışıyoruz her zaman lan marketçisin sen internet ile ne alakan var

• Keşke yeni bir şirket olsa Türktelekomun alt yapsını kullacaklar arıza olduğunda Türktelekom ekipleri geliyor onlarda nasıl olsa farklı şirket mantığıyla hareket ediyorlar değişen birşey yok.

• Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Fiyatta hıza göre çok avantajlı değil. Risk almaya değmez.

• Bi bu kalmıştı celler yetmedi

• Müşteri: İnternet yok
    Temsilci: ben şok
    Müşteri: naapcam ben
    Temsilci: en yakın şok markete gidip arıza kaydı açtırın. Gitmişkende bişeler alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapso -- 8 Eylül 2021; 22:39:43 >
  • Bu marketler her şeyi satar oldu. Piyasayı alt üst ediyorlar.

Yakında size partner buluyoruz derlerse tam "ben şok"

• Taahhüt olmaması iyi mesele üni evindeyim belki başvururum.

• Bari 100mbps verin

• Artık şu internet paketlerinde "e kadar" ibaresinin yanında bir de minimum hız da yasal zorunluluk olarak belirtilse... Hız kaybı herhangi bir anda maksimum hızın %20'sini aşmamalı gibi bir oranla kayıp sınırlansa... Hatta serviste kesinti oluyorsa, ay bazında maksimum şu kadar saat kesinti ya da şu kadar sayıda kesinti gibi kısıtlamalar olsa... Taahhüte uyulmadığında da tüketiciyi koruyacak şekilde sağlayıcılara maddi yaptırımları olsa...

Şu an bildiğim kadarıyla herhangi bir yaptırım yok. Servis sağlayıcıları, ben 50mbps veriyorum diye paket satıp sonra da "altyapıdan dolayı sen 2mbps alıyosun" diyebiliyor. Böyle birşeye izin vermenin tek maksadı halkı düdüklemek olabilir ancak. Yani bunun markete gidip 2kg'a kadar et parası ödeyip, sana küçük poşet verebildiğimizden seninki 0,5kg olmuş ama 2kg parası ödeyeceksin denmesinden farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 9 Eylül 2021; 08:50:19 >
  • Oris Telekom'u pazarlıyor...

• aknctn kullanıcısına yanıt

gerek yokki.

• yalandan bir çağrı merkezi kur.
    • cevaplara robot baksın
    • robot müşterinin sinirini bozsun
    • gerçek temsilciye asla bağlama
    • arıza kaydı alınmıştır de
    • tekrar aranınca da " arıza kaydınız zaten var " deyip kapatsın robot

Bknz: Türknet

• quote:

Orijinalden alıntı: Aref6

Kim 50mbit 49a veriyor uydunet falansa altyapısı yetersiz onun.

İstanbul Kadıköy bölgesinde yaklaşık 20 yıldır Kablonet kullanıyorum, çok az sorun yaşamışımdır. Ayda bir diyebilirim o da çok kısa süreli. Bölgeden bölgeye değiştiğine eminim. Sorun yaşıyorum diyenler boşuna demiyor ancak Telekom'dan çok daha fazla şikayet duyuyorum. Ne olursa olsun, Türkiye'de internet ölüm.

• bimden misilleme bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam benlikmis. Yazlikta TT VDSL 50Mbps kullaniyorum. Hiz gereksiz kaliyor. Gelecek yila kaldin artik sok. Zaten sok markette eve cok yakin, iyi oldu bu. Gercekten ekmek almaya giderken bir de ev interneti alacagim. 😂 En azindan taahhut yok.

• yazlıkta alınacak internet .. para yükleyince açılacak güzel.

• Ülkede herkes nerde para var o işe giriyor anasını satayım. Kimse demiyor ki kendim bir işi kaliteli yapayım, güzel hizmet sunayım.

Ama yook biri bir yerden para mı kazanmış, sktir et hizmeti falan biz de girelim ne işte eve 2 kablo döşüyorsun mantığı.

Tüm işler böyle Türkiye’de, alt tarafı 2 kablo, alt tarafı 2 duvar, sıfır kalite , sıfır hizmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelise -- 9 Eylül 2021; 4:36:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.