Şimdi Ara

Şok Market Adrese Teslim Başlamış.(Boykot Başladı!) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
189
Cevap
10
Favori
26.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama üzerinden bu tip eksiklikleri bildirirsek bence etkili olur..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ev adresimi haritada işaretledim. Teslimat yok dedi. 30-40 m aşağısını işaretledim kabul etti.

Mevcut personel yürüyerek getiriyorsa ben bu sistemi kullanmam. Adamlar zaten yoruluyor, 30 teslimat yapacak belki 2 tanesinden bahşiş gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmuhendis -- 27 Mart 2020; 18:28:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

• tzadkiel T kullanıcısına yanıt
    Eksik ürünlerin iadesini ertesi gün yaptılar bana..

• Bugün denedim, eve yakın şubeden geldi çalışan. Siparişi market arabasıyla getirdi. İmza aldı, üstüne bir de resim çekti ürünleri aldığıma dair. İlginç bir sistemleri var şuan.

Yağmurda karda çamurda bu adamlar nasıl gelecek market arabasıyla. Kaldı ki imza, resim gereksiz. Hele şuan virüs sebebiyle imza falan olmaması lazım. Getir de ürün teslim ediyor ne resim ne imza istiyor. Kapıya bırakıp gidemedi tabi çalışan imza ve resim gerektiğinden dolayı.

Adrese teslimat yeni başladığı için, test sürecindeler sanırım, bu yüzden şuan için bir şey diyemem ama sürekli olarak bu şekilde varolan market çalışanları market arabasıyla yürüyerek sipariş teslim edecekse kullanmam.

• 3 harfli marketlerin çalışanları son 3 haftadır isyandalar. Patronları adeta kırbaç vururcasına çalıştırıyor. Hepsi hayatından bezmiş durumdalar. Devletin bir an önce 3 harfli marketlerin çalışanlarını koruma altına alması lazım. Aksi takdirde ağır psikolojik hasar yaşayacaklar.
  • Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    psikolojik hasar, şu anki ortamda hasar bile sayılmaz. korona var korona. çalışanların çoğu bir dandik eldiven, bir dandik maske ile sabahtan akşama bin el değiştirmiş paralarla, bir sürü insanla yakın temastalar. umarım işçi kardeşlere bir şey olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle haklısın. Sağlık çalışanları kadar alkışı ve ikramiyeyi hak ediyorlar. Market çalışanlarının tamamı özellikle 3 harfli marketlerin çalışanları çok büyük risk altında. Doğrudan insanla ve parayla muhatap oluyorlar, üstelik akşama kadar havasız kapalı ortamdalar ve insanlarla dip dibeler.
  • seedless kullanıcısına yanıt
    imzanın amacı artniyet önüne geçmek ve ürünlerin mağazanın stoğundan düşürülmesi için kanıt gibi birşey şuan sistem yeni olduguğu için teslimat esnasında imza çok önemli resim olayıda işin biraz şovu ve diğer arkadaşları teşvik etmeye yönlendirmek

teslimat yöntemi konusunda maalesef sürekli ya yürüyerek ya çalışanın şahsi arabası ( masraflar çalışana ait) veyahutta market arabaları ile teslimat olacak motor kurye tarzı olaya yaklaşmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: seedless

Bugün denedim, eve yakın şubeden geldi çalışan. Siparişi market arabasıyla getirdi. İmza aldı, üstüne bir de resim çekti ürünleri aldığıma dair. İlginç bir sistemleri var şuan.

Yağmurda karda çamurda bu adamlar nasıl gelecek market arabasıyla. Kaldı ki imza, resim gereksiz. Hele şuan virüs sebebiyle imza falan olmaması lazım. Getir de ürün teslim ediyor ne resim ne imza istiyor. Kapıya bırakıp gidemedi tabi çalışan imza ve resim gerektiğinden dolayı.

Adrese teslimat yeni başladığı için, test sürecindeler sanırım, bu yüzden şuan için bir şey diyemem ama sürekli olarak bu şekilde varolan market çalışanları market arabasıyla yürüyerek sipariş teslim edecekse kullanmam.
    ben de bu gün sipariş verdim, aynı şekilde resim çekti. Ben resim sıkıtı olmaz dedim çektirdim ama sıkıntı yaratan müşteriler çıkacaktır.
    Bahşiş vermek istedim kabul etmedi ben de hiç olmazsa olumlu yorum yazdım gelen personel hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

ben de bu gün sipariş verdim, aynı şekilde resim çekti. Ben resim sıkıtı olmaz dedim çektirdim ama sıkıntı yaratan müşteriler çıkacaktır.
    Bahşiş vermek istedim kabul etmedi ben de hiç olmazsa olumlu yorum yazdım gelen personel hakkında

Alıntıları Göster
    Bahşiş kabul etmemeleri ne hoş, evdekiler hep eksikliğini hissediyorlar ama asla vermeyin diyorum. Emeğe saygım sonsuz ancak bu çağda pek bir alaturka ve art niyetli geliyor bana özellikle 1 dolar mevzusundan dolayı...

Marketlerde ne ürünler "ayıklıyorlar", hiç merak etmeyin....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yormayın bence elemanları yazık

• evimin karşısı şok
    deneme siparişi olarak 1 adet yarpak jilet sipariş geçtim
    kapıma tekerlekli sepetle gelince şaşırdım ne gereği vardı dedim
    yok ağabey sizin apartmanda başka siparişler de var dedi
    resim çektirmek istedi gerek yok benim mobese şu an seni çekiye gülümse dedim
    Fotoğraf derken baya size poz verdirip mi çekiyorlar yoksa sadece ürünlerin kapıya koyulduğuna dair bir fotoğraf mı?😀

• Şok markette çalışıyorum. Haftanın 3 günü bir mağazada diğer 3 günü bir mağazada, nefes alacak zaman yokken bir de eve servis çıkarttılar. İyi güzel ama mağazanın işlerine yetişemezken bir de hem bu siparişleri hazırlayıp hemde yürüyerek teslim ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Fotoğraf derken baya size poz verdirip mi çekiyorlar yoksa sadece ürünlerin kapıya koyulduğuna dair bir fotoğraf mı?😀
    hem kendini hem beni hem de poşetleri çekti. selfie çekildik sağolsun.
  • Yürüyerek getirmeleri beni üzdü sipariş veresim vardı artık hiç vermem..

• yürüyerek teslim mi olur muş bu nasıl bir geri kalmışlıktır yazık günah adamlara, 4 tane su aldığını düşün yanında da bişeyler...
  • şahsım adına ben asla kullanmam bu uygulamayı.(zorunlu haller olmadıkça)

• Bugün kullandım, mağazanın müdür yardımcısı arkadaş getirdi ürünleri. Eleman alacaklar dedi bu iş için.

Korona günlerinde güzel fırsat.

Tek eksik yanı, adam mağazadan cıkarken teslim ettik sinyali verdi sistemlere, eyvah dedik para yandı. 15 dk sonra geldi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.