Şimdi Ara

Şok Market 29 Mayıs Gerçekten Sıcak Gıda Fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
5
Favori
7.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 tl üzeri alışverişe indirimli verirler şok un huyudur.
  • Kaşar nasıl stoklanıyor arkadaş 1 hafta 10 gün dolapta dursa küfleniyor zaten
  • Beyler KAŞARI kıyaslaya bilirmisiniz...
    Sütaş, Sek, İçim falan...

Tadı nasıl acaba...
    Bende 2-3 blok alcam gayet iyise...
  • Ben bu aksam ugradim.sanirim bugun kampanya gunuydu cunku heryerde ivir zivir vardi.hatta a101 den almayi dusundugum bavulun benzeri ayni fiyata vardi ama cok kalitesiz gozuktu,almadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şok market bize çok yakın olduğu için sürekli alışveriş yaparım. mis marka bütün süt ve süt ürünlerini denedim. hepsi eski kalitesinden uzak ve rezil durumda. isterse 5 lira olsun o kaşarı evime sokmam.
  • soniquakee kullanıcısına yanıt
    İşin komiği nerde üretildiği yazmıyor hiçbir mis ürününün
    Adres vs yok
    Buyrun istediğiniz mis ürününe bakın
    O kadar rezil bir ülkede yaşıyoruz ki ülkede cayır cayır satılan bir ürünün nerde üretildiğine dair en ufak bir emare yok
    Çünkü kontrol eden yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayçiçek hesaplı görünüyor. Bizim şehirdeki tek ŞOK market de kapandı. Sizlere hayırlı olsun
  • mis kasari ben onermiyorum, sutas kasardan sasmayin. cay ve sivi yag fiyatlari iyi, ben adetli alacagim dukkan icin.

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Çaykur'un en iyi çayı Altınbaş imiş...Kendi broşüründe öyle yazmışlar...
  • Erdem Dengel kullanıcısına yanıt
    Eskiden böyle fason üretilen ürünlerin üzerinde kimin ürettiği,adresi,telefonu,v.b.her bilgi yazardı...
    Bizleri çok düşünen!! hükümetimizin bakanlığı hangi akla hizmetse bu bilgileri yazmayı adamların keyfine bıraktı...

Acaba tüketiciden neyi saklamaya çalışıyorlar diye tedirgin oluyorum ve bu tür ürünleri mümkün mertebe almıyorum...
  • @Erdem Dengel

üzerinde üretici TRK numarası yazar. Bakanlık kaldırdı üretici ünvanı ismi vs konuları. İStese de yazamıyorlar artık.
  • Mis svut urunleri cop cay 1 lira ucuz aycicegi evime zaten sokmam

• Bir not daha arkadaşlar...

Ülker grubu; ülkede mısırdan şeker üreten en büyük şirket...Ve mısır şekeri vücuda zararlı...Ayrıca mısırın da nereden geldiği belli değil...

Şimdi "konuyla ne alaka" diyenler çıkabilir...Çok alakası var...En azından zihniyet,halk sağlığına bakış yönünden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilade

@Erdem Dengel

üzerinde üretici TRK numarası yazar. Bakanlık kaldırdı üretici ünvanı ismi vs konuları. İStese de yazamıyorlar artık.

öyle diyorsunuz da bim de a101 de bi sürü ürün var üreticisi yazan. dediğiniz gibi yazmayan da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Bir not daha arkadaşlar...

Ülker grubu; ülkede mısırdan şeker üreten en büyük şirket...Ve mısır şekeri vücuda zararlı...Ayrıca mısırın da nereden geldiği belli değil...

Şimdi "konuyla ne alaka" diyenler çıkabilir...Çok alakası var...En azından zihniyet,halk sağlığına bakış yönünden...

katılıyorum.algidanın ülker royal in artık bildiğim tüm dondurmalarında glukoz şurubu,mısır şurubu nişastası var şeker yerine.dolayısıyla insanlara dondurulmuş zehir satıyorlar.alırken bunu düşünüp öyle alın.mado ve lafreska dışında şekerle yapılan pek dondurma yok bildiğim.hakiki maraş yazan bu markalara kanmayın.keşke hakikisini bulsak gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her 25 TL lik alisveriste bu ürünlerden biri o fiyata satilacak diye biliyorum ama yanlış olmasin yinede

• Çayın fiyatı çok iyi gimsadan 2 lira ucuz.
  • lokal bir kampanya heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Bir not daha arkadaşlar...

katılıyorum.algidanın ülker royal in artık bildiğim tüm dondurmalarında glukoz şurubu,mısır şurubu nişastası var şeker yerine.dolayısıyla insanlara dondurulmuş zehir satıyorlar.alırken bunu düşünüp öyle alın.mado ve lafreska dışında şekerle yapılan pek dondurma yok bildiğim.hakiki maraş yazan bu markalara kanmayın.keşke hakikisini bulsak gerçekten.

beyler coca cola, fanta, uludağ limonata, lever tüm ürünleri, bebek mamaları dahil vs yüksek fruktozlu mısır şurubu var tek markayı suçlamayın. Adam üstüne yazmış beğenmiyorsanız yemeyin.
  • Kaşar ve yağ alınır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.