Şimdi Ara

ŞOK LİGTV 180 lira (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
13
Favori
59.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evinde laptop olan adam zaten tv’ye yansıtmaz mı? Ben öyle yapıyorum gayet kolay

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tv web browserdan actigim icin uzulmuyorum suan. Gecenku cok iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    yapabilir ama 2.cihaz da meşgul oluyor ve herkeste boşta laptop olmuyor.smart tv yazılımları daha kullanışlı ama tabi ki herkesin tercihi farklı olabilir. ben 19 tl lik olan paketi LG Webos tan browser üzeri izliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlarda yaptığım en iyi alışveriş oldu bu. Derbiyi hiç donmadan izledim. Paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnsanların 1 ayda verdiği ücretle sezon sonuna kadar maçları izleyeceğiz. Çok iyi fırsattı.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt

Vodafone net ile şuan ücretsiz maçları izleyebiliyorum. Nasıl yok?

Sizin yüzünüzden de gidip tv plus aldım gerek yokmuş

• berbatine kullanıcısına yanıt
    Valla kusura bakmayın. Geçen hafta City maçında denedim kapalıydı şu an Liverpool maçı açık bende de enteresan şekilde. Ben geçen hafta kendi deneyimimi yazmıştım.

Bende sana yazacaktım s sport açık maç izleniyor hocam peki ücret yokmu bunda sizde ev interneti ile giriş yapıyorsunuz galiba

• smart tv de düşünenler için bu kampanya 10 tl daha karlı Web, Cep, Tablet Smart TV, Apple TV 4K, Android TV 39TL geçmiş kampanyada 49 tlydi.

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Aynen ev İnterneti kullanıyorum. Geçen hafta özellikle denemiştim yayın kapalıydı şu an açık. Geçen hafta sorun mu vardı anlamadım. Eğer hep bedavaysa çok iyi.

Nasıl öğreniyoruz bunu ücret olayı varsa iptal edelim

Ben hiçbir yere üye falan olmadım ama Vodafone TV hediye vardı maçlar için ücret vs denmedi. Faturalarimda çıkar şu ana kadar ekstra bir durum görmedim.

• Kampanyadan yararlanamadım, Galatasaray taraftarıyım. Galatasaray maçlarını izlemeyecek diğer takımların taraftarı olup alanlara, ücret ödeyerek ortak olmak isterim. Düşünen arkadaşlar olursa mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elvisont -- 28 Kasım 2021; 21:44:51 >
  • Samsung 43mu7000 tv nin kendi tarayıcısından beinconnect e giriş yapamıyorum. Id pw girince hata veriyor bu sorunu yaşayıp çözebilen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçla o kadar aram olmasada fiyatı dolayisiyla almistim. Boşa gitmesin diye Alanya antalya rize sivas ts bjk gs ne varsa izliyorum
    Tv de maks ayarlanabilen çözünürlük :
    1280x720 2892 kbps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 28 Kasım 2021; 19:36:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alan arkadaslar çdeme aylık mı toplammı?

• tr-krall T kullanıcısına yanıt
    Toplam bu sezon 4.8.22 bitiş

yani karttan toplam ücreti kesip onu taksitlendiriyor anladım

• tr-krall T kullanıcısına yanıt
    Toplam çekip 9 a bölüyorsunuz

• Herşey iyi güzel de kaçak yayınlar bile daha önceden geliyor. Kaçak izlemeyelim diye aldık ama..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu firma şu gecikme olayını 35 sn den daha da geri çekmesi gerekir. kaçak yayınlar bile feed yayın ile uydu ile aynı saniyede verirken yasal abonelikte 35 sn geriden izlemek çok saçma. devir internet devri ama bein media bu yatırımı yapmamak için direniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 28 Kasım 2021; 22:41:35 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.