Şimdi Ara

ŞOK LİGTV 180 lira (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
13
Favori
59.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün gs maçı ile bugün goztepe macını izledim takılma vs yok amazon fire stick kullanıyorum firefox tarayıcı ile sorunsuz izleniyor. Ayrıca bein originals dizilerini de denedim onlar da açılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt

Bütün tv kanalları mevcut hocam

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Ekrana tıklayın sağ altta 3 çizgi olan yer tüm kanal listesini gösterir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç yayınları için gerçekten iyi bir fiyat doğru reklam ve büyüme politikası izleseler şu fiyattan iptv felan bırakmazlar piyasada. Ancak şu üyeliğin smartta çalışmaması kadar aptallık yok. Kaliteyi 1080p yapsalar (gerekirse HEVC kodla gönder zaten 45saniye geç gönderiyorsun), fiyatını 20-30 bandında tutsalar gerçek manada sürümden zaten kazanacaklar. Linkin bile zorla paylaşıldığı forumda gören onlarca kişi aldı, da bunu bein kafasının anlaması mümkün değil. S Sport yayın ihalesine umarım girer, satın almadım ama takip ettiğim kadarıyla en kaliteli platform şuan.

• Yararlandım, teşekkürler...nette donma takılma yok.bir ara kastı.onun dışında bedavadan biraz pahalı. Sanal kartla aldım bu arada.

• J.McNulty kullanıcısına yanıt
    ssport 'un sunucular da çok kaliteli. premier lig kalitesindeler.

• Tşk.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aldık arkadaşlar kartı kaydettirmedim peki bu üyelik herkeste aynı tarih 04.08.22 ne olacak otomatik iptalmi yoksa bayii ye gidip iptal mi

• Tesekkurler, cok basit ve temiz bir cozum tvde izlemek icin.

• Kaçtır konuya bakıp geçiyorum en sonunda dayanamayıp aldım :D derbiyi başka yerden izledim ama diğer maçlara bakarım. GS sağolsun yüzümüzü güldümedi ama canı sağolsun artık

• Mi boxta bunu nasıl izleyebilirim APK olarak yükledim yine olmadı pratik kolay bir çözümü yokmu bunun

• kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt

PC varsa yukarıda birisi anlatmıştı, çok basit.

• kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda anlattım. Birkaç program kurarak halledersiniz.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

İsterse toplamı 350-400 lira tutsun. En iyi IPTV'den daha iyi. 4K Feed IPTV yayınından daha iyi çözünürlükler. 720P olmasına rağmen.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam hallettim ancak donma yapıyor bu saatte bile. İnternet hızım 24 ve fiber. Modeme reset attım şimdilik donma yok bakalım göreceğiz

• berbatine kullanıcısına yanıt

vodafone tv de s sport kanalları var. faturalı vodafone kullanan birini bulman lazım. tek ekran aylık 12 lira, 4 ekran aylık 19 lira. taahhüt yok. vodafone tv uygulamasının android tv uygulamasından ya da bilgisayardan tarayıcıdan versiyonu.

red tarifelerine gelenlere ya da faturasızdan faturalıya geçenlere cep telefonu uygulaması versiyonu ücretsiz. cep telefonu ekranını tvye yansıtırım dersen olabilir.

• ts maçında donma takılma olmaması normal. ne kadar taraftarı var ki donma takılma yapsın ts nin maçları.

• fox_doctor F kullanıcısına yanıt

Vodafone net kullanıyorum sadece gsm müşterileri mi yararlanabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbatine -- 23 Kasım 2021; 9:37:47 >
  • MarionCobretti kullanıcısına yanıt
    Donanimhaberin hincal ulucu :) trabzon taraftari heryerdedir he ilk 10 da sondan takimlarin macinida izledik pazar aksami donma olmadi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berbatine kullanıcısına yanıt

evde internet tarifelerine gelenlere 4 ekran hakkı ücretsiz. belki de izleme hakkınız var zaten.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.