Şimdi Ara

ŞOK LİGTV 180 lira (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
13
Favori
59.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG tv kullananlar

Web browserdan girdim suan trabzon maçını izliyorum. Bein uygulama calismiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla fırsat fırsattır diyerek(bir de korsan - hak konusunda şu aralar biraz takıntılıyım ondanŞOK LİGTV 180 lira ) aldım ama IPTV'ye göre hala daha kötü bir seçenek.

Şu an Trabzon maçını izliyorum, yayın tam 55 saniye geriden geliyor ve maksimum 720p seçeneği var.

Bir diğer ekranda IPTV'de açtım gecikme tam 21 saniye ve Bein Sports 4K'yı 1080p'ye downscale eden bir kanaldan izleyebiliyorum.

Süre kıyaslamasını Sofa Score'dan yaptım.

Bein Connect'i yıllar önce denemiştim bu sebeplerden dolayı pişman olmuştum. Bir gıdım ilerleme olmamış. İnsanı korsana yönlendirenlerin kendileri olduğunun farkında değiller maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 22 Kasım 2021; 20:36:8 >
  • Arkadaşlar Xiaomi Stick ya da Box sahibi olanlar için pc yakındaysa bir tavsiyede bulunayım.

Windows 11 ya da 10 üzerinden 7'de denemedim Edge tarayıcısını açın. Beinconnect'e giriş yapın maçı izlemeye başlayın ve sonra sağ üstte buluna ... noktaya tıklayıp medyayı yayınlaya basın Xiaomi cihazı bulacaktır seçin ve tam ekran yapıp izleyin. Şu an o şekilde trabzon maçını 0 donma ve net şekilde izliyorum.

ŞOK LİGTV 180 lira
    ŞOK LİGTV 180 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulkathos -- 22 Kasım 2021; 20:30:34 >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    lg hangi seri 2014 benimki olmuo

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • NASI GIDIY USAKLAR TRABZON SAMPIYONLUGUNA OZEL KAMPANYAYDI HEPINIZI TRABZONUN SAMPIYONLUGUNA ORTAK ETTIM DUA EDIN BAA

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mami61off kullanıcısına yanıt
    Web browserdan girin. Uygulamasi calismiyor.

• mami61off kullanıcısına yanıt

sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın?? sen kendine müslümanlık yaptın. ısrarla link istenildiği halde vrmedin kişiye özel dedin. olmuyorsa mail gelmediyse boşverin yazdın. dua edilecek biri varsa oda bu mesajı linli atan arkadaştır. bunu yazarken adamda bir utanma sıkılma olur. ama nerdeee.. aşağıdaki mesaja linki atan arkadaşa teşekkürler.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151190530

• MarionCobretti kullanıcısına yanıt

:)

• Quirah kullanıcısına yanıt
    Digiturkwebtv zamanlarından beri ara ara üyelik alıyorum. Gelişme göstermek yerine geriye gittiler resmen. Eskiden silverlight yayınları vardı, internet yetmezdi yüksek kaliteden dolayı. Acun sıfırdan sistem kurdu, bunların kaç yıllık sisteminden daha iyi gözüküyor.

• Yıllardır çatır çutur IPTV kullanıyordum. Bu yıl fahiş fiyatlardan dolayı almadım. Dün derbiyi izlemek için 1 aylık paket alacaktım 99 liraya BC süperlig paketi. Kısmet olmadı. İyi ki de olmamış 171 liraya sezonluk aldım. Link bırakana da konuyu açana da teşekkür ediyorum.

Sırada Premier Lig maçlarını izlemek için S Sport ve Avrupa maçlarını izlemek için Exxen lazım. En ucuz yollu, kod ya da ortak hesap nereden temin edebilirim? Biri babasının hayrına aydınlatabilir mi? ŞOK LİGTV 180 lira 

• Cok kararsız kaldım alınırmı burda bazı arkadaşlar kalitsiz görüntü vs diyince

• Sadece ligin ikinci yarısındaki Galatasaray maçlarını satmak isteyen olursa makul bir ücrete alabilirim.

• Bu fiyata bedava valla arkadaşlar. Maçları takip eden arkadaşlar kesinlikte alın bu fiyat kaçmaz. Paylaşan kardeşimize teşekkürler.

• jamie35 kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandınız mı görüntü kalitesi vs tarif edermisiniz rica etsem

• berbatine kullanıcısına yanıt
    iptv alaydin, şimdi bu soruyu sormazdin. 200 lira mi onlar merak ettim ...

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Kalitesiz falan değil. Çok da mükemmel değil. 720p yayın. Yıllardır kullanıyorum. İnternet hızınızda sorun yoksa takılma falan olmuyor. Sadece 45 sn civarı geriden geliyor yayın. Avrupa maçları dizi ve film kanalları daha ne olsun bu fiyata.
    Alın gitsin.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aldım

• Bunda normal tv kanalları yokmu canlı tv gördüm oda bein haber

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.