Şimdi Ara

.....................

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raiden Sparkle -- 27 Ocak 2023; 14:22:41 >

• :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 23 Şubat 2016; 16:08:17 >
  • Yalan beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede yan yatmıştı bi kere çok şaşırtmıştık
  • Ben arkadaşıyım, yalan söylüyor tura gelmişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sultana çöp
  • Allah Allah
    Ne diyo bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.S.L.A.N kullanıcısına yanıt
    Birader kafan iyimi ya neden ara ara konularımı girip sürekli bu mesajı yazıyorsun ?

1- Konunun Sultana'yla alakası nedir ?

2- Her seferinde bunu yazınca mutlu mu oluyorsunuz ? , egonuzu mu tatmin ediyorsunuz ?

3- Bunlar hep Sansar Salvo isimli apaçinin uydurmaları , Sultana gayet başarılı bir sanatçı

EDIT :

Kadın yeni müzik klibi yayınladı , son 4 ayda 4 kez konser verdi ve şimdiden 3000 küsür dinlenmiş ayrı yeten kadın Türkiyedeki ilk rapçidir
    Ve bazı filmlerde film müziklerini yapmıştır gayet ciddi bir dinleyici kitlesi vardır . Bence psikopat yazar lakaplı apaçi
    Sadece Sultana'yı kıskanmış . İşte Sansar Salvo o şarkıyı yapınca kadını daha çok takdir ettim helal olsun Sansar'ın vikipedi sayfası bile yok
    Ergenler gibi şarkı yapıyor bi klibinde de çıplak kadın vardı ayar oldum o herife

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raiden Sparkle -- 23 Şubat 2016; 17:00:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sultana B

Birader kafan iyimi ya neden ara ara konularımı girip sürekli bu mesajı yazıyorsun ?

1- Konunun Sultana'yla alakası nedir ?

2- Her seferinde bunu yazınca mutlu mu oluyorsunuz ? , egonuzu mu tatmin ediyorsunuz ?

3- Bunlar hep Sansar Salvo isimli apaçinin uydurmaları , Sultana gayet başarılı bir sanatçı

EDIT :

Kadın yeni müzik klibi yayınladı , son 4 ayda 4 kez konser verdi ve şimdiden 3000 küsür dinlenmiş ayrı yeten kadın Türkiyedeki ilk rapçidir
    Ve bazı filmlerde film müziklerini yapmıştır gayet ciddi bir dinleyici kitlesi vardır . Bence psikopat yazar lakaplı apaçi
    Sadece Sultana'yı kıskanmış . İşte Sansar Salvo o şarkıyı yapınca kadını daha çok takdir ettim helal olsun Sansar'ın vikipedi sayfası bile yok
    Ergenler gibi şarkı yapıyor bi klibinde de çıplak kadın vardı ayar oldum o herife

AYRI YETEN
    AYRI yeten
    ayrı YETEN
    AyRı YeTeN

• yalan beyler havaya attığımız para yere düşmedi
  • Askerde otomattan kahve almak için para atarken girmedi ve düştü, para demirlerin arasında zeminde dik bir şekilde durdu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.