Şimdi Ara

## Şok: GeForce 8600GTS X1950XTX'den %50 Daha Hızlı ## (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
0
Favori
50.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu forumda zamanında "Dx10 destekli" PSU lar bile tanıtıldı..
  • Arkadaşlar konunun başında belirttim, kart hakkında net fikir sahibi olmak için farklı test sonuçlarını beklenmelidir diye. Ayrı bir mesajımda yine kart hakkında net fikir sahibi olmak için farklı testler ile kıysalmaya yapmak gerektiğini de ifade ettim.

Bizim amacımız doğru-yanlış üzerinde beyin yorulan fikir yürütülen detayları paylaşarak doğruya en hızlı şekilde ulaşabilmek. Gerçek testler ile gerçek olmayan testleri mukayese ederek nihai sonuca ulaşabilmek. Testleri biz yapmadık. Kimseye de 8600GTS X1950XTX'den %50 hızlı süper bir kart gidin hemen alın yada bekleyin de demedik vs...

Doğru ve yanlışı görebilme adına da güzel bir çalışma oldu.
  • 8600gts vs x1950xtx testlerini netten farklı sitelerin yapmış oldugu ve yapılacak olan testleri toplayıp dogru ile yanlış olanları anlayabilmek mümkündür.......
  • fake neyk fake neyk fake bence bunlar çıksın göreceğiz
  • Artık ne çıkaracaklarsa çıkarsınlarda bizlerede beklemekten gına geldi. Ati de yeni kartlarını bir an önce piyasaya sürsede ürün seçenekleri çoğalsa.

Eğer bu testler doğruysa ki birçok kişinin dediği gibi standart bir 8600GTS bu değerlere bencede ulaşamayabilir yinede bu seviyelerde bir kart olacaksa ve fiyatını da makul bir seyiede tutacak ise nvidia gerçekten piyasa hareketlenecektir.
  • büyük umutlarla aldığımız 7600gs ler bu durumda elimizde patlamış oldu...
    Büyük Geçmiş Olsun.... Adam gb o/c yapmadan genceceik kartın mevsimi geçti gitti..

DOSTLAR SAĞOLSUN...
  • Patlamış testler. Toms Hardware'a baktımda 1950XTX nerdeyse 2 kat fark atıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi putumku -- 23 Aralık 2007; 17:57:44 >
  • Hortlatma için teşekkürler.

Forumda neler tartışılmış bir zamanlar, hatırlamış olduk.

%50'yi geçelim, hızlı olması dahî oldukça gülünç geliyor şimdi
  • yani bu ati o zamanlar çok feci driver sorunumu yaşıyor demek oluyor
  • Demek ki gelecekte buna benzer haberler görürsek hemen inanmayacakmışız
  • nerden buldun getirdin bu konuyu helal valla. işte kartlar hakkında, piyasaya çıkmadan önce yapılan spekülasyon haberlere örnek.
  • Vaybe ne zmandır yoktu bu konu. Ben bu haberden sonra gittim 8600 GTS aldım o/c hali 720/2250

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louisss -- 22 Aralık 2007; 21:25:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: llOuSll

Vaybe ne zmandır yoktu bu konu. Ben bu haberden sonra gittim 8600 GTS aldım o/c hali 720/2250

Nvidia kartlara verdiğiniz paranın yarısı kart diğer yarısıda oyun ve siteler için.
  • quote:

Vaybe ne zmandır yoktu bu konu. Ben bu haberden sonra gittim 8600 GTS aldım o/c hali 720/2250

yazık olmuş.
    insanları ne guzel kandırmışlar. lanet olsun bu tarz sitelere
  • şimdi o 3dm06 testi kolpamıymış? kaç alıyor şuan 8600gts??
  • Konuyu kim hortlattı
  • quote:

Orjinalden alıntı: k2fg9

quote:

Nvidia kartlara verdiğiniz paranın yarısı kart diğer yarısıda oyun ve siteler için.

doğru söze ne denir

• quote:

Orjinalden alıntı: EXPANDER

Konuyu kim hortlattı

buldum
    putumku
  • bnde de şu an nvidia kart var ama çok sahtekar bu şirket yahu ne dalavere testler yayınlatmışlar zamanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepe Kontes -- 23 Aralık 2007; 1:16:30 >
  • Konuyu kim hortlattıysa teşekkürler, Vay sahtekâr nVidia az kalsın 8600 GTS alacaktım...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.