Şimdi Ara

ŞOK - HAFTASONU FIRSATLARI - 15 NİSAN 2017 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
12
Favori
31.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GÖRSELLER YENİLENMİŞTİR.. (SON GÜNCELLEME: 24 ŞUBAT 2017)
  • Blender nasıl hocam alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arzum ütü hangi model acaba, model belirtmemişler bilen var mı?

• Vr gozlugu aldim eve geciyorum
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_everest-vr-0023-3d-sanal-ger%C3%A7eklik-g%C3%B6zl%C3%BC%C4%9F%C3%BC-1165858.html?gclid=CLSNjYKKq9ICFUIq0wodOD4B2w gozluk bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaki83 -- 25 Şubat 2017; 13:59:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Vr gozlugu aldim eve geciyorum
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_everest-vr-0023-3d-sanal-ger%C3%A7eklik-g%C3%B6zl%C3%BC%C4%9F%C3%BC-1165858.html?gclid=CLSNjYKKq9ICFUIq0wodOD4B2w gozluk bu

bekliyorum hocam alıcam sıze göre
  • Lg g4 ile vr gozluk tam oldu ama 1 tik daha buyuk telefon olmaz.. Youtube videolari ve 3d half sbs icin alinabilir..

• Hocam, Kaliteli gozlukler gibi gerceklik hissiyatini tam veriyor mu acaba? Memnun kaldiniz mi?

• Gorus acisi cok dar ama vr icin olan 3d filmler keyifle izledim. 30Tl icin f/p olur..

• ne var mart ayında şok market e world gelse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fairy deterjan alayım bari 2 tane
    Daha ucuza denk gelen olursa pm pilizz
  • GÖRSELLER YENİLENMİŞTİR.. (SON GÜNCELLEME: 1 MART 2017)
  • Ayakkabı iş görür mü

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: tugayyalinc

Nescafe'nin Fiyatı İyi Gibi Dicem Ama Şimdi Bazı Arkadaşlar Nescafe İçmeyin Onu Yapmayın Dicekler :)

nescafe içmeyi bırakalı yıllar oldu. neyse geçen gün mercedes çekilişi varmış.alıyım dedim.aldık madem içiyim dedim.hala aynı rezil tadında ve aynı bol şekerli kimyasal bir madde.kahve asla değil.
    Nescafe İçmeyin Onu Yapmayın

Siz hangi kahveyi seviyor sunuz.

Tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Bahçıvan 1+1 Labne SKT yakın değilse alınabilir,Migros'ta da vardı aynı kampanya.Bu arada Bahçıvan tost peyniri,kaşar görünümlü bir şey ve gramajı azaltılmış.Kaşar mümkün olduğunca tüketmemeye çalışın,bozuk veya SKT yaklaşmış sütlerden yapıldığını bilmekte fayda var.Kaşar yerine dil peyniri tüketebilirsiniz.

insertlerde labneyi görmeyen tek benmiyim acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Emin 101

quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: tugayyalinc

Nescafe'nin Fiyatı İyi Gibi Dicem Ama Şimdi Bazı Arkadaşlar Nescafe İçmeyin Onu Yapmayın Dicekler :)

nescafe içmeyi bırakalı yıllar oldu. neyse geçen gün mercedes çekilişi varmış.alıyım dedim.aldık madem içiyim dedim.hala aynı rezil tadında ve aynı bol şekerli kimyasal bir madde.kahve asla değil.
    Nescafe İçmeyin Onu Yapmayın

Siz hangi kahveyi seviyor sunuz.

Tavsiye edersiniz

Evde turk kahvesi.disari mekanda filtre kahve.gercek kahve bunlar zaten tavsiye ederim

• Telefon iyi gibi valideye alabilirim. internette daha ucuza veren var yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 1 Mart 2017; 19:46:10 >
  • GÖRSELLER YENİLENMİŞTİR.. (SON GÜNCELLEME: 4 MART 2017)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Maşallah firmalar gramaj oynamalarına başlamış. 700 gramlık kaşar 600 gram olmuş. Ekonomimiz çok iyi

Bunu son 1 aydır aldığım gıda ürünlerinin çoğu böyle, Peynir almıştım kabı küçük görünmüştü gözüme, eve gittim eski pakete baktım gramajı düşürmüşler.
  • Piranha ses zımbırtı sini aldım çok beğendim. Çok anlamam bu tarz ürünlerden ama çok kullanışlı ve seside acemi bi kullanıcı için oldukça iyi. Tel görüşmesi yapılıyor USB bellek okuyo SD kart girişi var daha ne olsun 20 TL ye

• GÖRSELLER YENİLENMİŞTİR.. (SON GÜNCELLEME: 11 MART 2017)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.