Şimdi Ara

Şok 22 Nisan Aktüel - Rampage Oyuncu Ekipmanları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: caseon

Koltuk gibi şeylerde fiyata göre değil ergonomik yapıya bakın mutlaka.

Dxracer ve secret lab 'in koktuklarını deneyimlemiş biri olarak xdrive ve bu koltuk iyi değil . Xdrive bir tık daha iyi ama buna 1100 vereceğinize ikea'dan alın

Dxracer ve secretlabı, rampage ile kıyaslama yapmanız büyük hata. Biri 1100 lira bir diğeri ise 3000+ lira. Ayrıca dxracer benim oturduğum en dahat koltuk değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt
    Zaten fiyata göre değil ergonomiye göre seçilmesi gerektiğini söyledim ve kişiden kişiye değişebilir. Yakın bir arkadaşım bel fıtığı ameliyatı oldu hastane masraflarını geçtim 1 ay yatakta geçirdi ve çok acı çekti. Kendisi 2 senedir xdrive kullanıyordu. Eğer uymuyorsa size 1100 tl diye alınmamalı demek istiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Monitörü bende kullanıyorum gayet memnunum , ince ve şık duruyor kalas gibi olan monitörlerden değil. tabi bu fiyata almadım ben çok uyguna geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: caseon

Zaten fiyata göre değil ergonomiye göre seçilmesi gerektiğini söyledim ve kişiden kişiye değişebilir. Yakın bir arkadaşım bel fıtığı ameliyatı oldu hastane masraflarını geçtim 1 ay yatakta geçirdi ve çok acı çekti. Kendisi 2 senedir xdrive kullanıyordu. Eğer uymuyorsa size 1100 tl diye alınmamalı demek istiyorum.

parası olan zaten gider secretlab alır. Bütçesi kısıtlı olan insanlarda mecburiyetten alıyor rampage gibi markaları.

Ben senelerce mutfak sandalyesinde oturdum şükür birşey olmadı. Şuanda ikea jarvfjallet kullanıyorum

• bu geçen ay gelen koltuk değil mi ? alıp kullanan var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adeleks -- 18 Nisan 2021; 18:22:23 >
  • mouse pad koku yapıyor mu acaba.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.