Şimdi Ara

Şok 22 Nisan Aktüel - Rampage Oyuncu Ekipmanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.015
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şok 21 nisan indirimlerinde oyuncu ekipmanları var. Rampage ürünleri kaçırılmaz gibi sizce?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• rampage kalitelimi ona bakmak lazim once

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunca koltuğu sorunlu diyorlardı.

• Koltukta sorun yok gayet memnunum ilk geldiği zaman aldık sanırım 3. kez aktüele geliyor gram eskime parçalanma vb yok

• Bende 2019 11. ayda alınma rampage SMX-R13 oyuncu faresi vardı. Geçenlerde bozuldu. Servise gönderdim yenisi yollamışlar. Bana göre daha fazla dayanması lazımdı. Servislerinden memnun kaldım ama.

• Bu zamanda halen tost makinesi ile mi çekim yapılıyor? Görsellerin kaliteli hali yok mu?

• Sata sata bitiremediler şu koltukla, monitörü.

• Bu zamanda halen tost makinesi ile mi çekim yapılıyor? Görsellerin kaliteli hali yok mu?

• Monitörü kullanan var mı ? ya da tecrübe etmiş birisi , düşüncelerini ve yorumlarını merak ediyorum.

• Ekin kollama ya kendi kanalında ya da taa kanalında incelemişti bu ürünleri yanlış hatırlamıyorsam fiyatına göre bayağı bir beğenmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu monitör ne marka, hiç bir yazı secilmiyor:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Koltuk gibi şeylerde fiyata göre değil ergonomik yapıya bakın mutlaka.

Dxracer ve secret lab 'in koktuklarını deneyimlemiş biri olarak xdrive ve bu koltuk iyi değil . Xdrive bir tık daha iyi ama buna 1100 vereceğinize ikea'dan alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 16 Nisan 2021; 6:39:50 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1500 liraya bu marka için o monitör pahalı.Markali o fiyatlara çok rahat monitör bulunabiliyor.

Rampage için en fazla 1200 lira olmalı bence.

Birde Anadolu mutfağı kendi market markası,sadede şokta yazmışlar :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 16 Nisan 2021; 6:57:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farenin modeli ne

• [Eren] kullanıcısına yanıt

Daha öncede getirdiği fare sanırım.

Rampage Smx-g72

110 tl piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 16 Nisan 2021; 21:49:5 >
  • bu koltuk geçen 899 lira değil miydi

• arkadaşlar Rampage KL-R78 mi iyidir yoksa şokta satılacak olan mı?

• monitörü 1300 tl iken aldım ancak 1500 tl saçma bence daha ucuza daha bilindik markalardan alınabilir. ancak monitör süper. rampage falan diyip kötüleyenler olabiliyor bazen daha önce samsung, asus, aoc marka ürünler de kullandım 1000 tl bandında. hiçbir eksisi yok hatta fazlası var. 144 hz kullanmaya başlayınca 60 hz sanki donuyor bilgisayarınız gibi hissettiriyor. sanki oyunda pinginiz varmış gibi düşünebilirsiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.