Şimdi Ara

[BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
18
Favori
20.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok kafa yormuyorum artık eskiden olsa 80 tl kar için 100 tl harcamazdım herhalde. Şuan 100 lira para etmediği için harcarken de amann dışardan yemek söylesem zaten 100 lira tutacak diyip alıyorum.

Şoka da en son 1 yıl önce gittik herhalde 2 siparişim var oda kampanya yaptılar diye yoksa bunlardan da bir halt olmazda neyse...

söylenecek çok şey varda muhatap yok aynı havuzda boş yapıyoruz. [BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD 

• Zaten banka üzerinden bir kampanya yapılırken bir de mastercard kısıtlaması ne kadar saçma! Benim paracard visa, sanal kart açsam olur mu?

• White Water kullanıcısına yanıt

Yukarda olmuyor demişler.

• Çok kapalı bir konu olmuş. Defalarca okumama rağmen çözemedim. Vakti olan bir forumdaş özelden aydınlatabilir mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • namebaris kullanıcısına yanıt

Sanal kart mastercard olsa bile olmuyor.

• erdc E kullanıcısına yanıt

Neyi anlatacaklar=? 200 tl sepet yapıyon 80 tl indirim. garanti paracard yani banka kartına özel.

• [BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD

yanına tuzlu çubuk kraker 1,35 lira

----------

Kısacası bu ürünü 120 ye kimse size vermez , harıka bir babalar gunu hediyesı[BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD 

• TheGladio kullanıcısına yanıt
    İlk mesajdaki;

"kilo ile alınan ürünlerde çalışan sistemde ilgili güncellemeyi yaparsa paranızı alırsınız, yapmazsa almazsınız. KG ile ürün almaktan çekinen varsa rahat
    olabilir..."

kısmını anlamamıştım.

Neyse hocam boşverin..

• Teşekkür ederim 5 litre yağ ve 1 kg peynire 132₺ ödedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garanti paracard giriyorum ama alışveriş tamamla kısmında bir indirim gözükmüyor neden acaba?

• venomemre1907 kullanıcısına yanıt
    Ana ekrana dönüp tekrar alışverişi tamamla diyin hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • venomemre1907 kullanıcısına yanıt

Masterpass a kaydetti mi. Kaydetmeden olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler konu için bana özel 150 harcamaya 30₺’de bonus varmış paracard’da 2 adet 5 Kg toz şeker + Domestos yüzey temizleyici aldık 120₺’ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 17 Haziran 2022; 8:52:20 >
  • Teşekkürler

• Var mı sepet önerisi olan ?

• namebaris kullanıcısına yanıt
    aynen şimdi sanal para card ile denedim masterpassa katılıyorum fakat indirim gelmiyor. Fiziki Bonus Para Card (mastercard özellikli) olması gerekiyor anladığım kadarıyla

• Bilgi için teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bukimyahu B kullanıcısına yanıt

alla alla mı

• 5kg yağ + 2.5kg patates + domestos aldım 121'e. aynı kart farklı masterpass hesapları ile tekrar kullanılır büyük ihtimal.

teşekkürler

edit : bunu fixlemişler sanırım, bir hata oluştu diyor aynı kartı başka hesapta denerken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Haziran 2022; 12:22:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.