Şimdi Ara

[BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
18
Favori
20.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD

Bazı firmalarda (hepsiexpress, istegelsin .vs) kg ile ürün alınca ve iptal olunca indirim zort olurdu, burada öyle bir durum yok. Ürünün fiyatı neyse o iade edilir.

------------------------------------------

KOMBO YAPILABİLİR KAMPANYALAR (KİŞİYE ÖZEL)

200/20 market

200/100 e-ticaret

TOPLAM HARCAMA/40-60-25-35

16.06.2022 - 30.06.2022 tarihleri arasında, Mastercard logolu Garanti BBVA ‘’banka kartları’’ ile sokmarket.com.tr ve Cepteşok uygulamasından yapılan online siparişlerde geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için ödemenin Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu Garanti BBVA banka kartları ile yapılması gerekmektedir.

Daha önceden Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu Garanti BBVA banka kartları ile ya da ilk defa Masterpass’e kaydedilecek Mastercard logolu Garanti BBVA banka kartları ile ödemelerde, 200 TL ve üzeri siparişte anında 80 TL indirim uygulanacaktır.

İlk kez kartını kayıt edecek kullanıcılar ödeme adımında yada ‘’hesabım’’ menüsü altında ‘’ödeme yöntemlerim’’ sekmesine tıklayarak banka kartlarını kayıt edebilirler.

Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilir.

Kampanya diğer ürün indirim ve promosyonlarında da geçerlidir.

Mastercard, Şok Market ve Garanti BBVA herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanyalı sipariş iptali ve iade durumunda kampanyadan kazanılan haklar kaybedilir ve kampanyadan ikinci kez yararlanılamaz.

Kampanya tüm ürünler için geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 19 Haziran 2022; 22:31:31 >

• Yaklaşık 7-8 senedir online alışveriş yaparım bu kadar amatör bir şirket görmedim.

1) websitesinden indirimi kullanamadım siparişi cepteşok uygulamasından verebildim.
    2) siparişi verdim saat 13:00-14:00 arası teslim edilecekti teslim edilmedi.⏱
    3) gecikme için mağaza saat 17:00 gibi aradı araçları bozulmuş gün içerisinde teslim ederiz edemezsek yarın ilk iş sizinkini teslim ederiz dediler.🙈
    4) ilginç olan niye bizim şubeyi seçtiniz size daha yakın şube var dedi görevli. Bu ne saçma iş o kararı şok versin dedim sizinki yine iyi bize bazen Düzce teslim sipariş de düşüyor dedi.🤦
    5) benim acelem yok yarın teslim edebilirsiniz dedim siparişi gece bana sormadan iptal etmişler.🧐
    6) müşteri hizmetlerini aradım kimse açmadı.
    7) uzun denemelerden sonra MH ne ulaştım neden böyle oldu dedim kusura bakmayın ben bi bölge sorumlusunu arayayım dedi ben telefonda beklerken bölge sorumlusunu aradı ulaşamadı.
    8) paracard ile hesaptan yaptığım ödemenin iadesi 3-7 işgünü içerisinde yapılacakmış 😤
    9) herşeye tamam yeniden sipariş vereyim dedim kampanyadan bir daha faydalanmazmışım. 🤨

Durumum yok okuyamadım diyenler için özet: ŞOK online sipariş pişmanlıktır.
  • İçimden bir ses diyor ki, garanti bonus dönemi başladı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bölgeye göre değişir tabi ama

Karpuz 3.45 ve haftanın ürünlerinde uygun fiyatlı sağlam ürünler var bence yani indirim sepetinize göre artar [BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD 

https://www.sokmarket.com.tr/kampanyalar

https://www.sokmarket.com.tr/kampanyalar-cl-95/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 16 Haziran 2022; 19:23:57 >

• eee ödeme ekranında düşmedi sipariş MasterCard garanti oysa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bukimyahu B kullanıcısına yanıt

Paracard yani banka kartınızı kaydettiğinizde düşmüyorsa mobilden deneyin bide...

Kampanya garantinin diğer kartlarında geçerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 16 Haziran 2022; 19:49:55 >
  • yok normal garanti bonus kart alla allla

• bukimyahu B kullanıcısına yanıt

Valla bilmiyorum kredi kartında filan olmuyor sadece garanti banka kartı.

Sepette kartı girdiğim an düştü bende

• tarih seçme ekranı buga girmiş. bugünü seçince 4 haziran yarını seçince 5 haziran gösteriyor

• Peaky kullanıcısına yanıt

Orada hata var, sipariş verildikten sonra normale dönüyor.

• aynen değiştir dediğinde doğrusu gözüküyor ama önemi yok.

Benim ürünlerin yarısı iptal oldu, sisteme de yansıtmadı tahmin ettiğim gibi [BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD daha önceki kampanyada sistemde yok diyip iade vermemek için direnmişlerdi bu sefer kağıt getirmişler en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 16 Haziran 2022; 20:18:59 >
  • Peaky kullanıcısına yanıt

pcden ödeme yapılmıyor geri atıyor. mobilden hallettim. haber veren arkadaşa teşekkürler

• inşallah sabah getirirler

• Paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kg ne oluyor

• Alınacak bişiy yokki

• Piu kartı masterpass'e ekleyemedim, yasaklı falan olabilir mi? Ya da bakiye mi olması gerekiyor acaba? Onay sms'i ekranında kalıyor.

Ekleme: N11'de denedim, bankanız sms gönderecek ekranında kalıyor. Çözüm bulabilen varsa paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 16 Haziran 2022; 21:13:56 >
  • [BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 16 Haziran 2022; 21:11:8 >
  • @bradenburg kiloylannn diyom ürün alırsan iade olursa paran geliyor, bazıları vermiyor yaa hanii

@bilgi@sayar banlamışlar bende de girilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 16 Haziran 2022; 21:17:34 >
  • Konu için teşekkürler.

Rezalet sitelerine ve uygulamalarına rağmen zorla faydalanabildik. Siparis gelecek mi o da ayrı bir konu [BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD 

• Turkforce T kullanıcısına yanıt

Konuyu açmadan önce bir sorun yoktu ama malum... [BİTTİ] ŞOK 200/80 SEPETTE İNDİRİM - GARANTİ PARACARD 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.