Şimdi Ara

SohbetSizsiniz.Com - Sohbetin En Yeni Adresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Site Tanıtımları >> SohbetSizsiniz.Com - Sohbetin En Yeni Adresi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Türkiyede Gençlerin Sohbet Etmek,Chat Yapmak ve Yeni Kişilerle Arkadaşlık Kurmak için Buluştukları Nadide Bir Mekan SohbetSizsiniz.Com Adresidir.

Kendinize Ait Sohbet KanaLLarı, Chat Odalarında Sizlerde Bulunduğunuz iLden GüzeL Kızlarla ve Yakışıklı Erkeklerle Sohbet Etmek, Tanışmak ve GüzeL ilişkiler Kurmak istiyorsanız, Sizleride Sunucumuza Bekliyoruz.Düzeyli Sohbet Etmek, Gerek Dini Sohbetler, Gerek Romantik Sohbetler, Gerek aŞk Sohbetleri ve Gerekse Dostluklar Kurmak için Oluşturulmuş Sohbet Odalarında Sizleride Aramızda Görmekden Kıvanç Duyarız.Sunucumuz iÇerisinde Yönetici ve Admin Gruplarımız Sizlerin Daha iyi ve Daha Güvenli Bir Ortamda Huzurlu Vakit Geçirebilmenizi Sağlayabilmek Adına, 7 Gün 24 Saat Görevlerinin Başında Olacaklardır.Sunucu iÇerisindeki Odalarda Yapılacak Her Türlü Tacize ve Her Türlü Argo Konuşmaya Ekibimiz Tarafından Müdehale Edilecektir.ÖzeLLerde Yapılan Sohbetlere Yönetici Ekibimiz Hiçbir Şekil ve Ad aLtında Müdehale Edemez, Karışamaz. ÖzeLde Yapılan Rahatsızlıklarınıda veya Konusmak iStemediğiniz Kişilerin Sizlere Yazmasını Engellemek Adına, ÖzeL Engelleme Komutlarını (ignore, +D v.b.) Kullanabilirsiniz.

Sunucumuz Üzerinde KişiseL Bilgi Paylaşımı Kesinlikle Yasaktır.Arkadaşlarınızla Sohbet Ederken, Aynı Zamanda Radyo Kanalında Radyo Ekibimizin Sizlere için Hazırladıkları ve Sundukları Programlara iştirak Edebilir, Yayıncı Arkadaşlarımızdan Şarkılar iSteyebilir ve iStemiş Olduğunuz Şarkıları Sevdiklerinize Armağan Edebilirsiniz.Radyo Seçmelerimize Katılarak, Sizlerde Radyomuz YelkenFM Üzerinde Radyo Yayınları Yapabilir, Sesinizi Birçok Kişi iLe Birlikde Sevdiklerinizede Duyurabilirsiniz.Radyomuzda Siyasi Marşlar Çalmak, Taraftar Marşları Çalmak ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Yasak Getirdiği Şarkıları ve Sanatcıları Çalmak Kesinlikle Yasaktır. Kurallara Uymayan Radyo Programcıları, Yöneticilerimiz Tarafından Sunucudan Uzaklaştırılırlar.Onun Dışında Hertürlü Şarkı iStemek ve Çalmak serbesttir.

Ara Vermek ve Stres Atmak iSteyen Vatandaşlarımızıda unutmadık. #Oyun, #Yarisma, #OXM, #Test Odalarımızda Oyun ve Bulmacaklarla Keyifli Vakitler Geçirebilir, Yapılacak oLan YarismaLArda Çeşitli Ödüller Kazanabilirsiniz.Sizlerde BizimLe Türkiyenin En Kaliteli Web Sohbet Odalarında GüzeL Arkadaşlıklar Kurmak iStiyorsanız, Sizleride Sunucumuzda Görmekden Mutluluk Duyarız.

|
    |

• Er
    0 Mesaj
    Şimdi arkadaşlar uzun zamandan beri 22 senedir İRC dünyasında olan biri olarak beni tanıyan herkes de bilir ki ben hiç bir zaman haksızlığa yada haksız yaptırımlar yapan yönetimi desteklemedim. Evet sunucu'da çok kaliteli insanlar var ancak Romantic yada diğer nicki ile NumberOne maalesef ki ''Yönetim'in Y' sinden anlamayan birisidir...bakın ben logları buraya sunayım tarafsızca okuyun zaten kim haklı kim haksız ortaya çıkar...Böyle insanların ( küfürbaz ) sunucusunda takılıp da kendinize haksız yere küfür ettirmeyin..Bana küfür etmedi ama yanında yönetimin'deki Bayan admin kardeşim Ecem'e her seferinde küfürlü konuşarak bu karaktersiz insan kendisini belli etmiştir..Sözde ''Atatürkçü'' dışarı'dan bakıldığında laik ve hak sahibi gibi ''görünen'' ama maalesef bu Vasıfların hiç birisine sahip olamamış birisidir...Buyurun şimdi hep beraber Log'ları okuyalım ve Root adminliğine güvenerek ''EGO'' kasan bu şahsı hep beraber ele alalım...

<~RomantiC> Ecem Sen ßenim Yanımda oLucaksın.
    <~RomantiC> SenLe işLerimiz Var
    <%Ecem> Yakalanirsam Muhbirlerim Seni
    <%Ecem> Demedi Deme
    <%Ecem> Arkadaslik Baska
    <%Ecem> Is Baska

burda kendisi ''Ecem'' den başka serverlere reklam yapmasını istedi ama Ecem bunun doğru olmadığını bildiği için kabul etmedi..Romantic kendi sunucusuna reklam yapılınca reklama gelen insanlara kızıp ana avrat söverken kendisi kendi yönetimi altında bulunan insanların herhalde köleleri olduğunu düşünüyor olmalı ki rahat rahat küfür edebiliyor

<%Ecem> Ben Hepten Susucam Yakinda
    <%Ecem> Şarterletim Atiyor
    <%Ecem> Ufaktan
    <%Ecem> :)
    <%Ecem> Sarterlerim Iste
    <@morSaLkim> :/
    <@morSaLkim> :*
    <%Ecem> Deli Cinim Gelio Ufaktan
    <%Ecem> Sen Benim Deli Cinim Geldiginde
    <%Ecem> Gormek uStemezsin
    <@morSaLkim> Yerim cinini :))
    <%Ecem> Lanet Aksi Inat Bisey
    <%Ecem> Oluyorum
    <~RomantiC> Ecem
    <~RomantiC> ßidaha Öyle Şeyleri ÖzeLime diiL
    <~RomantiC> ßuraya YazıCaksın.
    <~RomantiC> Herkes ßenim
    <~RomantiC> Nasıl ßir Mal Mal Şeylerle uGraştığımı
    <~RomantiC> ßeni Nelerle uGraştırdıgınızı
    <%Ecem> (Ecem) Sen Benle O iSi Unut Ben Reklama Falan Cikmam Herkesin Emegi Kendine
    <~RomantiC> Herkes Görsün
    <%Ecem> (Ecem) Sende Unut Kalabalik Bir Ortam iStiosan Baska Sekilde Yap Bunu Seo Reklam Gogleye Vs Vs Ben Yokum Reklam isinde
    <%Ecem> Tm mi
    <~RomantiC> Az Önce DamLa iLe uGraşıyoduk
    <%Ecem> Ok mi
    <~RomantiC> Şimdi ßu Gelmiş ÖzeLe AptaL SaptaL Konusuyor.
    <~RomantiC> Sen Neyin Tribindesin Lan

bakın burdan sonrası küfürlü olduğu için log'ların o kısımlarını noktalayacağım ki forumdaki arkadaşlarıma ayıp olmasın...zaten Romantic de utanma yoktur mezhebi geniş olduğu için yada Kadınlara bakış açısı dar ve kıt olduğu için kendisi içine sindire sindire gevşek gevşek küfür ediyor...Görün kimlerin ne olduğunu ve böyle insanların sunucularında durmayın. Benim korkum olsa zaten bunları burda kendisinin yüzüne vurmam...yazık seni adam'dan sayıp orda zaman harcadım...

<%Ecem> MorSalkim im
    <%Ecem> Aptalcami
    <~RomantiC> Sokarım Tavrınızıa Sizin
    <%Ecem> Yazdigim
    <%Ecem> ?
    <@morSaLkim> Sissstttt
    <~RomantiC> ßeni Dinden imandan Çıkarmayınnn
    <@morSaLkim> Tmmm
    <~RomantiC> Si....m Reklamınıda Seosunuda Şimdi
    <~RomantiC> Gerizekalıı
    <~RomantiC> GerizekalııaLmışımm
    <@morSaLkim> RomantiC tmmm
    <@morSaLkim> Sakin yahu
    <~RomantiC> Delirtmeyin ßenii
    <~RomantiC> ßenimde Sabrımın Sınırı Var Lan
    <%Ecem> Ben Trip Atmiyorum Ki Reklam Falan Yapmam Diyorum
    <%Ecem> Okadar
    <~RomantiC> Si.... Yetkinizide Reklamınızıda
    <~RomantiC> Yapma ßi ßok Sen
    <~RomantiC> ßeni Delirtmeyin Gece Gece
    <~RomantiC> Az Önce ßiriyLe uGraştık Şimdi Öteki Gelmiş
    <~RomantiC> ßeni Zıvanadan Çıkarmayın Gece Gece
    <~RomantiC> ßendeki Sabır Lan
    <~RomantiC> Si....m Kafa Tasınızı sizin
    <~RomantiC> Çıldırıcam Ya
    <%Ecem> Uzatma Ben trip Tavir Yapmiyorum Trip Yapsam Gulmem.. Reklam Yapmam Ben Okadar
    <%Ecem> Kufur Edip Durma
    <@morSaLkim> RomantiC damla yuzunden gerilme
    <~RomantiC> KamyonCu GeLdi Ayarları ßozuldu, KamyonCu Gitti Ayarları iyiCe ßozuldu.
    <@morSaLkim> Sinirini Ecemden cikarma
    <~RomantiC> Gelmiş ÖzeLime Yok ßen Şöyle Yapmam Yok ßen ßöyle Yapmam
    <~RomantiC> Das...k mı Geçiyosunuz ßenimLe Lan Siz
    <@morSaLkim> RomantiC hadi uyu
    <@morSaLkim> Gerginsin
    <~RomantiC> Ya Sabır Sabır Diyorum, Kimseyi Kırmayım Diyorumm
    <%Ecem> Allah Belani Versin Sen Once O Pis Azini Topla Sonra Kanali Toparla.

Burda zaten ''Ecem'' in hiç bir kabahati suçu olmadığı halde Romantic'in başka sunuculara reklam yapmasını Ecem'e kabul ettirememesi yüzünden sanki kızcağız suçluymuş gibi birde dakikalarca küfür etti durdu...Bunların erkekliği zaten ancak kadına kıza :) Yüzlerine karşı da söylüyorum sen delikanlı olsaydın eğer bir bayana bu sekilde davranmazdın...

<@morSaLkim> RomantiC tmm kapatir misin konuyu
    <%Ecem> Beyin Yoksunuyum
    <~RomantiC> Kapatmıyorumm
    <~RomantiC> Yeter Artık Lan
    <@morSaLkim> Ecem tm kuzum
    <%Ecem> Kapatmaz Mor
    <~RomantiC> Her Gün Ayrı Terane
    <%Ecem> Don Lastigi Gibi Uzatir
    <%Ecem> Kapatmaz
    <%Ecem> Huyu budur
    <%Ecem> Bunun.
    <%Ecem> Bosuna Ayarim Kacik Degil Benim
    <%Ecem> Bunun Yaninda Dura Dura
    <%Ecem> Ayar Yoksunu Oldum
    <%Ecem> Tovbe Estafurullah Ben Uyuyayim Kan Beynime Sicramadan Daha Fazla
    * Ecem Nick değişerek yOqS Oldu
    <@morSaLkim> Offffff
    <@morSaLkim> Offffff
    <@morSaLkim> :/
    <%yOqS> Kalas Sen Once Bi Bayanla Nasil Konusmasi Gerektigini Ogren
    <@morSaLkim> Ne ara bu duruma gelindi
    <@morSaLkim> Seviye dusuldu
    <@morSaLkim> Cok yazik
    <@morSaLkim> Saskinim da
    <@morSaLkim> Neyin cabasini veriyoruz
    <@morSaLkim> Neye ugrasiyoruz
    <@morSaLkim> ...
    <%yOqS> MorSaLkim im Ozur Dilerim Senden OzJan Dan
    <@ozJan> yoqs
    <@ozJan> Estağfurullah
    <@ozJan> Neler oluyor

burdan sonra ben opers'deki yazışmaları gördüm ve okumaya başladım sonrasında da ben müdahele ettim...Çünki ben ''Ecem'' e kardeşim demişim...ve kardeşim dediğim insanın da böyle kendini adam sanan'lardan küfür yemek zorundalığı yoktur...ben o kendini ''Yönetici'' vasfında sanan fakat bunun hiç bir vasfını taşımayan ve maalesef eline geçen 3 kuruşla sunucu açan bu arkadaşın ''anladığı dilden'' konuştum...bende küfür ettim ama ben kendisine ettim...onun yaptığı gibi yönetimi altında bulunanlara küfür asla etmedim...Okuyun karar sizlerindir...

<@Srad> 1 dk ya ?
    <@Srad> lan biz burda arkadaşmıyız ? yoksa bu kızlar küfür edemiyor diye küfürmü yemek zorundalar ?
    <@Srad> varsa delikanlısı dokunsun lan benim kardesimin kılına.
    <@Srad> hayırdır ne bu atar gider ?
    <@Srad> root admin oldun diye ALLAH mı oluyor insan ?
    <@Srad> dinden imandan cıkıyorsan kardesim kendine cıkıcaksın
    <@Srad> ecem'e ben laf ettirmem
    <@Srad> ya hak hukuk adalet herkese
    <@Srad> yada yaparım sikeceğiniz işi.
    <@Srad> o ona küfür edicek
    <@Srad> o ona küfür edicek
    <@Srad> bumu lan yönetmek ?
    <@Srad> altındakileri ez..
    <@Srad> kimse laf söz edemesinm
    <@Srad> silin beni a... ko.....ım yetkisininde admininin de..

Romantic şunu unutma ki kimsenin senden korkusu yok...haksızın karşısında daima konuşacak gerçekleri söyleyecek senin yaptığın gibi rol model oynamayacak insanlar da var bu memlekette...Sen identin deki o ATATÜRK yazısını sil...sen eğer gerçek bir Atatürk'çü olsaydın kadınlara seçme ve seçilme hakkı veren bir insanı madem bu kadar örnek alıyordun Ecem'e o küfürleri etmezdin...Burda hiç insanların önünde iyi rol modeline boşuna girme bu loglar da en ufak dahi oynama yoktur...inanmayan varsa özelime gelip kimin haklı kimin haksız olduğunu yazan diğer admin arkadaşların da log larını eksiksiz sunarım...ki beni bu alemde bilen bilir sahte log ile hayatta işim olmaz..
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.