Şimdi Ara

Sohbet günlüğümüz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Buket Uzuner'in(uzun beyaz bulut) kitabını okuyamadım, sarmadı. Şimdi Kral Katili Serisi ilk kitabını okumak istiyorum ama sayfa sayısı korkutuyor beni, okuyabilirmiyim diye. Fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efrâsiyab

Buket Uzuner'in(uzun beyaz bulut) kitabını okuyamadım, sarmadı. Şimdi Kral Katili Serisi ilk kitabını okumak istiyorum ama sayfa sayısı korkutuyor beni, okuyabilirmiyim diye. Fikri olan var mı?

Güzel kitaptı aslında Uzun Beyaz Bulut ama zevkler bir olmuyor tabii.KKG yatarak okurken kaburga çatlatabilecek ağırlıkta gözünün korkması normalAma akıııp gider zamanın varsa 10 günde biter o iki tuğla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: Efrâsiyab

Buket Uzuner'in(uzun beyaz bulut) kitabını okuyamadım, sarmadı. Şimdi Kral Katili Serisi ilk kitabını okumak istiyorum ama sayfa sayısı korkutuyor beni, okuyabilirmiyim diye. Fikri olan var mı?

Güzel kitaptı aslında Uzun Beyaz Bulut ama zevkler bir olmuyor tabii.KKG yatarak okurken kaburga çatlatabilecek ağırlıkta gözünün korkması normalAma akıııp gider zamanın varsa 10 günde biter o iki tuğla.

10 gün ! Tavsiyeni dikkate alıyorum. Boş bir kitap önermezsin sen

• Kubbenin Altında'yı bitirdim. Yorum yapmayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.