Şimdi Ara

Sohbet günlüğümüz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamınaleyküm. İskender Pala'nın Efsane adlı kitabı çok gereksiz tasvir içeriyor bence. Bitirdim. Zevkliydi ama bazı yerlerde aşırı sıkıldım. Okumak isteyen arkadaşlara duyrulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

Güzel konu olmuş Kızıl Nehir'i bugün bitiricem sonra Da Vinci Şifresi'nden mi başlasam? Harlan Coben-Orman mı karar veremedim

Orman da guzel kitaptir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son okuduğum 3 kitap

Murat Menteş - Dublörün Dilemması: İlk defa M.Menteş okudum, abartıldığı kadar başarılı gelmedi.

Alper Canıgüz - Oğullar ve Rencide Ruhlar: Okurken çok eğlendim, üslubu bana çok uydu. Bir başka kitabını muhakkak alır okurum. Hatta tavsiye edebileceğiniz bir kitabı var mı?

Emrah Serbes - Hikayem Paramparça: Sevdiğim bir yazar, ilk 3 kitabını ne kadar başarılı bulduysam bu kitabını da o kadar başarısız buldum. Behzat Ç. nin devamını yazacağını söylemişti, 1-2 yıla çıkar sanırım.

Şu anda ise Yusuf Atılgan'ın Aylak Adam'ını okuyorum. Çok fazla tavsiye edilen bir eser, ince olmasına rağmen bir türlü bitiremedim. Hiç akıcı değil...
  • Çok iyi oldu çok da güzel oldu
  • Evet güzel oldu böyle bir konu umarım güzel devam eder...
  • Selam beyler Diriliş ve Davayı beraber götürüyorum şuan, Diriliş müthiş Dava idare eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Selam beyler Diriliş ve Davayı beraber götürüyorum şuan, Diriliş müthiş Dava idare eder.

Dirilişi okumadımda, aynen dava idare eder. Amerika kitabıçok guzeldi ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Selam beyler Diriliş ve Davayı beraber götürüyorum şuan, Diriliş müthiş Dava idare eder.

Dirilişi okumadımda, aynen dava idare eder. Amerika kitabıçok guzeldi ama.

Dirilişi tavsiye ederim hocam. Tolstoy hayranlık uyandıracak kadar güzel yazıyor. Vallahi ne Dönüşüm sardı ne de Dava. Uzun bir süre bir Kafka kitabını elime almam gibi.
  • Sabahattin Ali, 2 Nisan 1948'de kitap okurken katledildiğinde üstünden çıkan eşyaları!.. BALZAC!!!

[sizer=teal] Sohbet günlüğümüz
    ,-sunay akın'nın twitter hesabından alıntıdır.
     [sizer=teal] Sohbet günlüğümüz

• Harry potterı bitirdim dün. İçimde hi boşluk hissediyorum. Siz boşluğu kapatmak için ne yapmıştınız? Ben aşırı dozda j.r.r tolkien almayı düşünüyorum boşluğu kapatır mı yoksa daha fazlamı açar.

• 1- ) Dünya'nın İlk Günü

2-) Buz Kapanı

3-) SAKKARA'NIN KUMLARI

4- )Alamut: Fedailerin Kalesi

Yeni listem nasıl arkadaşlar ? Yarın fiyat karşılaştırması yapalım bakalım nerden daha uygun fiyata alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercnshn

Harry potterı bitirdim dün. İçimde hi boşluk hissediyorum. Siz boşluğu kapatmak için ne yapmıştınız? Ben aşırı dozda j.r.r tolkien almayı düşünüyorum boşluğu kapatır mı yoksa daha fazlamı açar.

Genelde seri bitince herkeste oluyor hocam bu his. Yani çok güzel bir rüyadan uyanmak gibi birşey bu Bu hissi yaratmayacak tek seri zaman çarkıdır diye düşünüyorum
  • Ikidir kral katili Güncesi rüyama giriyor
    1.sinde baya iriydi, 2.sinde ondan da büyüktü ( kitabı okumadım)

• Arkadaşlar merhaba.
  • Chuck palahniuk görünmez canavarlar çok kötü kitapmış günde 20 sayfa zor okuyorum kaç gündür bitmedi

• Benda varuuuuuuuum Arkadaşlar bu arada, aranızda Uzun Beyaz Bulut kitabını oluyan var mı ? Alıp almamam konusunda kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efrâsiyab

Benda varuuuuuuuum Arkadaşlar bu arada, aranızda Uzun Beyaz Bulut kitabını oluyan var mı ? Alıp almamam konusunda kararsız kaldım

Hocam yıllar önce okumuştum şimdi ayrıntı namına sadece birkaç kırıntı kalsa da çok beğendiğimi hatırlıyorum.İlginç bir kitaptı.
  • İnferno beklediğim fiyatında üstünde bir fiyatla raflara geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: Efrâsiyab

Benda varuuuuuuuum Arkadaşlar bu arada, aranızda Uzun Beyaz Bulut kitabını oluyan var mı ? Alıp almamam konusunda kararsız kaldım

Hocam yıllar önce okumuştum şimdi ayrıntı namına sadece birkaç kırıntı kalsa da çok beğendiğimi hatırlıyorum.İlginç bir kitaptı.

Görüşlerin için teşekkürler hocam kitabı alıyorum o zaman

• Inferno raflara düştü yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 15 Mayıs 2013; 17:53:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.