Şimdi Ara

Soğutucu Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Notebook umda aşırı bir ısınma problemi var. (Yaklaşık 30 dk da ısınıyor...)
    Birkaç gün içinde içini açtım temizledim. Yani için temiz. (Gerçi çok pislenmemiş.. :))

Her neyse bundan dolayı soğutucu almaya karar verdim.

Sorularım şunlar.

1-Soğutucu aldığımda bu notebook un performansını korumasına yardımcı olur mu?

2-Soğutucu sürekli olarak soğuk kalmasını mı sağlıyor yoksa mesela 30 dk da ısınan notebook 1 saatte mi ısınıyor?

3-Alırsam eğer nelere dikkat etmeliyim!

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.. :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Not1: 100 ₺ civarı bir şey bakıyorum
    Not2: İnternete soğutucu yazınca içine takılan fanda çıktığından belirtmek istedim. İçine fan almıcam dıştan soğutan soğutucudan bahsediyorum. (Cümle biraz saçma oldu ama anladınız siz :) )

• çıkış kanlları temiz olduğu halde ısınıyor ise macunlarını yenile

soğutucular çok az etki eder makinene
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

çıkış kanlları temiz olduğu halde ısınıyor ise macunlarını yenile

soğutucular çok az etki eder makinene

çıkış kanalları temiz macuna da elledim sıvımsıydı kuru oluncamı değiştirmem gerekir veya macun kalitesiz olabilir mi?
  • Lağtop soğutucular sürekli olarak soğuk/ daha az sıcak kalmasını sağlıyor. Ne kadar etkilediği soğutucuya ve bilgisayarın plastikmi metal mi ona bağlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk sarı

Lağtop soğutucular sürekli olarak soğuk/ daha az sıcak kalmasını sağlıyor. Ne kadar etkilediği soğutucuya ve bilgisayarın plastikmi metal mi ona bağlı.

Geri dönüşün için teşekkürler
    Peki önerebileceğin bir soğutucu var mı?
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.