Şimdi Ara

Soğutma sanatı: Üzerinde 9x Sıvı Azot bloğu bulunan EVGA SR-2 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
16.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Onların içine H2O değil, LN2 konuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SeRHaT_

Onların içine H2O değil, LN2 konuyor...

ilk sayfadada yazıyor zaten hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

hepsine su doldur kaynayınca makarna,kahve,çay,hazır çorba gibi bilimum sıcak su gerektiren yiyecekler ve içecekleri hazırlamak için birebir.bence çok fonksiyonlu bi alet olmuş hem mutfakta hemde bilgisayar olarak kulllanılabilir suyun sıcaklığı oc un oranıyla eşit olacağından annenizin "evladım voltajı biraz düşürde çorbanın dibi tutmasın"demesi kuvvetle muhtemel

• Bu soğutma bloklarını yapmak çok ta zor değil hemde öyle uçuk miktarlardan harcanmadan yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar
    suyun sıcaklığı oc un oranıyla eşit olacağından annenizin "evladım voltajı biraz düşürde çorbanın dibi tutmasın"demesi

hehehe süper yorum =)
  • 10-15 yıl sonra ucuzlar alırız belki
  • Adam King !
  • yapıcam ya buna benzer bişey

Edit: Artiz mi ne artizi artiz ne arar la bu forumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

abi yapılırda SSD ye geçmek gerke yoksa o nemlendrme olayı sistem diskini öldürür takarsın bi diski max 6 ayda diskin plakalrı nemden yamulur sorun nem bu durumda ssd olsa nem sorunu olmaz biraz daha beklemek gerek hedefim zaten ssd ler yagınlaşsın R134a ile güzel bi soğutma çevrimi tasarlayıp böyle -19 _25 lerde sistem sıcaklığı sabitleyip orta halli OC basmak

ssd'ler 0 derecenin altında büzülmeden dolayı çalışmıyor malesef

nem ve kondansasyon olayını engelleyen soğuk oda teknolojisini küçültebilirsek dediğin olur

• fena bişey :D
  • jjghng
  • .

..........The New York Pc..............gibi olmuş :)

.

• Asıl soğutma budur: kule tipi soğutma
    Soğutma sanatı: Üzerinde 9x Sıvı Azot bloğu bulunan EVGA SR-2
  • Şunlardan ufak bi tane kuzeyköprü chipsetine istiyorum:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu büyük işlemci soğutucusu var ya onun yanında aynısından bi tane daha var anlamadım 2 tane mi işlemcisi var o ikincisi neyi soğutuyor? Bide bu tüplerin içine sürekli sıvı azot doldurup doldurup onlar ısındıkça döküp bidaha mı doldurucaklar bu nasıl iş, neden bir devirdaim sistemi yok, o tüplerin tepesindeki yaylar ne için, kafamda deli sorular...
  • hometheater kullanıcısına yanıt
    Yazıda 2 adet xeon işlemci olduğu yazıyor. O yaylar da bloklardaki vidaların boşluğunu alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelmiş.
  • toki konutları gibi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.