Şimdi Ara

Soğuk Sıkım Filtresiz Sızma Zeytinyağı 500 ml - 9,95 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
9.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bim deki kağıt üstünde çok iyi ama tadına da bakmak lazım, yarın alıp bir deneyecegim
    daha once a101 ede gelmisti ilhan sarı fiyatına göre güzeldi zaten topu topu altı taneydi
    bim e a101 e herhalde cok cuzzi bir karla veriyorlar biraz amaç reklam ve bilinirliği arttırmak
    gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

bim deki kağıt üstünde çok iyi ama tadına da bakmak lazım, yarın alıp bir deneyecegim
    daha once a101 ede gelmisti ilhan sarı fiyatına göre güzeldi zaten topu topu altı taneydi
    bim e a101 e herhalde cok cuzzi bir karla veriyorlar biraz amaç reklam ve bilinirliği arttırmak
    gibi.

hocam çoğu insanın haberi yoktur diye paylaştım ne firmayı bilirim ne ürünü, maksat herkes faydalansın ortada bir fırsat varsa, yoksa yarın gidip yine alacağım bu ürünü konuyu açmasamda alacaktım :) açıkçası 10 liraya yarım litre soğuk sıkım erken hasat üstelik cam şişede güzel fiyat geldi bana, ayrıca alırım bakarım beğenmezsem götürür iade ederim risk benim açımdan sıfır yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

Arkadaşlar almak isteyen varsa zeytinin başkenti Milas tan litre fiyatı 18 TL. Anlasmalı kargo ile çok uyguna yollarım. Sıfır asit. Üç ay beş ay değil bir yıl dursa bana mısın demez. Tadına baktığınızda zeytinyağı budur dersiniz.

'Sıfır Asit'

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen donanımdan 6 lt yağ soğuk sıkım erken hasat yanında 1 kg yeşil zeytin 1 adet zeytin yağ sabunu 1 pakette kekik Kargo dahil 125 aldım 20 liraya geldi kg su hediyeleri de cabası oldu bu arkadaş bu ürünleri almadan öncede 0.5 lt yağı denemek amaçlı bize hediye gönderdi yağın asidi 0.3 şimdi 9.95 tl yarım lt yağ için bana fırsat gelmiyor lt 20 lira oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: deepdarkdirty

Ben şahsen donanımdan 6 lt yağ soğuk sıkım erken hasat yanında 1 kg yeşil zeytin 1 adet zeytin yağ sabunu 1 pakette kekik Kargo dahil 125 aldım 20 liraya geldi kg su hediyeleri de cabası oldu bu arkadaş bu ürünleri almadan öncede 0.5 lt yağı denemek amaçlı bize hediye gönderdi yağın asidi 0.3 şimdi 9.95 tl yarım lt yağ için bana fırsat gelmiyor lt 20 lira oluyor

kardeş sen deneme yağın litresini 40 liraya almadın mı yarım litre hediye yağ gönderdi dediğin arkadaşın , yarım litre hediye yağa 20 lira kargo var dediğini de yazsaydın keşke ama yazmazsın çünkü işinize gelmiyor .

okuma yazması olan buyursun okusun benim yazdıklarımı da bahsettiğin satıcının yazdıklarını da , butik zeytinyağı adı altında forumda güzel pazar kurdular paylaşılan diğer fırsatlara çöküp feyk hesaplarla ya çamur atıyorlar yada üst perdeden entel edebiyatı yapıp gizlice yeriyorlar ;

Soğuk Sıkım Filtresiz Sızma Zeytinyağı 500 ml - 9,95 TL

• Evet arkadaşlar...Sizler için sabah kalktım,yemeyip içmeyip zeytinyağını alıp test ettim...

Yağ hakikaten yazdığı gibi filtresiz,bulanık...Tattığınızda bir miktar çimen ve zeytin kokusu alıyorsunuz...Ağız içinde çalkalayıp yuttuğunuzda damakta ve yanaklarda bir süre acılık bırakıyor...Kilosu 20 liraya Migros'tan bunun organiğini aldığımızı düşünürsek ona göre çok da ucuz olmadığı ortaya çıkar...
    Ama benim görüşüme göre marketlerdeki ulusal markalı 5 kiloluk teneke yağlardan daha kaliteli bir yağ...

Sevgiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Litresi 20? Arkadaşlar bilmediğim bir markanın ürünü ucuz olacak ki alıp deneyeyim. 10 lirayı ne kadarı tağşiş olduğu belli olmayan bir yere vermek mantıklı değil. Şunu unutmayın, bir firma bim a101 şoka ürün veriyorsa denetlenmez. Aldığınız mal üreticinin ahlakına kalmıştır. Peki ahlâk bunlarda var mıdır?

bime ürün veren yüzlerce firma var saçma sapan yorum yapacağım diye insanları karalıyorsun, gitme alışveriş yapma neyse ne kimseyi alakadar etmez ama gelip ota çöpe yorumla mesaj kasacağım diye bir sürü insanı karalarsan birgün bir tanesi çıkar dedenden kalma çorak tarlana kadar elinden alır ağlarsın sonra sağda solda. bizde sevmiyoruz yeşil sermayeyi ama alım tercihi bizi ilgilendiren şey derdi niye seni geriyor.

bu arada evet bime ürün veren tanıdığım bildiğim çok namuslu ahlaklı düzgün firmalar var, olca salça var Tokat firması, özkaleli yine Tokat Zile kuşburnu zile pekmezi veriyor bime. ikisininde sahiplerini yakınen tanırız.

Dededen kalma tarlam yok, atadan kalma vatanım var ona da sülük gibi yapıştılar.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    ben alıp kullandığımı yazdım deneme yağını da ödediğim 125 liraya saymadım 15 lira Kargo ödedim ben yağdan memnunum ayrıca analiz raporu da mevcut aldığım arkadaş babamın oğlu da değil ama Fırsatsa konumuz 9.95 öyle acayip fırsat değil ayrıca gelen zeytini de Kekiği de hepsini hesap edersem kilosu 20 tl den aşağıya gelir ki ben sadece 6 lt yağ üzerinden hesap ettim sen hala 9.95 e aldığın içinde ne var bilmediğin fabrika yağlarını yemeğe devam et

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Motor yağıdır o. Bimden çöp poşeti bile almam.

zorla mı al diyorlar sana,almıyorsan kalabalık yapma
  • Herkese hitap etmeyebilir.

Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı çiğ zeytinden aldığı yeşil renk ve buruk acı tada sahiptir. Taze kesilmiş çimen gibi kokar. Genizde yakıcılık tabir edilen gurmelerin özellikle aradığı müstesna bir lezzete sahiptir. Uçucu yağlar, alkaloidler ve fenolik bileşiklerce (polifenoller) zengindir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben alıp kullandığımı yazdım deneme yağını da ödediğim 125 liraya saymadım 15 lira Kargo ödedim ben yağdan memnunum ayrıca analiz raporu da mevcut aldığım arkadaş babamın oğlu da değil ama Fırsatsa konumuz 9.95 öyle acayip fırsat değil ayrıca gelen zeytini de Kekiği de hepsini hesap edersem kilosu 20 tl den aşağıya gelir ki ben sadece 6 lt yağ üzerinden hesap ettim sen hala 9.95 e aldığın içinde ne var bilmediğin fabrika yağlarını yemeğe devam et

yav he he

git ötede yap reklamını

• tadı acı malesef...beğenmedim.

açılmış ürünü iade alırlar mı?

kasiyerle papaz olmayım...
  • Acı olması erken hasat olmasından ki öyle aman aman bir acılığı yok daha acılarını da tattım. Yağ gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

kardeş sen deneme yağın litresini 40 liraya almadın mı yarım litre hediye yağ gönderdi dediğin arkadaşın , yarım litre hediye yağa 20 lira kargo var dediğini de yazsaydın keşke ama yazmazsın çünkü işinize gelmiyor .

okuma yazması olan buyursun okusun benim yazdıklarımı da bahsettiğin satıcının yazdıklarını da , butik zeytinyağı adı altında forumda güzel pazar kurdular paylaşılan diğer fırsatlara çöküp feyk hesaplarla ya çamur atıyorlar yada üst perdeden entel edebiyatı yapıp gizlice yeriyorlar ;

Hocam naptın sen öyle ya :)

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Hocam bosuna kendini uzme. Her zaman negatif insanlar oluyor olacak. Bedava urun konusu acsan yine yaranamassin. Kargo geç geldi vb derler.

• bugün 1 tane aldım,zeytin kokusu var gayet güzel,rengi güzel,bana pek acı gelmedi.Hatta yumuşak denebilir.
  • mesajlara bakıyorum yağın tadı nasılmış diye, dişe dokunur 1-2 tane mesaj var. geri kalan geyik muhabbeti. fiyata veya ürünü deneyip tadına yorum yaparsınız. biri yağı kendi malı gibi savunmuş, biri kullanmadığı yağa çamur atmış. bu forumun tadı iyice kaçtı harbiden.
  • Söylendiği gibi yağ soğuk sıkım ise fiyat çok çok iyi. Hele ki 500 ml'lik şişede olması daha da cazip kılıyor.

Kaldıysa denemek için bu akşam alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Hocam bosuna kendini uzme. Her zaman negatif insanlar oluyor olacak. Bedava urun konusu acsan yine yaranamassin. Kargo geç geldi vb derler.

teşekkürler hocam maalesef haklısınız..

yağı merak eden arkadaşlara şöyle anlatayım ; öğleyin 2 şişe aldım, tadı yukarıda bir arkadaşın dediği gibi çimen gibi kokusuda domates gibi enteresan şekilde hoşuma gitti, öğle yemeğinde domates/biber/salatalık/peynir/simitle kombo yaptım gayet lezzetli ve hazmı kolay. bundan çok daha yumuşak ve hafif zeytinyağları tükettim ama bu marketlerde satılan sızma zeytinyağlarına göre çok daha karakteristik bir yağ her türlü gideri var fakat kokusu yüzünden beğenmeyen insanlar illaki olacaktır ki tadına bakmasam bende aynı şeyi düşünürdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 20 Şubat 2018; 17:25:4 >

• Beyler yağı bulursanız akın kaçırmayın.Aroması kıvamı bence çok güzel. Yarın bulursam 2 tane daha alırım inş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.