Şimdi Ara

Soğuk Sıkım Filtresiz Sızma Zeytinyağı 500 ml - 9,95 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
9.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

Salı günleri de geliyor mu onlar

Her insert zamanı kapıdalar
  • Ben özel olarak aliyordum/getirttim bir kere ama çok kötü kokusu var.. yiyemedik. Yemeklere az az, koya koya bitirmeye çalışıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabbra kullanıcısına yanıt
    usta abartma sıfır asit ne bizi mi yiyon :D dizem filan de tamam diyim
  • Benim memleket Osmaniye de dağ taş zeytin ağacı oldu. Bu sene soğuk sıkım yağın litresi 16 lira, geçen sene 14 liraydı.

• Motor yağıdır o. Bimden çöp poşeti bile almam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kingodisco09 kullanıcısına yanıt
    Birader o kadar merakliysan al bir litre ne demek istediğimi sen anlat arkadaşlara...

• quote:

Orijinalden alıntı: ongunbey

Benim memleket Osmaniye de dağ taş zeytin ağacı oldu. Bu sene soğuk sıkım yağın litresi 16 lira, geçen sene 14 liraydı.

peki sıcak sıkım kaç lira ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

Birader o kadar merakliysan al bir litre ne demek istediğimi sen anlat arkadaşlara...

Almaya gerek yok. Yağın çektirildiği yerden analiz raporu verirler. Resmini çekip koyarlar olur biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 18 Şubat 2018; 21:10:10 >
  • 2-3 yıldır akhisar yağı ben de almıyorum, hattâ geçen hafta sonu oradaydım, boş döndüm. Burcu burcu zeytinyağı kokmuyor, Milas, Datça yağları bile benim damak tadıma çok daha uygun, ya da işin içinde başka iş var

• sabbra kullanıcısına yanıt
    sağol da benim nickin sonunda boşuna 09 yok :D yağın içinde yaşıyom ben
  • ongunbey kullanıcısına yanıt
    Soğuk sıkım değildir o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Litresi 20? Arkadaşlar bilmediğim bir markanın ürünü ucuz olacak ki alıp deneyeyim. 10 lirayı ne kadarı tağşiş olduğu belli olmayan bir yere vermek mantıklı değil. Şunu unutmayın, bir firma bim a101 şoka ürün veriyorsa denetlenmez. Aldığınız mal üreticinin ahlakına kalmıştır. Peki ahlâk bunlarda var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

quote:

Orijinalden alıntı: deepdarkdirty

Litresi 20 liraya geliyor neresi fırsat anlamadım

senin o yediğin 5 litrelik tenekelerde satılan zeytin yağlar özelliğini kaybediyor

en güzeli yarım litrelik şişelerdir

bunun fiyatının ucuz olması siyah zeytin kullanılması ve tüketiciyi erken hasat diye kandırmasıdır

erken hasat yeşil zeytinden olur

Akhisar’ın elle toplanan erken hasat yeşil zeytinlerinden soğuk sıkım tekniği ile işlenmiş ve filtrelenmeden en doğal haliyle şişelenmiştir.

• kingodisco09 kullanıcısına yanıt
    Kesin olarak öğrendim. En son çıkan yağın asit oranı 0,5 miş. Hatamı kabul ediyorum.

• şuranın zeytinyağı güzel buranın zeytinyağı beş para etmez nasıl bir mantıktır anlamıyorum, misal ben aydından bir arkadaştan alıyordum zeytinyağını yemeye doyamazsın ama Gemlik'ten hediye gelen sızma zeytinyağını beğenmedim yinede şifa niyetine tükettik. çinede köfteci kasap mehmet vardır gidin orada yaz günü bir salata yiyin bir daha ömür boyu başka salata beğenmezsiniz ona lezzetini verende zeytinyağı ve doğal domates salatalık biberdir.

• ayrıca konuyu 20 liraya zeytinyağı diye açmadım öylede değil zaten. 10 liraya yarım litre cam şişede sızma zeytinyağı, al bir şişe beğenmezsende zararın yok götür fişinle beğenmedim 5 para etmez de iade al , forumdaki sözde butik zeytinyağı üreticilerinden litresi 35 liradan aldığınız yağı beğenmeyince ne yapıyorsunuz iade mi ediyorsunuz tezgah altında motor yağı olana kadar demleniyor mu yoksa.

10 lira için ne tatava yapmışsınız be kardeşim

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    koyu renk cam şişede soğuk sıkım erken hasat 0,5 asit daha ucuzu nasil oluyor.
    sene basi sisesini kendim goturdum 20 liradan aldim soğuk sıkım yağ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

20 liraya soğuk sıkım sızma zeytinyağı yok mu şimdi? Sızma diye litresi 20 lira bandında bir sürü ürün var hakiki değiller mi?

sızma ayrı, soğuk sıkım sızma ayrı, erken hasat soğuk sıkım o apayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

20 liraya soğuk sıkım sızma zeytinyağı yok mu şimdi? Sızma diye litresi 20 lira bandında bir sürü ürün var hakiki değiller mi?

sızma ayrı, soğuk sıkım sızma ayrı, erken hasat soğuk sıkım o apayrı.

en iyisi hangisi o zaman, bu bimdeki soğuk sıkım erken hasat diyor iyi mi kötü mü oluyor kategorizasyonda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Litresi 20? Arkadaşlar bilmediğim bir markanın ürünü ucuz olacak ki alıp deneyeyim. 10 lirayı ne kadarı tağşiş olduğu belli olmayan bir yere vermek mantıklı değil. Şunu unutmayın, bir firma bim a101 şoka ürün veriyorsa denetlenmez. Aldığınız mal üreticinin ahlakına kalmıştır. Peki ahlâk bunlarda var mıdır?

bime ürün veren yüzlerce firma var saçma sapan yorum yapacağım diye insanları karalıyorsun, gitme alışveriş yapma neyse ne kimseyi alakadar etmez ama gelip ota çöpe yorumla mesaj kasacağım diye bir sürü insanı karalarsan birgün bir tanesi çıkar dedenden kalma çorak tarlana kadar elinden alır ağlarsın sonra sağda solda. bizde sevmiyoruz yeşil sermayeyi ama alım tercihi bizi ilgilendiren şey derdi niye seni geriyor.

bu arada evet bime ürün veren tanıdığım bildiğim çok namuslu ahlaklı düzgün firmalar var, olca salça var Tokat firması, özkaleli yine Tokat Zile kuşburnu zile pekmezi veriyor bime. ikisininde sahiplerini yakınen tanırız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.