Şimdi Ara

SOĞUK KLOZETE SON [SSLİ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Bu soğuk kış günlerinde klozete oturmak o kadar zor gelirki bize sırf bu yuzden günlerce tutariz tuvaletimizi bazı tanıdıklarım haftalarca tutmuş aylarca tutanlar da var ama şuan aramizda değiller. .

Ama hiç endiselenmeyin arkadaşlar müthiş bir proje geliştirdim bu sayede tuvalet sefalarimiz artık daha eğlenceli daha sıcak olacak. Artik hic tuvaletten cikmak istemeyeceksiniz . Hazirsaniz bu dev projeyi sizlere bir görsel ile sunmak istiyorum.

SOĞUK KLOZETE SON [SSLİ]

Saygılar. .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SOĞUK KLOZETE SON [SSLİ]
  • Hocam bir de sabah ereksiyonu yüzünden sabahları işeyemiyorum 1 saat gitmesini bekliyorum gideceğim yerlere geç kalıyorum işeyemediğim için buna da bir çözüm bulursanız size duacı olucam tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLameS.7

Hocam bir de sabah ereksiyonu yüzünden sabahları işeyemiyorum 1 saat gitmesini bekliyorum gideceğim yerlere geç kalıyorum işeyemediğim için buna da bir çözüm bulursanız size duacı olucam tşk.

Öne doğru eğil
  • FLameS.7 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SOĞUK KLOZETE SON [SSLİ]

Yarisir hocam
  • quote:

Hocam bir de sabah ereksiyonu yüzünden sabahları işeyemiyorum 1 saat gitmesini bekliyorum gideceğim yerlere geç kalıyorum işeyemediğim için buna da bir çözüm bulursanız size duacı olucam tşk.

Gece uyanıp işersen sabah ereksiyonu falan kalmaz. denendi :)

• FLameS.7 kullanıcısına yanıt
    SOĞUK KLOZETE SON [SSLİ]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evim genel olarak sıcak olduğu için sizin yaşadığınız bu sorunları hiç yaşamıyorum ayrıca klozetimin dışı sıcak pamuktandır
  • Özünde döt temalı bir başka DH konusu
  • quote:

SOĞUK KLOZETE SON [SSLİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre D -- 9 Ocak 2017; 14:12:43 >
  • Saç kurutma makinesini 2 dakika tut daha kolay :)

• Baran 14 yaşında arkadaşları ona Einstein diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandobrass -- 9 Ocak 2017; 14:47:40 >
  • BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM BENİ MUTLAKA ARA...
  • ben hep alaturkaya yapıyorum.

size kolay gelsin
  • hazır kış gelmişken bu konuyu da upliyim bari herkes faydalansın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.