Şimdi Ara

Soğuğun aslında hasta etmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaz kış tişörtle çıkmaya çalışıyorum. Şu an hala istanbulda tişörtle çıkıyorum.

ve hasta olmadım.

Hastalıkların sebebi virüs ve bakteri daha çok. Araştırmalarıma göre de öyle denilmiş harvarddan filan.

• birnevi doğru dediğin ama eğer soğuk alırsan vücudunun zayıf olan tarafından sırt ve karın gibi hasta olursun.
    kaç yaşındasın bilmiyorum ama bende 20 yaşının altındayken çok deli testeronum vardı karlı havada kısa kollu gezerdim ve hiç hasta olmazdım hormonlarında etkisi fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 17 Ekim 2018; 11:59:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AppropriateName

birnevi doğru dediğin ama eğer soğuk alırsan vücudunun zayıf olan tarafından sırt ve karın gibi hasta olursun.
    kaç yaşındasın bilmiyorum ama bende 20 yaşının altındayken çok deli testeronum vardı karlı havada kısa kollu gezerdim ve hiç hasta olmazdım hormonlarında etkisi fazla
    Genç yaşta soğuk yemek ilerde sıkıntı yarattı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AppropriateName

birnevi doğru dediğin ama eğer soğuk alırsan vücudunun zayıf olan tarafından sırt ve karın gibi hasta olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Alıntıları Göster
    çok ciddi bir sıkıntı görmedim açıkcası ama direnç sistemimi biraz zayiflatmış olabilir eskiden ölümsüz gibiydim pek hasta olmazdim simdi daha kolay hasta oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 18 Ekim 2018; 0:47:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde sogukdan grip olma algısı var ama sibirya, kutuplara yakin yerlerde yasayanlar falan grip olup durmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Bizde sogukdan grip olma algısı var ama sibirya, kutuplara yakin yerlerde yasayanlar falan grip olup durmuyor.
    Orda yaşıyanlar soğuga karsi direnc kazaniyor ve bir sürü sıcak kalmai için methodlari var ben sibiryada bir belgesel izlemistim yakut bölgesi hava -45 gelen adamlar termodinamik ceketle eldivenle donuyor oranin yerlisi eldiven bile giymiyor eli donmuyor çok ilginç bir konu adamlarin yedigi seyleri yesen yaptiklari seyleri yapsan çelik gibi olursun orda grip hemen hemen hiç yok baska yerlere kıyasla ama başka ölümcül hastaliklar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 18 Ekim 2018; 10:14:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.