Şimdi Ara

Soğuğa dayanıklı değilim, nasıl arttırırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
10.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler şimdilik hava sıcak ama, kış da yaklaşıyor yavaştan.

Ben kolay üşüyen biriyim, yağ yok pek vücudumda, belki ondandır ama, soğuğa dayanıklılığımı nasıl arttırabilirim hasta olmadan?

Yani soğukta tshirtle gezsem sürekli, bir süre sonra illaki alışır vücut ama bilmiyorum denesem mi?

Daha geçen gece dışarıda tshirtle durdum biraz, biraz da esince üşüme geldi mesela.

(Kansızlık yok, turp gibiyim)

Evet önerileri bekliyorum

• Bende bu sene sınava giricem,hasta olmamam lazım. Malesef ne kadar dikkat etsemde mevsim geçişlerinde falan hasta oluyorum illaki.Sonbahara ve kışa girmeden önce grip aşısı olmayı düşünüyorum,işe yarar mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üşüdüğünde em kendini
  • Spor yap metabolizmanı hızlandır
  • Ne yani kışın soğukta karbon fiber bezle telefonumuzun camını silip ekran koruyucu film takamiycakmıyız soğuğa dayanıksız diye

• quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Spor yap metabolizmanı hızlandır

Spor yapıyorum hocam, metabolizma hızlı, hatta o yüzden kilo alamıyorum kolay kolay.
  • Kas yaparsan harcadığın enerji daha çok olur ve ısı daha fazla olur.

Ben vücut geliştiriyorum 2 yıldan uzun süredir özellikle kışları fazla üşümüyorum kulak burun gibi temel bölgeler hariç.

Veyahut yağ depolarsan buda soğuğa karşı yalıtım sağlar.
  • Tötüne buz bağla gec alısırsın

• Kışın daya acılı şalgami 1 2 bardak o karda çıplak koşarsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • spor vs diyenlere bakma öyle protein almadan spor olmaz can boğazdan gelir

üşüyorsan pekmez iyi gelir böyle bir kaç kavonoz bitir kışın sırtında kıllar çıkmaya başlar

yalnız yazın çok terlersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

Kas yaparsan harcadığın enerji daha çok olur ve ısı daha fazla olur.

Ben vücut geliştiriyorum 2 yıldan uzun süredir özellikle kışları fazla üşümüyorum kulak burun gibi temel bölgeler hariç.

Veyahut yağ depolarsan buda soğuğa karşı yalıtım sağlar.

Yağlı değilim hiç, ektomorf vücuttan dolayı.. Spor yapıyorum hocam 3-4 aydır, kışın yararı olur umarım bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

spor vs diyenlere bakma öyle protein almadan spor olmaz can boğazdan gelir

üşüyorsan pekmez iyi gelir böyle bir kaç kavonoz bitir kışın sırtında kıllar çıkmaya başlar

Flood olacak ama, pekmez kıllanma yapıyor mu? Pekmez iyi fikir üşümemek için, başlasam iyi olur aslında. Ama kıllanma ve terleme işi sıkıntıymış
  • Soğuk havada koşabilirsin.
  • erzuruma gel, kışın kazak yelek mont şapka atkı eldiven artık ne varsa takıyorum yinede soğuğu iliklerimde hissediyorum, 4 yıl böyle üniversite okudum orada, şimdi diğer şehirlerde soğuk koymuyor alıştı vücut :-D

• quote:

Orijinalden alıntı: _ultima_

erzuruma gel, kışın kazak yelek mont şapka atkı eldiven artık ne varsa takıyorum yinede soğuğu iliklerimde hissediyorum, 4 yıl böyle üniversite okudum orada, şimdi diğer şehirlerde soğuk koymuyor alıştı vücut :-D

Ankara'dayım ben de Buranın ayazı da fena oluyor, tabi Erzurum çok fenadır da.. İnce giyinip biraz deneyeyim, eninde sonunda alışırım herhalde sizin gibi
  • Cold resistance veren item lar loot yap panpa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modaya uy Ice Bucket yap bol bol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Fiber

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

spor vs diyenlere bakma öyle protein almadan spor olmaz can boğazdan gelir

Flood olacak ama, pekmez kıllanma yapıyor mu? Pekmez iyi fikir üşümemek için, başlasam iyi olur aslında. Ama kıllanma ve terleme işi sıkıntıymış

onu bilemem de canavar gibi yapıyor orası kesin. sarımsak da fena yapıyor adamı yalnız kokusu zor geçiyor.

öyle kan hapıydı vitamin hapıydı falandı filandı çok zararsız zaten

prespektüsünü okuyorsun 50 tane yan etkisi var en basit bir eczanede ki hapın bile

• Nano giysi al qnq.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.