Şimdi Ara

SOĞAN KURU SS'Lİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• patates de 5 puan altından takipte
  • Dış güjleerrrrr diyenler damlar birazdan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soğan kurundaki çıkış trendinin bir süre daha devam edeceğini düşünüyorum.

(yatırım tavsiyesi değildir.)
  • en iyi yatırım sanalsoğana yatırım yapmak. Bitsoğan a yani....

çürüme derdi de ortadan kalkıyor...
  • soğan 2019 sonuna doğru 2 katı olacak. ev alacaklar tüm parasını soğana yatırırsa 2019'da 1 ev alacaklarına 2 ev alabilirler..
    ytd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annalise -- 19 Haziran 2018; 15:57:38 >
  • Allah ediyi Allah, başımızdakileri kötüleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Allah ediyi Allah, başımızdakileri kötüleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 19 Haziran 2018; 16:26:7 >
  • Soğan 5 lira oldu burda
  • Burdan net soyluyorum ozellikle patates uretiminin icindeyim ülkede yetismiyo diye bisey yok bu topraklarda her halt yetisir idda ediyorum ekvatordan tropikal isminu bilmedigin bi meyve getir antalya mersinde taş gibi yetisir.

Bu ülkede çok büyük bir stokçuluk problemi var ozellikle rüşveti alan hukumet bunlara hicbisey yapmiyor sozde serbest piyasa diye susuyor arada bir ithalat ile goz korkutuyor güya

Bakin niğde nevşehirde yerin alti agzina kadar depolarda patates sogan dolu bunlari buyuk toptancilar alir bekletir para etsin diye sonrada boyle 5-6 tl olunca yavasca piyasaya surer vurgunu yaparlar.

Burda bu araciyi devlet yok etmedikce meyva sebze ucuzlamaz tarla fiyati zaten 3 te 1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.