Şimdi Ara

şöförlük (çok önemli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni bi iş buldum kesin bi iş ama şehir içi trafikte araç kullanmam gerekiyor. 3 yıllık ehliyetim var ama fazla tecrübem yok eski kasa camsız fiat doblolardan kullanmam gerekiyo gece 12 sabah 8 sürekli araç başında geçen bi iş. şöförlüğüme güvenmiyorum araç geniş ve camsız çok kör noktası var. daha önce hep eski arabalar kullandım serçe, murat 124, kartal, toros. ama şehir içi trafik tecrübem yok neyapmamı önerirsiniz. saati 20 lira olan özel dersler var 1-2 saat gitsem kendime güvenirmiyim. yoksa bu işi unutayımmı ?

tavsiyeleriniz benim için çok değerli şimdiden teşekkür ederim.

• Unut baska ismi yok ben gecen koca arabayla duvara surttum gorenler vardir konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlek zamanlarda olsa tamam derdimde gece 12 sabah 8 tehlikeli saatler bence bu işi unnut
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpilkerko

Unut baska ismi yok ben gecen koca arabayla duvara surttum gorenler vardir konuyu

babanın arabayı kaçırıp dayının üstleneyim dediği olay mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexyz

quote:

Unut baska ismi yok ben gecen koca arabayla duvara surttum gorenler vardir konuyu

Evet hatirlamana sevindim

• Nasıl buldun ya, öyle bir iş de ben bulsam keşke.
  • Tecrübe kazanmak için daha iyi bi fırsat bulabilcegini düşünmüyorum.

• maaş iyi gibi. günde 8 saat çalışıyorsun. Ayda 27 günden, 4320 TL maaş mı alacan.
  • Hammallığı falan yoksa düşünülebilir.

Herkes anasının karnında öğrenmedi ya ? Şirket arabası zaten, arabayı yora yora öğrenirsin.
    Acemilik en fazla 1 ay.
  • Gece zaten trafik boş olur öğrenirsin.Gündüz daha zor işin o olmadı en azından
  • quote:

maaş iyi gibi. günde 8 saat çalışıyorsun. Ayda 27 günden, 4320 TL maaş mı alacan.

o maaş değil hocam o gitmeyi düşündüğüm özel ders ücreti. maaş 1500 lira + sigorta
  • quote:

quote:

quote:

sonucunu bilmiyordu. demin baktım tatlıya bağlamışsınız geçmiş olsun

• İs gayet iyiymis. Ne dagatican ve is yeri nerde Bu arada tanidigin birinden ders al 1 2 gun. Daha sonra gerisi gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Is Well -- 11 Temmuz 2013; 2:13:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

quote:

maaş iyi gibi. günde 8 saat çalışıyorsun. Ayda 27 günden, 4320 TL maaş mı alacan.

o maaş değil hocam o gitmeyi düşündüğüm özel ders ücreti. maaş 1500 lira + sigorta

o da iyi
    araba sürmesini patronun arabasıyla öğrenmiştim bende. arabanın vurulmadık yeri kalmamıltı. en sonunda kabortayı düzelttirmeye götürdük serviste 7.000 lira masraf çıkmıştı
  • quote:

quote:

quote:

Nadir takip ettigim konulardan di. Babanin sakin karsilamasina ciddi manada sevinmistim. Bu arada senin kaza da cikan hasar azdi. Yol alma yarisindan dolayi sol arka kapi, cam, arka taraf komple icine gocmustu. Sigortada sucu bana bulunca maas nerdeyse oraya gitmisti

• Gecenin 4' ünde 5' inde zaten tam pratik yapmalık trafik olur işte.
    1 ayda acemiliği atarsın, sonra bak keyfine.
  • Öncelikle Ramazanını kutluyorum.Hayırlara vesile olsun inşallah

Beni dinlersen; unut.. Yada; Şöförlüğüne; Kendine güven ve başla..

Ama acemisen Allah Göstermesin, kötü şeyler olabilir.

Selametle
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

Herkese selamlar
    yeni bi iş buldum kesin bi iş ama şehir içi trafikte araç kullanmam gerekiyor. 3 yıllık ehliyetim var ama fazla tecrübem yok eski kasa camsız fiat doblolardan kullanmam gerekiyo gece 12 sabah 8 sürekli araç başında geçen bi iş. şöförlüğüme güvenmiyorum araç geniş ve camsız çok kör noktası var. daha önce hep eski arabalar kullandım serçe, murat 124, kartal, toros. ama şehir içi trafik tecrübem yok neyapmamı önerirsiniz. saati 20 lira olan özel dersler var 1-2 saat gitsem kendime güvenirmiyim. yoksa bu işi unutayımmı ?

tavsiyeleriniz benim için çok değerli şimdiden teşekkür ederim.

ben 1988 model bmw kullanıyorum kaç ton oldugunu bilirsiniz yaşım 18 ağustosta dolduruyorum ehliyetim yok e5 e ve dolu trafikte rahat kullanıyorum hız bile yapıyorum 1.5 yıldır kaza yapmadım (makas attığım anlar oluyor) geceleri ise kırmızı ışıkta beklersen yesil olurken yarıs yaptığım oluyor bence sen tam bilmiyorsun sürmeyi

• O saatlerde zaten trafik falan olmaz,heryer sakin olur.Senin için avantaj bence bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

Öncelikle Ramazanını kutluyorum.Hayırlara vesile olsun inşallah

Beni dinlersen; unut.. Yada; Şöförlüğüne; Kendine güven ve başla..

Ama acemisen Allah Göstermesin, kötü şeyler olabilir.

Selametle

Bende Ramazanını kutluyorum son zamanlarda çok çalıştığım için foruma fazla giremedim kusura bakma konuşamadık.
    şöförlüğüme güvenmek istiyorum ama şöförlüğüm iyi değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.