DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
SOFİNİN DÜNYASI GENİŞ ÖZET
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
4.593
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> SOFİNİN DÜNYASI GENİŞ ÖZET
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      572 Mesaj
      22 Şubat 2011 21:41:03 Konu Sahibi
      SOFİNİN DÜNYASI GENİŞ ÖZETİ LAZIM , KÜÇÜK BASİT ÖZETLER İSTEMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ GERÇEKTEN ÇOK SEVİNİRİM .. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar ....

___IPHONE 5 16 GB BLACK ___

• Binbaşı
      1581 Mesaj
      22 Şubat 2011 23:09:06
      Bir kız var ve bu kız birisi yardımıyla aslında var olmadığını anlayıp var olmak için bir çabalamaya giriyor falan, hoş kitap. Geniş özeti kimsenin oturup yazacağını sanmıyorum nette vardır belki.

• Teğmen
      195 Mesaj
      22 Şubat 2011 23:11:56
      O kitabın özeti olmaz arkadaşım. Çünkü kitabın konusu felsefe tarihi. herkesi tek tek anlatmış. Felsefe tarihini bilmen lazım.

• Yüzbaşı
      758 Mesaj
      22 Şubat 2011 23:12:53
      o kitabın özeti istenmez okumalısın hatta hayatının belli dönemlerinde oku. her okuduğunda farklı anlamlar vereceksin ben şimdiye kadar 2 kere okudum bi 5 sene sonra herhalde yine okurum duruyor öyle kütüphanemde. bu arada söyliğim ilk okuyanlara fena halde sıkıcı gelebilir.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.