Şimdi Ara

Social Club Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
8.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bendekide güncel ama rockstar bir daha güncelleyin demiş yani yukarıdaki arkadaş öyle diyor öyle çevirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalupa1907

Bendekide güncel ama rockstar bir daha güncelleyin demiş yani yukarıdaki arkadaş öyle diyor öyle çevirmiş.

siz girebiliyor musunuz?
  • lalupa1907 L kullanıcısına yanıt
    Malesef indirdim patch'ı hala aynı silip tekrar kurmaya çok üşeniyorum arkadaşım var ondada var o multiye sorunsuz giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invictusx

quote:

Bendekide güncel ama rockstar bir daha güncelleyin demiş yani yukarıdaki arkadaş öyle diyor öyle çevirmiş.

siz girebiliyor musunuz?

Hayır güncel ama giremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeweLTR

Malesef indirdim patch'ı hala aynı silip tekrar kurmaya çok üşeniyorum arkadaşım var ondada var o multiye sorunsuz giriyor.

Peki arkadaşınız nasıl girmiş oyuna?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna giren var mı arkadaşlar?
  • Maalesef hala sociala giremiyorum
  • lalupa1907 L kullanıcısına yanıt
    o çok anlamaz benden rica etti ikimiz uğraşarak oyunu kurmuştuk bende aynı şekilde aldım gta'yı playstore'dan ama giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeweLTR

o çok anlamaz benden rica etti ikimiz uğraşarak oyunu kurmuştuk bende aynı şekilde aldım gta'yı playstore'dan ama giremiyorum

O zaman arkadaş nasıl girebiliyor o zaman herkeste bu sorun varken ulaşma şansınız varsa sorar mısınız?bu aralar oyuna girebiliyor mu?
  • Arkadaşlar ben oyuna girmeyi başardm online oynayabiliyorum eğer açamadıysanız yardım edebilirim.Ayrıca arkadaş ekleme nasıl oluyor sizde bana bir yardım ederseniz iyi olur.
  • quote:

Arkadaşlar ben oyuna girmeyi başardm online oynayabiliyorum eğer açamadıysanız yardım edebilirim.Ayrıca arkadaş ekleme nasıl oluyor sizde bana bir yardım ederseniz iyi olur.

bende girebildim pm atarsan yardımcı olurum
  • şifrem doğru olduğu halde kabul etmiyor yardım edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jannehnet -- 21 Mayıs 2020; 19:51:13 >
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    nasıl
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.