Şimdi Ara

Sobafire.com takımı own3d.tv yayınları. (Premade Ranked - ESL Turnuvaları) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
5.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: favians

Maçı en başından beri izlemedim. Önce onu belirteyim. "Jungle king EU" yazıyordu. Lavaboya gittim. Geldiğimde 20. dakika falandı. Ve üzerinde sadece "Hearth off the gold" -yanlış olabilir ismi- itemi vardı. Şaşırdım. King ha. Iyiymiş abi. Bu arada, bencede surrender çekin. Fena oynuyor karşısı. Eheh.

Karşısı iyi değildi, caitlyn falan 130 cs yapabildi oyun boyunca. Ben 20 fps + 300+ ping ile oynadım, ad carrymizin interneti koptu 2 defa. Diğer oyunlarımızı izleseydiniz bu kadar önyargılı konuşmazdınız.

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Aster

Mavide girip ölmenden sonra kapattım.

Sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuKaHero

Sajo Top OP

izlemiyordum,shaco top mu oynadılar?çok güzel oluyor shaco top,tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wooksup

Yayını izlerken chat yapamıyormuyuz?

Yapabiliriz ama oyun esnasında alt tab yaptığım zaman masaüstünü kayıt etmiyor. Bu yüzden ne zaman alt tab yapsam stream kitlenmiş gibi oluyor. Eğer fazla istek gelirse chat odası açabiliriz, ama önce bu fps drop sorununu çözmem lazım. Gerçekten çok zorlanıyorum. Normalde 60 FPS altına asla düşmüyorum, şuan teamfightlarda 15-20 civarında. Çok zorluyor bu beni.

quote:

Orijinalden alıntı: BuKaHero

Sajo Top OP

Top lanede çok fazla vakit kaybettim. Fail olma sebeplerimden biri bu.
  • Öncelikle aksaanlarınız karakterlere verdiğiniz farklı değişik isimler cok iyi "sajo" gibi " drağona wağrd goyun" gibi tabirler guzeldi. Ama "King of the jungle EU" asla panteon la jungle yapmaz yapsa bile 20. dakikada ustunde itemsiz gezip 90 atak la dolanmaz ne bileyim hic sarmadınız arkadaslar. ranked oynamayın abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoyOfSatan

Öncelikle aksaanlarınız karakterlere verdiğiniz farklı değişik isimler cok iyi "sajo" gibi " drağona wağrd goyun" gibi tabirler guzeldi. Ama "King of the jungle EU" asla panteon la jungle yapmaz yapsa bile 20. dakikada ustunde itemsiz gezip 90 atak la dolanmaz ne bileyim hic sarmadınız arkadaslar. ranked oynamayın abi

Pantheon jungle ~1800 elolarda sıkça görülüyor. Earlyde feedlenebilirse late gamesi iyi oluyor. Bende bazen oynadığımda 20+ kill yapıyorum ama early iyi olmayınca late gamede hiçbirşey yapamıyorsunuz. Kaçma skili yok diğer junglerler gibi.

Bir önceki ranked maçımızı 19/2 gibi bir skorla yenmiştik. Bunda yenildik. Karşı takımın ad carrysi 7 level olduğunda bizim ad carrymiz 3 leveldi. Çok fazla lag girmeye başladı ve bu yüzden early fightlarını kaybettik.

Aslında çok istiyorum ama yayın yapmayı bırakabilirim. Normalde her oyun 200+ olan cs sayım lag yüzünden 120lerde kalmaya başladı. Eğer xsplit ekibi (stream kayıt programını yazan kişiler) FPS düşüklüğü sorununa bir çözüm bulamazsa yayın yapmayı bırakacağız. En azından yeni bir işlemci alana kadar.

Ps. Bu arada bahsettiğin şive kastamonu şivesi. İstanbul şivesine göre biraz kabadır. ;D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 11 Nisan 2012; 20:45:11 >

• Video preset default almayı deneyin bence. FPS çok sorun çıkarıyor ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

Video preset default almayı deneyin bence. FPS çok sorun çıkarıyor ise.

Xpslit yapımcılarına sordum forumda. Veryfast ile işlemcimin sorun çıkarmayacağını söylediler ama oyunu oynamak işkenceye dönüşüyor resmen. Şimdi default ayarları deneyeğim, bir değişiklik olacakmı bakalım.

Edit: Böyle yaptığım zaman 3-4 fps daha fazla alıyorum ama streamda donma çok fazla oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 11 Nisan 2012; 21:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aristona_

quote:

Xpslit yapımcılarına sordum forumda. Veryfast ile işlemcimin sorun çıkarmayacağını söylediler ama oyunu oynamak işkenceye dönüşüyor resmen. Şimdi default ayarları deneyeğim, bir değişiklik olacakmı bakalım.

Edit: Böyle yaptığım zaman 3-4 fps daha fazla alıyorum ama streamda donma çok fazla oluyor.

quality ve çözünürlük azaltmalısın o zaman kaliteden kısmak gerekicek ne yazık ki.
  • animor buğra la benim arkadaş poseidon da ekli viktor pro reyiz şimdiye kadar hiç 5v5 takımım falan olmadı acaba ben de sizle girebilir miyim biri eksik iken falan mid top carry ve jungle lisingah oynayabilirim aristy sensin galiba eklisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIIKurtIII -- 11 Nisan 2012; 22:51:24 >
  • xfire broadcasterle twitch tv de dene dostum. sorunsuz oluyo.

actım broadcast ı bi bak istersen

http://www.twitch.tv/satanjoyfxfire

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoyOfSatan -- 11 Nisan 2012; 23:02:38 >
  • quote:

quote:

quote:

quality ve çözünürlük azaltmalısın o zaman kaliteden kısmak gerekicek ne yazık ki.

Zaten baya kıstım. 340 Buffer, quality 4. Hala aynı. Anlayamadım sebebi ne...
    İşlemcim aslında kötü değil ama bu tür streamlar için çok daha güçlü işlemciler gerekiyormuş. Mesela i7 gibi.
    Bu durum biraz Xsplit ile alakalı bence. Diğer stream alternatiflerini denedim hiç kasma olmuyor, ama yayın kalitesi bozuk oluyor. Eğer Xsplit'e kaliteli ve kasmayan bir alternatif bulabilirsem hergün tüm maçlarımı yayınlamayı düşünüyorum, belki diğer streamerler gibi kamera falanda koyarım. :p

quote:

Orijinalden alıntı: IIIKurtIII

animor buğra la benim arkadaş poseidon da ekli viktor pro reyiz şimdiye kadar hiç 5v5 takımım falan olmadı acaba ben de sizle girebilir miyim biri eksik iken falan mid top carry ve jungle lisingah oynayabilirim aristy sensin galiba eklisin

Evet eskiden heimer ile mid oynuyordu ama artık support rolünde.
    Ranked team olarak maç yapmadığımız zamanlarda bizimle oynayabilirsin, sorun olmaz. :) Ama ranked team olarak girersek genelde takım olarak 5 kişi giriyoruz.

quote:

xfire broadcasterle twitch tv de dene dostum. sorunsuz oluyo.

actım broadcast ı bi bak istersen

http://www.twitch.tv/satanjoyfxfire

Kalitesi biraz düşük gibi LOL videonun. Hangi ayarları kullanıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 11 Nisan 2012; 23:52:48 >

• o internet hızımdan dolayı atlatma yapıyor. birde bunu dene pc yi hic kastırmıyor sende mutlu oluyorsun karsıdaki de denemelisin! diye soylemistim. hem bedava
    xfire da 4 tane ayar vay ben internet hizina gore otomatik yapmıstım lowest e dusurmus. highest yaparsan gayet kaliteli cekiyor en ustteki aion u highest te cektim sanirim
    VE her yaptığın stream i kaydediyor justin tv de otomatik olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoyOfSatan -- 12 Nisan 2012; 15:35:03 >
  • quote:

o internet hızımdan dolayı atlatma yapıyor. birde bunu dene pc yi hic kastırmıyor sende mutlu oluyorsun karsıdaki de denemelisin! diye soylemistim. hem bedava
    xfire da 4 tane ayar vay ben internet hizina gore otomatik yapmıstım lowest e dusurmus. highest yaparsan gayet kaliteli cekiyor en ustteki aion u highest te cektim sanirim
    VE her yaptığın stream i kaydediyor **** de otomatik olarak

Highest yaptığımda çok fazla ping oluyor, upload hızım o kadar fazla değil.
  • TTnetle yapılmaz yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

TTnetle yapılmaz yav

O da birşey mi dün TTnet rage etti baya. Oyunda skill atamıyodum 40 saat sonra falan yürüyodu sonra dc. qq
  • quote:

TTnetle yapılmaz yav

Sıkıntı TTNet değil. FPS düşmese own3d.tv'de kaliteli yayın yapabiliyoruz, ama bilgisayarım çok kasıyor. Yeni bir performans yaması gelecekmiş, bakalım o gelince düzelirse yayına devam ederiz.
  • quote:

quote:

TTnetle yapılmaz yav

Sıkıntı TTNet değil. FPS düşmese own3d.tv'de kaliteli yayın yapabiliyoruz, ama bilgisayarım çok kasıyor. Yeni bir performans yaması gelecekmiş, bakalım o gelince düzelirse yayına devam ederiz.

Bende Phenom x4 955 3.2GHz var yani bu işlemcide yayın yapamıyorsa, çok fazla para bayılman lazım.
  • solo topunuz geldiyse bi maç atalım

Team Rough House
  • quote:

quote:

quote:

TTnetle yapılmaz yav

Bende Phenom x4 955 3.2GHz var yani bu işlemcide yayın yapamıyorsa, çok fazla para bayılman lazım.

Aynı işlemcinin Black Edition versiyonu var bende, ve malesef yapamıyorum. Belki normal bir bilgisayarda bu FPS yeterli olur, ama ben stabil 60-120 arasına alıştığım için çok zorlanıyorum. BF3'ü Ultra ayarlarda bile 60 FPS ile oynuyorken lolde 25 fps almak beni çok zorluyor.

@Z.Jackly; Solo topumuz geldi. Birazdan dışarı çıkacağım, saat 9.30 - 10 gibi burda olursanız oynayabiliriz. Beni oyunda friende ekleyin konuşuruz, nickim Aristy.

• yayın ne zaman başlar?
    edit: pardon görmemısım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofriendly -- 13 Nisan 2012; 19:35:35 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.