Şimdi Ara

Sobafire.com takımı own3d.tv yayınları. (Premade Ranked - ESL Turnuvaları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
5.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sobafire.com (SobaTM) takımı olarak yapacağımız premade ranked ve ESL turnuvası maçlarını own3d.tv üzerinden canlı yayınlamaya başladık.
    Yayın kalitesi genellikle 360p - 480p civarında oluyor. Stream yaparken skype konuşmalarımızı da yayınlıyoruz. An itibariyle XSplit Premium Lisansı aldık. Artık oyunlarımızı daha az laglı izleyebileceksiniz.

Oynadığımız premade ranked oyunlarında ortalama 1500-1800 elo oyunculara karşı oynuyoruz.

Baştan belirteyim, turnuvalarda çok fazla bir iddiamız yok, ama über noobda değiliz. Amacımız eğlenmek. Daima takım oyunu oynamaya çalışıyoruz.

Sobafire.com Takımı
    Aristy - Jungle (yayıncı)
    Pose1don - Mid
    Animor - Support (alternatif yayıncı)
    TheQuaddisin - Top
    lTheZl - Worst ad carry eu

Maçlar
    Premade Ranked (09.04.2012:18:30)
    SobaTM vs Only Quit - 17/2 SobaTM kazandı. (maç yayınlandı)

Yayın Akışı
    Önümüzdeki 2-3 saat solo queue oyun atacağım. (09.04.2012:22:25) (yayın bitmiştir)
    Önümüzdeki 5-6 saat solo queue/duo queue oyun atacağım. (10.04.2012:16:18) (yayın bitmiştir)
    Saat 18:00'dan sonra premade yada quadmade oyun atabiliriz. (11.04.2012) (yayın bitmiştir)
    5 kişi premade oyun atıyoruz. (13.04.2012 20:00 - 24:00 arası) (yayın bitmiştir)
    Pose1don Q 1700 elo ranked oyun atıyor. Akşam 5 kişi premade oynayacağız. (14.04.2012 17:00 - 24:00)

İzlemek isteyenler için stream linkimiz:
    http://www.own3d.tv/live/163819/SobafireDotCom_-_SobaTM_Clan_Matches

Dipnot: Yaş ortalamamız 25. İş, güç, okul vb. derken 19:00'dan önce fazla yayın yapamıyoruz. Genelde yayınlarımızı 19:00 - 24:00 saatleri arasında yapacağız.

Dipnot 2: 2 yıllık XSplit Premium Lisansı aldık! Artık yayınlarımızı çok daha kaliteli izleyebilirsiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 14 Nisan 2012; 16:52:29 >

• gayet iyi
  • iyi
  • Peki oyun/skype seslerini alabiliyormusunuz?
  • Olumlu ;)
  • pbe :)

Edit: değilmiş pinge bakıp söyledim direk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyinBedava -- 9 Nisan 2012; 14:06:27 >
  • Kalitesi gayet iyi, upload hızının az olduğunu söylemiştin diger konuda da, ayarların resmini çekip atabilir misin, ben üst konuya koyayım? insanlar boyna lag oluyor diye PM atıp duruyor, programı epeydir kurcalamadıgım için yeni durumunu bilmiyorum tam.

Not: Normal maç stream yaparken frame drop olmaz umarım. ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 9 Nisan 2012; 14:09:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

Kalitesi gayet iyi, upload hızının az olduğunu söylemiştin diger konuda da, ayarların resmini çekip atabilir misin, ben üst konuya koyayım? insanlar boyna lag oluyor diye PM atıp duruyor, programı epeydir kurcalamadıgım için yeni durumunu bilmiyorum tam.

Res: 1280x720
    FPS: 20
    Preset: Faster
    Quality: 8
    VBM Max Rate: 400

Upload hızım 0,55 mbps.
  • şuan offline ..

konuya yaz baride beklemiyelim
  • Soraka legendary
  • güzel görüntü kalitesi
  • görüntü okadar kötüki sorakaya smite aldıgını görmem icin spell in dolması gerekti nick nini zaten göremiyodum çok bozuluyo görüntü. hiç bişi anlaşılmıyo
  • Arkadaşlar yayın kalitesi yeterliyse akşam yayın yapmayı düşünüyoruz. Kaliteli olduğu zaman biraz takılma oluyormuş o yüzden kalitesini biraz düşürdüm. Şuanki hali iyimi yoksa biraz artırayımmı kalitesini?
  • Bizlerden -türkler- izlediğim en iyi yayın. Çok kaliteli.
  • Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için. Bu akşam yayınlara başlıyoruz. :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aristona_

quote:

Kalitesi gayet iyi, upload hızının az olduğunu söylemiştin diger konuda da, ayarların resmini çekip atabilir misin, ben üst konuya koyayım? insanlar boyna lag oluyor diye PM atıp duruyor, programı epeydir kurcalamadıgım için yeni durumunu bilmiyorum tam.

Upload hızım 0,55 mbps.

O upload hızıyla bu kalite nasıl oluyor ya 2-3 ay önce denemiştim stream yapmayı görüntü kaliteli ama dakikada 1-2 kere siyah ekran geliyo 5-6 saniye sonra geçiyor bu ayarlarla birdaha deniyim görüntü gayet güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

quote:

Orijinalden alıntı: Aristona_

quote:

Upload hızım 0,55 mbps.

O upload hızıyla bu kalite nasıl oluyor ya 2-3 ay önce denemiştim stream yapmayı görüntü kaliteli ama dakikada 1-2 kere siyah ekran geliyo 5-6 saniye sonra geçiyor bu ayarlarla birdaha deniyim görüntü gayet güzel

Bende bu ayarlara benzer bir ayarı yabancı bir forumdan almıştım. Onun uploadı 0,80di ve HD yayın yapıyordu. Şimdilik bu kalite idare ediyor. Sabahtan beri tüm ayarları denedim sanırım en kaliteli/takılmayanı bu şekilde.

• O upload hızıyla bu kalite vay be. Ciddi olamazsın
  • SES YOK YANLIZ ACARSAN DAHA IYI OLUR
  • oo o upload hızı ile takılmadan yayın yapılabiliyorsa ben de başlayayım yayın yapmaya en yakın zamanda. Benim upload hızı 1mbit, rahat olur herhalde HD
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.