Şimdi Ara

SO Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: qqyyxx

kullanıcı olarak duyduklarınından yola çıkarak yorum yapman gayet doğal ben işin içindeyim tt nin sorun yarattığı müşterileri caydırma amaçlı uygulumalar içinde olduğu doğrudur bu yüzden en son 34 milyonluk bir ceza aldılar rekabet kurulundan. ayrıca portun iyisi kötüsü olmaz bu manavda satılan elma gibi bir şey değildir gözüm.

Hocam s.a madem isin icersindesiniz size bir sorum olcak ben superonline adsl kullaniyorum, superonline telefon hizmetiyle beraber. Cuma gecesi bir kesildi 48 saatir kesik internet. Daha dogrusu modemde adsl ve internet lambasi yaniyor ama voip lambasi yanip sonuyor surekli. 3 kere aradim m.h'lerini tek dedikleri bolgenizde sorun var bizimde bilgimiz yok ne zaman duzeleceginden. Bu konuda ne yapabiliriz?

Ne interneti kullanabiliyoruz nede telefonu. 3 aydir iyiydi aslinda da bu olay canimi sıktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XR9 -- 4 Temmuz 2016; 3:45:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyitali60 S kullanıcısına yanıt
    dsl çözüm merkezi. Ts satış, abonelik, modem kurulumlarını ve belirli arızaların çözümünü bu merkezler zerinden yapmakta.

• XR9 kullanıcısına yanıt
    dsl ve internet ışığı yanıpta nete giremiyorsan genel olarak ts kaynaklı bir sorundur. net olmayınca telefon hizmetide alamazsınız. burada müşteri hizmetlerini arayıp çözüm beklemekten başka bişey yok maalesef

• Hocam hazir yakalamisken bende sorayim,26 haziranda nakil icin basvurdum ve nakil istedigim binada altyapi falan hersey hazir,sadece gelip kurulum mu ne yapcaklarmis ama kac kere aradim tamam su saatler arasinda gelicekler diye randevu verdiler 2 defa gelen yok,nasil halledebilirim ben bunu?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.