Şimdi Ara

SnowRunner Türkçe Yama [ÇIKTI] (GF Çeviri V12.2 18 Mayısta Yayında) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
10
Favori
28.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • v10.1 bekliyoruz reis bu yamayı yükleyince oyun hata veriyor.

• reisim ne zaman 10.1 sürümüne günceleyeceksiniz acaba

• AhmetReşat kullanıcısına yanıt
    yeni bilgisayar aldım güncelleme yaptığımda haber veririm
  • v10.4 bekliyoruz  

• Sarı ekran sorununu nasıl giderebilirim?

• tr yama sürümü uyumsuzluğu şimdilik 10.1in try aması yok 9.0 bulup snow runneri dah sonrada snow runnerın 9.0a uyumlu tr yamayı bulman lazım

• Oyuna bugün güncelleme geldi ve sürümü 11.0 oldu. Buradaki arkadaş Türkçe yamayı uyarlayacaksa buna dikkat etsin.

• reisim tam 3 hafta geçti ne zaman günceleyeceksin reisim lütfen güncelle artık ya 11.0 sürümü çıktı reisim lütfen bari 10.1 e güncelle yalvarıyorum ya lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetReşat -- 16 Aralık 2020; 21:34:36 >
  • TR yama çıkınca oynarım diye 2 ay falan girmiyordum artık beklemiyorum yamayı saldım.

Zaten bu oyun diyalog içermiyor neyin ne olduğunu anlamak zor değil.

• 10.1 sürüm için yama gelirse güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toz-koparan -- 17 Aralık 2020; 14:58:33 >
  • bu zamana kadar yapsaydı elli kere yapardı. Geçmiş olsun. vers 11 gelmiş

• Artık çalışmıyor sanırım. Başka bir arkadaşın çevirisi daha vardı ama o da güncel değil galiba. Tüh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simülasyonpark forumunda bir arkadaş sürüm 10.1 ve 11.0 için Türkçe yamayı uyarladı. Dileyen bakabilir. Ben sürüm 11.0'ı denedim ve çalışıyor. https://park.simulasyonturk.com/t/snowrunner-turkce-yama-v12-2-the-nm-ceviri/12020

• DARKHOLD kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• rar şifresini sadece ben mi giremiyorum anlamadım kopyala yapıştır yapıyorum olmuyor

• rar sifresi nedir yaziyorum olmuyor

• sarı ekran veriyor

• @durmusutku @sezgin87 @romedon Merhaba arkadaşlar, rar şifresi için The Godfather Çeviri şu şekilde deneyin. Olmazsa discord sayfasından daha güncel link ve rar şifresi olmadan indirebilirsiniz. Sarı ekran hatası sürüm farklılıklarından kaynaklanıyor diye biliyorum. Onun çözümleri de discord sayfasında mevcut. Kontrol etmenizde yarar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: romedon

sarı ekran veriyor

oyunu c deki exe den baslat

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Artık çalışmıyor sanırım. Başka bir arkadaşın çevirisi daha vardı ama o da güncel değil galiba. Tüh

baska cevirilerde var indirdim kafaya gore  

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.