Şimdi Ara

SnowRunner 29 Türkçe Yama Çıktı !! Son Sürüm (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
19
Favori
39.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğine sağlık, sorunsuz Türkçe olarak oynayabiliyorum.

• Mod inmiyor.10001 hatası veriyor. Bü türlü çözemedim

• mod ile hata alıyorsanız direk indirme linkinden de indirebilirsiniz yani 1. yöntemi uygulayabilirsiniz.

• mod crach hatası verdiriyor

• By_Ali06 kullanıcısına yanıt

keşke initialla değiştirmeseydik xboxdan giriyorum türkçe oynamak istiyorum bunun bir çarei yokmu böyle modla olsa initial doyasını inidirip değiştirmeseydik keşke 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetReşat -- 22 Nisan 2022; 10:27:35 >
  • 17.0'a uyarlama ihtimaliniz var mı?

• Merhaba Oyun güncelleme aldığından yama çalışmadı. Dosyaları tekrar attığımda yükleme ekranında kalıyor. Güncellemek mümkün müdür? emeğiniz için teşekkürler.

• jemalizm1 kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu bende yaşıyorum umarım kısa sürede fixlenir.

• güncellenen sürümdeki toplam metin satırı 9537, eskisine göre arada 281 satırlık yeni ekleme var

yeni eklenen satırlar aralara serpiştirilmiş bir şekilde, bu yüzden yamayı 17.0 sürümüne uyarlayamıyacağım eğer 2 dosya arasındaki aralara eklenen 281 adet yeni satırı bulabilecek arkadaş varsa metinleri paylaşabilirim. Eğer biri çıkarda 281 adet yeni satırı tespit ederse bende çevirilerini yapıp türkçe yamanın 17.0 sürümünü yayınlarım.

• yamanın 16.1 sürümü ile 17.0 sürümü metin karşılaştırması için metinleri excele aktardım. Gönüllü bir arkadaş aradaki yeni eklenen metinleri bulursa yamayı güncelleyebilirim.

https://docs.google.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Ali06 -- 11 Haziran 2022; 11:22:20 >

Bunun için Winmerge yazılımını kullanırsanız daha kolay olur. Docs ile bu iş olmaz, eski ve yeni STR dosyalarını bahsettiğim yazılım ile açıp kolayca ayıklayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 5 Haziran 2022; 21:15:51 >
  • renkler gözükmüyor bende hepsi renksiz malesef. siz diğerlerini silip sadece yeni eklenen 281 adet satırı bir not defterine bile yazsanız kafi.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jemalizm1 -- 12 Haziran 2022; 17:9:58 >

Sanırım link hatalı hocam. Yenileyebilir misiniz?

• Merhabalar elinize sağlık öncelikle, ancak ben epic games üzerinden oynuyorum oyunu 16.1 yamayı oyun içi moddan ve sonra dediğiniz adımları yaptım ancak şuanda oyun açılmadan menüye dahi gelmeden bilgilendirme ekranında sürekli kalıyor. Menüye erişemediğim için oyunu oynamayamıyorum. Epic te şuanda oyun sürüm 17.0 olarak geçiyor.

Hocam, yamayı yapan arkadaşa da size de çok teşekkürler ama dil dosyasındaki değişim sadece yeni metinlerin eklenmesi değilmiş. Birçok satırın yeri değişmiş, silinmiş. Eski çeviriyi yeni sürüme uyarlamak, çeviriyi baştan yapmaktan daha zor olur.

• Sakar.şakir S kullanıcısına yanıt

yama çalışıyor üstat?

SnowRunner 29 Türkçe Yama Çıktı !! Son Sürüm
    SnowRunner 29 Türkçe Yama Çıktı !! Son Sürüm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.