Şimdi Ara

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
23
Favori
39.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen hacım haklısın ancak hardcore da ayrı bir zevk🎃bakalım belki bu sezon 4 te gelir diye ümit ediyorum
  • 179 liraya premium alınır mı indirime girmiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CRAZYMonkeyX C kullanıcısına yanıt
    Alınır hocam hee kuruşuna kadar hak ediyor

• tiwiterda her paylaşımın altına yazdım pes ettim artık.yeni nesil için güncelleme gelecekmi diye.bir baba yiyiğit mail yada bu adamlara ulaşmanın yolunu bulup paylaşırsa seve seve yapımcıları taciz etmeye hazırım.🎃varmı ben yaparım diyen.?
  • Premium paketi 179 liraya almadığım için kafamı duvarlara vuruyorum şuan. Ailemin yanında olduğum için kaçırdım indirimi. Sağlık olsun, hala beklemedeyim.

• Sezon Pass 2 gelebilirmiş. Oyun Switch ve Pc'de Steam'e geldi. Umarım yakında Next-Gen'i duyururlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phase 4 duyuruldu, 18 Mayıs'ta geliyor. 4 tane yeni Rus bölgesi ve 2 tane araç eklenecek. Büyük ihtimalle bundan sonra Sezon Pass 2'yi tanıtacaklar.

• 2. sezon gelene kadar su oyuna next gen yapsalar ya...Valla ps de normal paket var xbox da premium ps ye sezon pass almadigima pisman oldum indirime girerse alicam ama 2. sezonla 1 sene daha idare ettirceklerse yeni oyun gelmez daha

• SnowRunner - Season Four Overview Trailer | PS4

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    2. Sezon henüz kesin değil, bir kaç dedikodu sızdı. Eğer yakın zamanda Next-Gen planları olsaydı, bugünkü video ile duyururlardı. Aslında grafikleri geliştirmelerine de gerek yok. FPS kilidini kaldırsalar yeter. Bu oyunun rakibi yok, o yüzden 2. Sezon tanıtılırsa alırım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Mayıs 2021; 1:6:33 >
  • 2. sezon gelirse en kötü fps için biseyler yapılır herhalde...Sezon pass yok ayni haritalarda dolaşıyoruz...Ama yeni nesil güncellemesi alirsa sezon pass kaçınılmaz olur artık

• Bende Cngzhn20 nin tavsiyesiyle aldım. 10 15 saat oynadım bep çözememiştim. Forum başındaki rehberi görünce öylesine boş boş dolanmışım. Sesler ve oynanış çok güzel çok hoşuma gitmişti. görevleri beceremediğimden silmiştim. Şimdi tekrardan özendim bugün indirip tekrardan oynamaya başlayacağım🤗🤗🤗

• darkrose511 kullanıcısına yanıt
    Keyifli oyunlar şimdiden, çok fazla emek isteyen bir yapımdır. Fakat iyi araçları açmaya başlayınca, kaptırıp gidersiniz. :)

• Şuan premium aldığım için kırmızı kasalı vinç var çok kuvvetli çamurda hiç kalmıyor onu kullanıyorum bide fren sesi amortisör efekti çok hoş motor sesi de 🤣🤣 ilk haritada yım. Takıldığım her yerde başını ağrıtırım 🤗🤗🤗

• Sezon Pass 2 duyuruldu, 4 adet genişleme paketi sunuyor. Ayrıca 1 adet Anniversary Dlc ücretsiz sunuldu.

• 21,5 gb indirme boyutu. Gmc kamyonu ücretli satışa çıkarmışlar üzdün snowrunner.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

Bende durumlar böyle. :)

• Oyun sadece pc içinmi geliyor gamepass uygulaması öyle gösteriyor konsol için görünmüyor

• mgundog kullanıcısına yanıt
    hem pc hem konsol hocam.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.