Şimdi Ara

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
23
Favori
39.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Cngzhn20 harita büyüklüğü nasıl hocam? Sürekli benzer rotalarda mı görev yapıyoruz, yoksa büyük mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • first9 kullanıcısına yanıt
    Tek bir harita yok. Oyunda 5 farklı bölge var. Bu bölgeler kendi içlerinde 3 veya 4 farklı haritalara sahip. Her haritanın 60 70 civarı görevi var. Oyunun uzunluğunu siz hesap edin artık. Tek başına oynayan birisinin tamamen bitirmesi için, 200 saati bulması gerekir. Daha 2 tane yeni bölge eklenecek.

Örneğin Michigan, Alaska isimli 2 farlı bölge var. Michigan'da 4 farklı harita var. İlk haritada 80 görev var. Yani özetlersek hem görev çeşitliliği hem de oyun süresi açısından, çok fazla doyurucu bir yapım olduğunu söyleyebiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanada haritasında görevler değişik yapıda ve güzel olmuş. İhtiyaç olan kargoyu başka parçalarla craft edip oluşturuyoruz. Harita da güzel.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Bende çok beğendim, oldum olası Kanada'yı çok sevmişimdir. daha 2 tane bölge ekleneceğini düşünürsek oyunun ömrü oldukça uzun olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 25 Kasım 2020; 17:4:41 >
  • Oyunu ps4 pro / full hd tv de oynayan arkadaslara bir sorum olacak. Fan sesi ne durumda oyun esnasinda? Direk menuden itibaren fanin jet motoru moduna gectigi icin sikayetler okudum. Acaba bu durum 1080 cozunurluk icin de gecerli mi diye merak ediyorum.

• Urthas kullanıcısına yanıt

1080p modu yok oyunda ve evet çok ses var maalesef.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt

Tesekkurler cevap icin.

• Selam arkadaşlar Premium versiyonu indirime girmiş. Bu paketi aldığımızda tüm gelen DLC'ler ve yeni gelecek DLC'lere sahip oluyoruz değil mi?

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU
  • *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Evet..

1-2 ücretli araç çıkardılar o ayrı ama mantık dediğin şekilde. Premium almanı öneririm..
  • Kanada bölgesinin ilk haritası "Flooded Foothills''de bug var. Daha doğrusu ''Cabin Zone 2'' isimli indirme noktasında. Buraya kabin koyduğunuz zaman harita menüsü buga giriyor, kasmaya başlıyor ve menü kendi kendine hareket ediyor, yönlendirme yapamıyorsunuz. Koyduğunuz kabini geri alırsanız bug kalkıyor. İlginç bir bug, yapımcıların bilgisi var, üzerinde çalışıyoruz demişler.

• Hep merak ediyorum bende 1080p televizyon var ve neredeyse bütün oyunlarda Pro’da 1080p yerine 1440p gibi çözünürlüğü zorunlu kalıyorlar. Options’a 1080p modu koymaz bu kadar zor mu yahu? Fan sesinden oynayasım gelmiyor.

• Buraya saplandım ne yaptıysam çıkaramıyorum , bağlayıp çektiğim her yere batıyor , tırın benzini bitti tanker le scout u getirdim o da çıkamıyor , Recover yapmak istemiyorum ne yapabilirim kaç saattir uğraşıyorum sinir oldum oyundan soğudum .

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU
  • wardaddy58 W kullanıcısına yanıt
    Önce Trailer Detach deyin, ardından Scout aracını herhangi bir ağacın arkasına yaslayıp Vinç ile çekin. Ağaç sökülmeyeceği için Vinç çıkmasına yardımcı olur. Ondan sonra çıkınca, Traileri vinç yardımıyla çekersiniz.

• wardaddy58 W kullanıcısına yanıt

Metal yüklü römorku detach yap (sonra gelir alırsın). Kamyonun arka noktasında vinç bağla öndeki kütüğe tuttur. Yani kamyonu arkadan öne doğru çekmeye çalış. Yerlerde devrilmiş dallar oluyor onlar her türlü aracı taşır, etrafa bak onlardan var mı. Bir de üçgen tuşu hızlı vinç bağlama. Ona basarak etraftan uygun bir yer bakabilirsin.

• Oyun ps5’de 30 fps mi çalışıyor bilgisi olan var mı ?
  • başlık hatalı

"tüm zamanların en iyi arazi simülasyonu" olarak değiştirilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Selam arkadaşlar Premium versiyonu indirime girmiş. Bu paketi aldığımızda tüm gelen DLC'ler ve yeni gelecek DLC'lere sahip oluyoruz değil mi?

tüm dlc'ler gelecek ama ne alaka ise para ile araç satıyorlar bir de ayrıca

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Öyle yaptım ama sadece kamyonu kurtarabildim , tanker , Scout , römork kaldı , onları da nasıl kurtaracaz bakalım , teşekkürler .
  • defected kullanıcısına yanıt
    Öneriniz dikkate alınmıştır.:)

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.