Şimdi Ara

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
23
Favori
39.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam gün batımı manzarasının tadını çıkartırken taklaya geldik.SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU 

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU
  • Leona Heidern kullanıcısına yanıt
    Oyunu baya özledim, yeni konsol bir an önce gelse de yeniden başlasam. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Yeni nesil konsolların çıkmasınada az bir süre kaldı hocam, daha iyi grafik ve fps oranlarıyla birlikte bu güzel oyunun tadını çıkartırsınız inşallah SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU 

• ya firmaya aklima geldikce Twitter dan yazıyorum yeni nesil guncellemesi alacak mi oyun diye resmen iplemiyor hayır bi oyuna 2 kere para vercem adamlarda yok arkadaş deli ettiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Belki cihazların gücü sayesinde 60 Fps oynarız. Zaten yakında konsollara ekstra ayarlar gelecekmiş. FPS kilidini kaldırma da gözüküyordu.

• o zaman bizde arkadasimla indirim kovalayalim Ps yi satmadan once son 1 hafta araliksiz sadece onu oynadim oyun oynattiriyor kendini

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Xbox gelir gelmez Premium sürümü almayı düşünüyorum. Açıkçası baştan başlamak biraz angarya olacak lain oyunun o kadar iyi mekanikleri var ki, kendini oynatıyor.

• ya biz call of duty cold war , ac valhala ve Cyberpunk aldik bu oyuna ps deki kadar zaman ayiramam ama makinamda olmasını istiyorum

• quote:

Epic Games'te cadilar bayrami indirimi var, 60 liralik kuponum yanmasin diye bi oyun alayim dedim, bir sey bulamadim bunu aldim. Simdi PC'de oynuyorum. SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    PlayStation'ı satmadan önce 100 saatten fazla oynamıştım. Bir görev daha, bir görev daha derken başına oturduğun zaman, 2 3 saat geçmiş oluyor.

• Bu güncelleöe ne zaman gelir? Direksiyondaki ellerin kaldırılması falan da bahsedilmişti. Açıkçası bu güncelleme geldikten sonra decam ederim diyorum ama gelemedi bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

Bu güncelleöe ne zaman gelir? Direksiyondaki ellerin kaldırılması falan da bahsedilmişti. Açıkçası bu güncelleme geldikten sonra decam ederim diyorum ama gelemedi bir türlü.

O büyük update ne zaman geleceğiyle ilgili henüz net bir tarih vermediler, bizde beklemedeyiz.

• @NiTRocy @Leona Heidern ekip hala ufak tefek bugları düzeltmeye çalışıyormuş. En iyi ihtimal Kasımın ortası gibi çıkar dedi.

Kaynak: https://forums.focus-entmt.com/topic/55256/october-community-update/90

• overpSkpt kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler çıksada bi canlansak :)

• Oyunu yeniden almak için ,yeni konsolu bekliyorum. Buraları canlandıracam.

• quote:

Orijinalden alıntı: overpSkpt

@NiTRocy @Leona Heidern ekip hala ufak tefek bugları düzeltmeye çalışıyormuş. En iyi ihtimal Kasımın ortası gibi çıkar dedi.

Kaynak: https://forums.focus-entmt.com/topic/55256/october-community-update/90

Eyvallah hocam sonunda yapımcıdan bir cevap gelmiş, merakla bekliyoruz yeni update.

O zamana kadar zorlu yollara tam gaz devam SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU 

• quote:

Oyunu yeniden almak için ,yeni konsolu bekliyorum. Buraları canlandıracam.

SnowRunner artık yaşam tarzı oldu her gün girip bir kaç görev yapmadan duramıyor insan.SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU 

İnşallah kazasız belasız yeni nesil konsollar elinize ulaşır,bende amazon'dan stok kovalıyorum ps5 için bakalım alabilecekmiyiz hayırlısı artık :)

• Şöyle bir video yüklenmiş bugün. Bu modlar konsola gelse harika olur gerçekten.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Şu araçlardan 5 tanesi gelsin, oyunun ömrü aylarca uzar.

• Season 2 16 kasımda geliyormuş arkadaşlar.

-Wild Yukon ismideki yeni bölgeye iki adet harita gelecekmiş. 

-Üç yeni kamyon, araç özelleştirmeleri ve devasa yük taşıdığımız bir görev olacak.

-Yeni zamana karşı trials görevleri ve çok daha fazlası da gelecekmiş.

Not: Konsola mod desteği bu patch'de olmayacakmış, bir sonraki update de gelecekmiş ama henüz net bir tarih vermedi yapımcı.Umarım fazla geçiktirmezler mod desteğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leona Heidern -- 9 Kasım 2020; 14:51:50 >

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.