Şimdi Ara

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
23
Favori
39.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun içi görevlerin verdiği paralarla yüksek fiyatlı araçları almak çok zor. :( Ben bitirmeye yaklaştım, yeni görevler geldikçe açıo yapıyorum. Bu senenin kuşkusuz en sürpriz oyunu oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mudrunner çok hevesleniyordum. Now'da oynama fırsatım oldu. Benim arkadaşlar aldı snowrunner. Uzaktan erişimle oynadığımda arada dağlar kadar fark olduğunu gördüm. İlk indirimde premium aldım. Valla zaman geçirmek için harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiTRocy -- 7 Eylül 2020; 20:37:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NiTRocy kullanıcısına yanıt
    SnowRunner oynadıktan sonra Mudrunner gitmez bence. Çünkü ikisi arasında uçurumlar var. SnowRunner, Mudrunner'ın her bakımdan çok daha iyisi.

• Aynen öyle baya üzerine eklemişler grafiğinden fiziğine, görevlerine kadar.

Edit: Önceki mesajda harf hataları yanlış ifadeye sebep olmuş biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiTRocy -- 7 Eylül 2020; 20:38:30 >
  • kratos47 kullanıcısına yanıt
    Hocam mod desteğini sanırım yapımcı söylememiş. Troll bir hesap bahsetmiş.

• sınırsız olmaz makine yemez o sistemi.farmingteki gibi kısıtlı modlama olabilir.kesin gelecek mod.ne kadar moda sokar o ayrı.🎃

• SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

Yeni harita harika olmuş. Ayrıca son güncelleme ile birlikte, artık araçların içini ve dışını tamamen görebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Eylül 2020; 14:8:59 >

• https://www.youtube.com/watch?v=CpGxO14PTGA&feature=youtu.be

Oyunun fizik motoru o kadar iyi yapılmış ki, hayran olmamak elde değil.

• Buradaki paylaşımların gazıyla psnow'dan mudrunner indirdim. Onunla idare ediyorum 😁 çok keyif alıyorum. Yakın zamanda snowrunner'a da saracağım 😁😁

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    Mudrunner'ın suyunu çıkarmış biri olarak, söyleyebilirim ki SnowRunner ile arasında uçurum var. SnowRunner gerçekten de Mudrunner'ın her yönden mükemmelleştirilmiş halidir. Mutlaka Gold versiyonunu alın ama, çünkü DLC ile gelen eklentiler çok faydalı.

• Su oyunu arkadaslarla o kadar cok oynadik ki araba yarışı oynamayan ben direksiyon seti bile baktim ama artik yeni nesil geliyor konsol ve harici ssd masrafını düşününce direksiyonu iptal ettim

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Benim için yılın en iyi 5 oyunundan biri oldu. Umarım yıllarca desteklenir. Çok büyük ihtimalle PS5'de upgrade alacaktır. 4K 60 FPS şeklinde.

• Upgrade alacağına inananlardanim bende su oyun herkes hitap etmediği için değeri az bilinen nadir kaliteli yapımlardan birisi

• Evet zaten arada uçurum olduğu çok belli. Gold versiyon peşindeyim. Ama şu sıra o kadar para vermek istemiyorum. İyi bir indirim bekliyorum doğrusu. Aldığımda takıldığım yer olursa yardım talep ederim 🤝

• Selam kardeş nov dan mudrunner indirdim, snowrunner farkı ney grafik farkı veya oynanış farkı varmı ?

• note2two N kullanıcısına yanıt
    SnowRunner tamamen açık dünya dizaynına sahip. Grafikleri çok daha iyi. Araçlar özelleştirilebiliyor, görev yapısı çok daha iyi. Fizik motoru çok daha iyi, uzun lafın kısası her yönden daha iyi bir yapım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Eylül 2020; 15:56:50 >
  • ps5 için bir açıklama gelmedi değilmi firmadan.sormak lazım aslında bir planınız varmı diye 60 fps canavar olur oyun

• SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

Yeni gelen güncelleme ile birlikte artık araçların içini düzenleyebiliyoruz. Taktığımız nesneler araç fiziğine göre hareket de ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Eylül 2020; 18:42:7 >

• kratos47 kullanıcısına yanıt
    hocam Twitter dan sordum bugün cevap verirlerse hemen bilgiyi paylaşırım burda

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    eyvallah dostum teşekürler umarım cevap verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratos47 -- 14 Eylül 2020; 10:26:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.