Şimdi Ara

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
23
Favori
39.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kurtarma görevlerinde önerilen araçlar olur, onlarla daha iyi kurtarırsınız. Eğer kabul etmiyorsa muhtemelen o yan görevi seçmemiş olabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorevi sectim ama attach yapinca yapmiyor, demekki truck istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    Vinçle de bağlayabilirsiniz, illa Scout aracı gerekli değil. Ben çoğu kurtarma görevini güçlü Off-Road araçlarıyla yapıyorum.

• SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

Tayga 6436

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 23 Mayıs 2020; 21:23:42 >

• Hocam bugun sinirden oyun sildim ben oyunu sadece radyo kuleleri ve keşifler icin yanliz oynar gorevleri coop yaparim ama nerdeyse her coop oyunda o kadar sacma hatalar ve saatleri verdiğimiz islerde oyundan atma oyunun sonu olan buglar yüzünden artik sinir stres oldum bugün öğle saatlerinde sildim bir daha ki guncelleme ile bazı şeyler değişmez ise bir daha cihaza yüklemem bile keske su oyunu daha büyük daha kaliteli firma yapsaydı oyun guzel fikir guzel ama firma cırt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben çıktığından beri tek oynuyorum. Bazen saçma sapan buglar oldu ama ilerlememi engelleyecek herhangi bir sorun pek olmadı. Acaba Co-op olduğu için mi bu hataları veriyor.

• Co op da bazi hatalar var diye duydum ama sanirim pc de sikinti var, ps4 de sikinti yok diye biliyorum..

• volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    coop ta sıkıntı cok hocam biz hep coop oynuoz sorunsuz coopa başlamak bile zor 3 kisi tam baslicaz benim kamyon yok yok bir haritadan oteki haritaya geçerken arkamdaki dorse üstüme düşüyor ben takla atıyorum oyundan atma olayi cok mavi ekran hatası cok bazen oyle gorev oluyor ki uzun ve zor tam bırakma noktasina gelcez hooppp oyundan atıyor herkesi bütün emekler boşa gidiyor eee bu sefer gelde sinir olma tüm emekler boşa herşey sil baştan o kadar vaktimiz olmuyor calisan insanlarız cocuk var zaman kısıtlı böyle sorunlar da olunca oyundan sogudum ben sildim guncelleme gelene kadar da kurmam makinaya cihazim Ps4 Pro

• Ps4'te arkadaşlarım oynuyor co op baya hata varmış. Kamyona yükleme yaparken bile birinde hizalı görünürken diğerinde kamyonun daha geride görünmesi gibi. Hatta adamın bi görev bug'ta kalmış ilerletemiyor.

• Haritaların bazı bölümlerinde garaj olmaması oyunu çok zorlaştırmış. Hem yakıt ihtimali zor oluyor hem araç bozulursa tamir etmek çok zor. Üstüne çok zor görevleri saymıyorum. %35 civarına geldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 25 Mayıs 2020; 17:36:12 >

• Oyun çok keyifli duruyor, Last of Us ve Ghost of Tsushima arifesindeyiz, canım çekiyor yapma bunu.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Oyuna kesinlikle şans verin single da sorun yok coop sıkıntılı ama alttan bi müzik ile oyun da yük taşımak görevleri yapmak daha güzel hal alıyor

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Epic fiyatı baya tuzluymuş, kupon falan denk getirseniz mutlaka alın. Bu senenin en iyi simülasyon oyunu. Şimdi oyunun en iyi Scout aracını aldım. Tek depo benzinle 2 harita dolaştım. Yaklaşık 1 saat sürdü. Çıktığından beri tek oynuyorum. Hem çok zor hem çok keyifli. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 25 Mayıs 2020; 18:7:39 >
  • Bu kanaatimce oyunun en iyi kamyonu, özellikle en
    büyük tekerlekleri açınca adeta Monster Truck oldu.

Garajı olmayan haritalara bir tane Servise Trailer, bir tane de 3000 litrelik Full Carrier Semi-Trailer koyarsanız ihtiyaçlarınızı karşılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 25 Mayıs 2020; 18:36:26 >

• SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

İki araç başka bir haritaya aynı anda nasıl gider. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

İki araç başka bir haritaya aynı anda nasıl gider. :D
    aracı arkaya bağlayabiliyormusun yoksa bağımsızmı duruyor?vinçle scout 800 ü kasaya atmıştım bende düz durmadı ama iş görmüştü.indirdiğimde de sıfır gibiydi💩

• kratos47 kullanıcısına yanıt
    Arkaya bağlayabilirsin ama ben üstünde taşımayı tercih ettim. :) Bir de bu Tatarin adlı Scout aracı çok büyük olduğu için zor sığdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 26 Mayıs 2020; 14:30:43 >
  • yooo yanlış anladın.vinçle değil trailer ın üstüne çıkardıktan sonra pack yapıyorsun ya araçlarada pack yapılıyormu bağlamadan kastım o🎃çekme değil yani

• kratos47 kullanıcısına yanıt
    Pack'a hiç dikkat etmemişim. :) Garaj olmayan haritalara toplu şekilde taşınıyorum.

• Bu oyun T500RS’i destekliyor mu? 300’u destekliyor ama 500’le alakalı bilgi bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.